LEO Coin Nedir? Unus Sed Leo Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

LEO Coin Nedir? (Unus Sed Leo) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

LEO Coin nedir sorusu, yeni rekoruna oldukça az bir miktar kaldığı bu dönemlerde yatırımcılar tarafından tekrar araştırılmaya ve market hacmini arttırmaya başladı. Bitfinex borsasının Amerikan hükümeti ile sorunlu olduğu ve büyük kayıplarla uğraştığı dönemlerde piyasaya sürmüş olduğu Unus Sed Leo isimli kripto para birimi, diğer kripto paralarla transfere açık bir şekilde yatırımcıların kullanımına geçti. Bundan sonrasında ciddi bir yükseliş gerçekleştirdi ve günümüz seviyelerine ulaşmayı başardı. İçeriğimizde LEO Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, fiyatı, geleceği, yorumları, istatistikleri gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

LEO Coin Nedir? Unus Sed Leo Nasıl ve Nereden Alınır?
LEO Coin Nedir? Unus Sed Leo Nasıl ve Nereden Alınır?

LEO Coin (Unus Sed Leo) Nedir?

LEO Coin (Unus Sed Leo), aslında Bitfinex isimli borsanın temel yönetim tokenidir ve aynı BNB gibi çalışmaktadır. Bitfinex borsası 2019 yılında yaşadığı bazı problemler için fon elde etmeyi amaçladı ve bunun sonucunda LEO Coin piyasa sürüldü. Kısa süre içerisinde 1 Milyar doların üzerinde USDT fonu oluşturmayı başaran Bitfinex borsası, işin sonunda en değerli borsalar arasına girmeyi başardı ve LEO Coin de en değerli borsa coinlerinden biri oldu. Bugün Bitfinex borsasının kullanımı arttıkça kripto paramız da değerlenmektedir.

LEO Coin, borsa üzerinde yapılacak tüm işlemlerde büyük avantajlar sağlamaktadır. Örneğin kripto para alım satımlarında işlem ücretleri LEO Coin (Unus Sed Leo) ile alınırsa çok daha uyguna denk gelmekte, bunun yanında platformun optimizasyonu daha şekilde sağlanabilmektedir. Ayrıca kripto paramız yatırımcılar tarafından da beğenilmekte ve kullanılmaktadır. LEO, aynı BNB gibi kendi altyapısına sahiptir ancak bu altyapının üzerine yeni projeler geliştirebilmek henüz mümkün değildir.

LEO Coin İstatistikleri

LEO Coin, çıktığı ilk günlerden bu yana her zaman tercih edilen ve istatistiklerini düzenli bir şekilde yükselten kripto para birimlerinden biri olmuştur. Çünkü Bitfinex borsası etki alanını sürekli olarak genişletmiş, bunun sonucunda kripto paramıza olan talep artmıştır. Bugün aktif olarak kullanılan kripto para birimlerinden biri olduğu için market değerleri herkesi tatmin etmektedir.

 • LEO Coin (Unus Sed Leo) toplam market hacmi 3,5 Milyar Dolar
 • Toplam arz miktarı 985 Milyon adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 953 Milyon adettir.
 • LEO Coin, kripto para piyasaları üzerinde %0,14 oranlı bir etkiye sahiptir.

LEO Coin (Unus Sed Leo) arz miktarı, borsa geliştiricilerinin ve yöneticilerinin kararına göre arttırılıp azaltılabilmektedir. Ancak çıktığı günden bu yana neredeyse hiçbir zaman arz miktarı üzerinde değişikliğe gidilmemiştir. Bu durum yatırımcıların güvenini kazanmasını sağlamış, dolayısıyla sürekli olarak market hacmini arttırmıştır.

kripto para
kripto para

LEO Coin Yorum

LEO Coin istatistikleri incelendiğinde kripto paramızın piyasalarda ne derece bir öneme sahip olduğunu daha net bir şekilde görebilirsiniz. Bunun farkında olan kripto para uzmanları ve yatırımcıları da kripto paramızın önemini vurgulamakta ve yeni bir BNB Coin mi doğuyor sorusunu akıllara getirmektedir. Halihazırda neredeyse tüm Bitfinex kullanıcıları LEO Coin kullanımı sağladıkları için kripto paramızın piyasalardan silinme ve önemini kaybetme gibi bir durumu da bulunmamaktadır.

