Başlangıç Borsa HERO Coin Nedir? Metahero Nasıl ve Nereden Alınır?

HERO Coin Nedir? Metahero Nasıl ve Nereden Alınır?

0

HERO Coin nedir sorusu, geçtiğimiz aylardan beridir oldukça popüler olduğu ve listelerde başlarda yer aldığı için yatırımcılar tarafından soruluyor. İlk çıkış yaptığı günlerden bu yana sürekli olarak yükseliş trendi içerisinde bulunan ve her gün %10 oranında değer değişimi göstererek dikkat çeken bu kripto para birimi, güçlü ve farklı bir projeyi blok zinciri teknolojilerine eklemeyi başarmış durumda. Fakat halen birçok kişi tarafından hangi amaca hizmet ettiği tam olarak bilinmemekte. Bizler de bu içeriğimizde bilinmeyenleri açıklığa kavuşturmak için HERO Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak ve fiyatı, geleceği, yorumu gibi detayları paylaşacağız. 

HERO Coin Nedir? Metahero Nasıl ve Nereden Alınır?
HERO Coin Nedir? Metahero Nasıl ve Nereden Alınır?

HERO Coin (Metahero) Nedir? 

HERO Coin (Metahero), 2021 yılının ikinci yarısında halka arz edilen ve kısa süre içerisinde ciddi market hacmine ulaşmayı başarabilmiş bir kripto para birimi olarak göze çarpıyor. Binance Smart Chain altyapısında geliştirilen kripto paramızın asıl amacı, birçok sektöre meta veriler oluşturmak ve yayınlamak olarak tanımlanabilir. Metahero aslında bir grup girişimci tarafından geliştirilmiş fiziksel bir modelleme odası olarak tanımlanabilir. Bu ortam sayesinde üç boyutlu şekilde her türlü öge ve karakter modellenebilir. 

Zamanında Cyberpunk 2077 oyunun geliştirilme sürecinde bile bu teknolojiye başvurulduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanında kozmetikten modaya, sağlıktan ekonomiye birçok sektör için de hizmet sunulmaktadır. Tüm bu teknolojilerin ekonomisinin yürütülmesi için ise HERO Coin piyasaya sürülmüştür. Bugün belirttiğimiz teknoloji çerçevesinde iş yapan kişi ve kurumlar, güvenilir bir ağ sayesinde ticari işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.  

HERO Coin İstatistikleri 

HERO Coin hızlı bir şekilde yükselen ve en çok dikkat çeken kripto para birimlerinden biri olmayı kısa süre içerisinde başardı. Milyar dolarlık market hacimlerine ulaşmış olan HERO Coin, henüz çok fazla kişiye erişmemiş olsa da market dominasyonu konusunda da en değerli kripto paralar arasına girmiş durumda. Yine de sadece HERO Coin istatistiklerine göre yorumlamamak gerekiyor. 

 • HERO Coin (Metahero) toplam market hacmi 1,6 Milyar Dolar seviyesinin üstündedir. 
 • Toplam arz miktarı 10 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 5,75 Milyar adettir. 
 • HERO Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,04’ünü domine etmektedir. 

Yukarıda belirtilen istatistiksel değerler tamamen resmi olmamakla birlikte kuruluş tarafından açıklanmaktadır. Fakat birçok kişi bu değerlerin şişirildiğini düşünmektedir. Buna rağmen HERO Coin değerini her geçen gün arttırmakta, daha fazla yatırımcıyı bünyesine kazandırmaktadır. 

kripto para
kripto para

HERO Coin Yorum 

HERO Coin birçok kişiye göre abartılan bir kripto para birimi olsa da projesi incelendiğinde ne kadar sağlam temellere sahip olduğunu ve ne derece kuruluşlarla anlaşmalar sağladığını daha net bir şekilde gözlemleyebilmek mümkün oluyor. Fakat HERO Coin yorumları genellikle fiyatının değişimine bağlı olarak farklılıklar gösterebiliyor. Bugün en değerli kripto paralar listesinde 2694. Sırada bulunmasına rağmen ilk 200 içerisinde bulunan birçok kripto para birimine göre daha iyi seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. 

HERO Coin Neden Bu Kadar Popüler? 

HERO Coin’in popüler olmasındaki en büyük etkenin hızlı bir şekilde yükseliş göstermesi olduğunu söyleyebiliriz. Daha bir yılını bile doldurmamış bir kripto para birimi olmasına rağmen hızla yükselmiş ve her geçen gün market hacmini arttırmıştır. Bunun yanında birden fazla sektörde aktif olarak kullanılması ve genellikle büyük işletmelerin tercih etmesi sebebiyle de yatırımcıların ilgisini çekmiştir.  

Kişilere ve kurumlara özelleştirilmiş modellemeler sunan, kişisel içerikler hazırlamasına yardım eden ve stüdyolarını kiralayan Metahero, NFT projelerinin de önünü açıyor gibi gözüküyor. NFT pazarlarının son zamanlarda oldukça popüler olduğunu göz önünde bulundurursak, kripto paramızın neden bu kadar popülerleştiğini daha net bir şekilde anlayabiliriz. Metahero ve HERO Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Metahero Whitepaper dosyasını indirebilirsiniz. 

HERO Coin Fiyatı 

HERO Coin fiyatı, genellikle Metahero stüdyolarındaki kiralar, yatırımcı talepleri ve yapılan anlaşmalara göre sert hareketlilikler sergilemektedir. Geçtiğimiz günlerde yeni rekorunu kıran ve her geçen gün yeni bir rekora giden HERO Coin, günümüzde $0.07 ile $0.18 aralığında işlem görmektedir. Kısa sürelik ömründe tüm zamanlar fiyat değişimi ise birçok kişinin ilgisini çekmektedir.  

 • HERO Coin (Metahero) tüm zamanlar en yüksek değeri Ekim 2021 tarihinde $0.173 olarak kayıtlara geçmiştir. 
 • HERO Coin (Metahero) tüm zamanlar en düşük değeri ise Temmuz 2021 tarihinde $0.00541 olarak kaydedilmiştir. 

HERO Coin yüksek volatilite değerlerine sahip olduğu için birçok kısa vadeli yatırımcı tarafından takip edilmektedir. Zaten günümüzde yüzbinlerce takipçisi bulunan bir kripto para birimidir. Bunun en büyük sebebi kısa süreler içerisinde birçok kişiyi zengin etmiş olmasından kaynaklanıyor. 

HERO Coin Geleceği 

HERO Coin geleceği hakkında çeşitli görüşlere rastlamak mümkündür. Yalnızca birkaç gün önce yeni rekorunu kıran kripto paramız, son zamanlarda sürekli olarak yükselmekte ve kısa vadede bile hatırı sayılır miktarlarda kazanç sağlamaktadır. Durum böyle olunca her geçen gün yatırımcıların dikkatini çekmekte ve market hacmini arttırmaktadır. Bu yüzden abartılmasının arkasında ciddi bir yükseliş de yer almaktadır. Buna rağmen birçok kripto para biliri, bu projenin tutarlılığının olduğunu ve gelecekte çok daha iyi yerlere gelebileceğinin altını çiziyorlar. 

HERO Coin yüksek arz miktarına sahip bir kripto para birimi olduğu için market hacmini sürekli olarak arttırması gerekiyor. Zaten günümüzde market hacmine göre oldukça iyi değerlerde seyrediyor. Fakat birçok yatırımcı ilerleyen zamanlarda daha sabit bir hal alacağını belirtiyorlar. Yalnızca yedi ay içerisinde %3000 oranında yükseliş gösterdiği için de ilerleyen zamanlarda $0.2 değerini geçmesi ve $0.5 değerine ilerlemesi bekleniyor. Fakat bunun gerçekleşebilmesi için en değerli kripto paralar arasında en ön sıralara yerleşmesi şart gibi gözüküyor. 

kripto para
kripto para

HERO Coin (Metahero) Nasıl ve Nereden Satın Alınır? 

HERO Coin, Binance Smart Chain altyapısı üzerinde geliştirildiği ve bu ekosistemi kullandığı için birçok noktada aktarımı ve kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca kendi platformları üzerinden de kolayca elde edilebiliyor. Ancak maalesef bugün büyük kripto para borsaları üzerinden HERO Coin alım satım işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün değil. Yine de bu kripto para birimine yatırım yapmak için aşağıdaki borsaları kullanabilirsiniz. 

 • Gate IO 
 • ZT 
 • CoinW 
 • BKEX 
 • PancakeSwap 
 • LBank 

Bu borsalardan herhangi birine kayıt olarak HERO Coin işlem çiftlerinde emir oluşturabilir ve daha sonra varlıklarınızı BSC altyapısını destekleyen cüzdanlara aktarabilirsiniz. Bunların dışında bir noktadan alım satım yapabilmeniz ise şimdilik mümkün değildir. Birçok kişiye göre önümüzdeki zamanlarda Binance, Huobi Global ve KuCoin gibi borsalarda da listelenebilir. 

İçeriğimizde tüm detaylarıyla HERO Coin nedir, nereden alınır, neden bu kadar popüler, fiyatı ne kadar, geleceği nasıl olacak gibi sorularınızı yanıtlandırmaya çalıştık. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum, yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır! Umarız sizler de HERO Coin hakkında detaylı bilgilere erişebilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!