Başlangıç Haber Meizu, Ucuz Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

Meizu, Ucuz Kablosuz Kulaklık Modelini Tanıttı

0

Meizu, aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip ucuz kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Meizu mblu Blus, uzun pil ömrü ile de dikkat çekiyor. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

meizu-mblu-blus-ucuz-kablosuz-kulaklik-webdeyazilim-min

Çin menşeili teknoloji şirketi Meizu, uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çekiyor. Şirket, bugün gerçekleştirdiği tanıtım ile ucuz kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Meizu mblu Blus olarak adlandırılan kulaklık, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ve uzun pil ömrü ile dikkat çekiyor.

Piyasada yer alan çoğu gerçek kablosuz kulaklık modeli, neredeyse birebir aynı tasarım ile satılıyor. Meizu, yeni modeli ile biraz daha farklı bir tasarıma sahip. Kulaklıklar, 12 mm sürücü içeriyor ve 30 dB sese kadar aktif gürültü engelleme desteği sunuyor.

İlgili İçerik: Temmuz Ayının En Güçlü 10 Telefonu Listelendi

Meizu mblu Blus, Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisine sahip. Bu sayede kulaklık, minimum gecikme süresine sahip. Ayrıca su sıçramaları ve terlemeye karşı IPX4 koruması sağlayan kulaklık, dokunmatik kontrol işlevine de sahip.

Meizu mblu Blus özellikleri ve fiyatı

meizu-mblu-blus-ozellikleri-fiyati-webdeyazilim-min

Meizu, yeni kulaklık modeli ile oldukça fiyat performans ürünü ortaya çıkarmış. Kulaklıkların her birinde 43 mAh, şarj kutusunda ise 520 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Aktif gürültü engelleme özelliği kapalı iken pil ömrü 6.5 saat (şarj kutusu ile 30 saat), özellik açık iken 5.5 saat (şarj kutusu ile 25 saat) kullanım ömrü sunuyor.

Qi kablosuz şarj teknolojisini destekleyen kablosuz kulaklık, USB-C bağlantısı ile de şarj olabiliyor. Kulaklık modeli, yalnızca beyaz renk seçeneğine sahip ve kutusundan üç farklı boyutta kulak ucu silikonu ile birlikte çıkıyor.

Meizu mblu Blus fiyatı ise yalnızca 30 dolar. Şimdilik yalnızca Çin pazarında bulunan kulaklık, ilerleyen dönemlerde küresel pazara da açılmak için hazırlanıyor.

Peki siz Meizu tarafından piyasaya sürülen cihazlar konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!