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 48. Sırada bulunan LEO Coin, ödeme sistemlerinde de aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden birçok dijital cüzdan uygulamasında bu kripto para birimini bulabilir ve transfer işlemleriniz için kullanabilirsiniz. LEO Coin yorumları da tahmin edebileceğiniz üzere oldukça olumlu olmakla beraber, daha fazla yatırımcının kripto paramıza yatırım yapmasını sağlamakta ve gelişimin önü açık bir hale getirilmektedir. Bitfinex borsası ve LEO Coin hakkında teknik detayları incelemek isterseniz LEO Token Whitepaper sayfasına göz atabilirsiniz.

LEO Coin Fiyatı

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi LEO Coin fiyatı son günlerde rekor seviyesine oldukça yaklaştı. Bu durum kripto para yatırımcılarını heveslendirmekle beraber yeni bir rekor kırılabilir mi sorusunu akıllara getirdi. Şimdilik nasıl bir yol izleyeceği hakkında net bir şey söyleyemiyoruz ancak gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağından emin olabilirsiniz.

 • LEO Coin (Unus Sed Leo) tüm zamanlar en yüksek değeri Mayıs 2021 tarihinde $3.92 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • LEO Coin (Unus Sed Leo) tüm zamanlar en düşük değeri Aralık 2019 tarihinde $0.8036 olarak kaydedildi.

Günümüzde $2.80 ile $3.70 arasında değişen bir değere sahip olan LEO Coin, en düşük seviyesinden günümüze yalnızca %350 oranında yükseliş gösterebildi. Bu yüzden kripto paramızın daha yeni bir kripto para birimi olduğu düşünülmektedir. Yakın gelecekte çok daha yüksek seviyelere ulaşması ve yeni rekorlar kırması ise kaçınılmaz gibi duruyor.

LEO Coin Geleceği

Sürekli olarak bahsettiğimiz üzere, LEO Coin (Unus Sed Leo) Binance Coin ile oldukça benzerlik göstermektedir. Bu yüzden birçok yatırımcı ilerleyen birkaç yıl içerisinde LEO Coin’in de BNB gibi hızla yükseleceğini ve bunun arından en değerli kripto paralar arasında çok daha ön sıralarda yer alacağını düşünüyor. Bitfinex borsası da diğer kripto para borsalarının önüne geçtiği için kripto paramızın kullanım alanı da her geçen gün artıyor.

LEO Coin geleceği parlak kripto para birimlerinden biridir. Henüz çok yükseliş gerçekleştirmemiş olduğu için önümüzdeki birkaç sene içerisinde çok farklı noktalara ilerleme gösterebilir. Hatta kısa vadede bile en yüksek değerine yakın olduğundan ötürü yeni rekorlar görebilmemiz mümkündür. LEO Coin yatırımcıları da kripto paramızın 2025 yılına kadar $10 seviyesine ulaşacağını belirtmektedirler. Düşük arz miktarına sahip olduğu için de bu değere ulaşma noktasında hiç zorlanmayacaktır.

kripto para
kripto para

LEO Coin (Unus Sed Leo) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

LEO Coin kendi altyapısına sahip bir kripto para birimi olmasına rağmen birçok platformda ve uygulamada aktif olarak kullanılabilmektedir. Zaten Bitfinex borsasının temel kripto para birimi olduğu için buna bağlı olan tüm platformlarda erişim ve değişim mümkündür. Bunun yanında LEO Coin alım satımı yapabileceğiniz oldukça az kripto para borsası bulunmaktadır.

 • Bitfinex – En Yüksek Hacme Sahip Borsa (Kendi Borsası)
 • FTX
 • Omgfin
 • OKEx
 • ProBit Global
 • BTSE
 • Gate IO

Bunların dışında LEO Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz başka kripto para borsası maalesef bulunmamaktadır. Ancak yalnızca Bitfinex borsası bile bu kripto paranın tüm avantajlarından faydalanmanızı sağlayacak, yatırımlarınızı yapma konusunda size bir problem yaşatmayacaktır. Borsaya bağımlı dijital cüzdanlar üzerine de varlıklarınızı aktararak uzun vadeli yatırımlar oluşturabilirsiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde LEO Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi sorularınıza tüm detaylarıyla cevap bulabilmişsinizdir. Yine de daha iyi fikir sahibi olabilmek açısından grafikleri incelemenizi ve kendi yatırım planı oluşturmanızı öneririz. Benzer içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradaki hiçbir yazı yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.