360 Security Mobil’de Birinci Oldu!

Mobil Anti-virüs(AV) programları arasında test edilen 26  uygulamadan zararlı(trojan,malware,reklam yazılımları) yazılımları tespit edebilme , Kullanılabilirlik ve özellik açısından mükemmel bir başarı elde eden anti-virüs programı birinci oldu

Diğer bölümlerdede yüksek puan elde edebilen uygulama yapay zeka temeline sahip. Teknoloji bölüm şefi konuşmasında
AV-TEST testlerinde elde ettiğimiz mükemmel puanlar ve evrensel anti-virüs referansı olarak kabul edilmiş olmamız bizleri mutlu etti. Uygulama, gerçek zamanlı olarak büyük verileri analiz eden ve yeni kötü amaçlı yazılımların öğrenilmesi, tespiti ve bu yazılımlara karşı tepki gösterilmesine olanak tanıyan yapay zeka temeline sahip anti-virüs motoru sayesinde çok sayıda olumlu sonuç elde etmiştir” dedi.

Bahsi geçen anti-virüs motoru yapay zeka algoritmalarını da içerisinde barındıran QVM yani Qihoo Destek Vektö Makinesi olarak bilinen tescil edilmiş ve yeni virüs türlerini tespit edebilen bir teknoloji harıkasıdır.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın