Başlangıç Haber Logitech, Zone True Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Logitech, Zone True Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

0

Logitech, hibrit bir çalışma ortamında zamanının çoğunu görüntülü toplantılarda geçirenleri hedefleyen yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Yeni Logitech Zone True Wireless kulaklık neler vaat ediyor?

Logitech, yeni serisinde video konferans aramaları için özel bir sessize alma düğmesi içeren kablosuz kulaklığını piyasaya sürecek. Headset olmaksızın oldukça profesyonel ve şık duran wireless kulaklıklar, muhteşem bir ses kalitesi de sunuyor. Logitech’in yeni kulaklıkları, üç büyük bulut video konferans platformu olan Google Meet, Microsoft Teams ve Zoom tarafından da onaylandı. Ve böylece bir ilke imza atmış oldu.

Ürün, video konferans yazılımlarıyla maksimum seviyede performans sunarken, kulak içine yerleştirilen formuyla ergonomi de vaat ediyor. Sadece Bluetooth değil, kablosuz USB alıcısı ile de bağlantı kuruyor.

Aktif gürültü önleyici kulaklıklar, aynı zamanda premium seviyede gürültü önleyici mikrofonlarla donatıldı. Su ve toz geçirmez olan ürün, hareket halindeyken arama yapmanıza ve müzik dinlemenize olanak tanıyor. Kasası da suya dayanıklı. Spor ve egzersiz sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Graphite ve Rose olmak üzere iki rengi var.

Aktif gürültü engelleme özelliğinden ötürü kulaklık kısımları bir nebze büyük tasarlanmış. Yüksek ses kalitesi oldukça başarılı bulunuyor. Şarj ömrü hakkında henüz net bilgiler yok. İki farklı renk seçeneği ile gelen ürünün toplamda 24 saate kadar kullanım süresi tanıması bekleniyor.

Logitech Zone True Wireless Earbuds kablosuz kulaklığın 299 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Marka, aynı zamanda Zone Wired Earbuds kablolu kulaklığını da tanıttı. USB-A, USB-C ve 3.55 mm kulaklık konektörü seçeneğiyle sistemlere bağlanan bu ürünün de sonbaharda satışa çıkacağı ve fiyatının 99 dolar olduğu açıklandı. Her iki ürünün de Türkiye’de satılacağı düşünülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!