Başlangıç Haber Huawei FreeBuds 4i TWS Kulaklık Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Huawei FreeBuds 4i TWS Kulaklık Tanıtıldı: İşte Özellikleri

0

Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip Huawei FreeBuds 4i TWS Kulaklık, Hindistan pazarında tanıtıldı. İşte, Huawei kulaklığın fiyatı ve tüm özellikleri.

Huawei FreeBuds 4i TWS Kulaklık Tanıtıldı

Teknoloji şirketleri, son trendlerden geri kalmamak adına TWS yani Gerçek Kablosuz Stereo kulaklık modellerini tanıtıyor. Çinli teknoloji şirketi Huawei de yeni bir TWS kulaklık modelini Hindistan’da beğeniye sundu. Huawei FreeBuds 4i TWS Kulaklıklar, aralıksız 10 saate kadar müzik çalma imkanını sunuyor.

Huawei kulakiçi kulaklıklar, PEEK+PU polimer diyaframla birlikte 10 mm dinamik sürücülere sahip. Şirket, bu modelde Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile Farkındalık Modu teknolojisini bir araya getirdi. Kulaklığın geliştirilme sürecinde düşük gecikmeli algoritmalar kullanıldı. Böylece kulaklık takıp oyun oynarken ses ve video arasındaki gecikmeler minimuma indiriliyor.

Karbon Siyahı, Seramik Beyazı, Kırmızı ve Gümüş olmak üzere dört renk seçeneğiyle sunulacak. Fiyatının Türkiye’deki karşılığı ise yaklaşık 1.000 TL olacak. Şubat ayında Çin’de piyasaya sürülen Huawei TWS kulaklıklar, ileride farklı pazarlara da giriş yapabilir.

İlgili İçerik: Huawei Watch GT 3 ve FreeBuds Lipstick Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Huawei FreeBuds 4i TWS kulaklıklar, yerleşik akustik ve tersine çevrilmiş ses dalgaları oluşturabilen algoritmalar kullanan derin aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Ayrıca, kullanıcıların çevrelerinden haberdar olmalarına ve daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olan bir Farkındalık modu ile birlikte geliyor.

55 mAh pil barındıran kulaklıkların şarj kutusunda 215 mAh ilave batarya da bulunuyor. Tek bir şarjla, ANC açıkken 10 saate, ANC kapalıyken 7.5 saate kadar pil ömrü sunuyor. Sesli aramalarda ise 6.5 saatlik pil ömrü vaat ediyor. 10 dakikalık şarjla 4 saate kadar kullanım süresi sunmasını sağlayan hızlı şarj desteğini alıyor.

Huawei kulaklıklar, Bluetooth 5.2 kullanılarak bir akıllı telefona bağlanabilir ve dokunmatik kontroller sunabilir. 37,5x21x23,9 mm boyutlarında tasarlanan kulaklığın ağırlığı ise 5.5 gram. Şarj ünitesiyle birlikte ağırlığı 36.5 gram.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!