GNO Coin Nedir? Gnosis Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

GNO Coin Nedir? (Gnosis) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

Yüksek değeri ve son zamanlardaki yükselişleri yüzünden birçok yatırımcının ilgilenmeye başladığı ve gelişmiş bir tahmin platformu olan Gnosis, düşük arzı sayesinde her geçen gün daha da değerli bir hale geliyor. Yeni yatırımcılar da mutlaka GNO Coin nedir sorusunun araştırmasını yapıyorlar. Uzun zamandır piyasalarda yer almasına rağmen geçtiğimiz aylarda rekor seviyesine ulaşmayı başaran kripto paramız, birçok kişiyi zengin etmişe benziyor. Bizler de bu içeriğimizde GNO Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi en çok merak edilen soruları cevaplandıracağız.

GNO Coin Nedir? Gnosis Nasıl ve Nereden Alınır?
GNO Coin Nedir? Gnosis Nasıl ve Nereden Alınır?

GNO Coin (Gnosis) Nedir?

GNO Coin, büyük tahmin piyasası olan Gnosis platformunun temel kripto para birimi olarak bilinmektedir. Tahmin piyasaları aynı bir kripto para borsası gibi çalışmaktadır ancak burada değerlerden ziyade durumların değişimine göre kar veya zarar elde edilir. Bu işlemler yapılırken ise varlık göstermek için GNO Coin kullanılmaktadır. Ayrıca platformumuz tamamen merkeziyetsiz ve açık kaynak kodlu bir yapıya sahiptir. Böylece şirketler ve kuruluşlar da özgür bir şekilde bu piyasada işlem gerçekleştirebilirler.

Geliştiricilerin de fazlasıyla faydalanmış olduğu Gnosis platformu ve GNO Coin, üç farklı noktada hizmet vermektedir. Bunlar geliştiricilerin kendi tokenlerini üretebilme amaçlı oluşturulan birinci platform (Apollo), kripto para varlıklarını barındırabilecekleri ve her türlü noktaya transfer edebileceği cüzdan uygulaması (Gnosis Safe) ve normal bir şekilde kripto para alım satım yapımına izin veren merkeziyetsiz borsadır (DutchX). Tüm bu hizmetler bir arada çalışmakta ve platformun gücünü, dolayısıyla GNO Coin’in talebini arttırmaktadır. Gnosis sistemleri ve GNO Coin hakkında teknik detayları incelemek isterseniz Gnosis Whitepaper sayfasına göz atabilirsiniz.

GNO Coin İstatistikleri

GNO Coin istatistikleri incelendiğinde göze çarpan ilk detay arz miktarı olmaktadır. Bitcoin’den bile daha az arz miktarına sahip olan kripto paramız birçok kişiye göre ilerleyen zamanlarda Bitcoin’den daha değerli bir kripto para haline gelebilir. Bunun için mevcut market hacmini katlarca arttırması gerekecek olsa da oldukça mümkün gözükmektedir.

 • GNO Coin (Gnosis) toplam market hacmi 4,4 Milyar Dolar
 • Toplam arz miktarı 10 Milyon adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 1,5 Milyon adettir.
 • GNO Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,03’lük kısmını domine etmektedir.

Düşük arz miktarı ve yüksek market hacmi dolayısıyla yüksek fiyatlanan GNO Coin, geçtiğimiz aylarda market hacmini hiçbir zaman ulaşamadığı noktalara çıkarmış, dolayısıyla değerini de katlarca arttırmayı başarmıştır. Platformlarının da kullanılmasının artmasıyla GNO Coin market hacmi durmadan artacak gibi görünüyor.

kripto para
kripto para

GNO Coin Yorum

GNO Coin, geliştirilmiş bir DeFi projesi olarak biliniyor. Yalnızca bir alanda ve sektörde ilerlemek yerine, global çapta geliştirilen uygulamaların dağıtılmasını ve kullanılmasını amaçlayan platformumuz, kamunun da erişemeyeceği bir noktada yer aldığı için kripto para yatırımcılarının da ilgisini çekmektedir. Halihazırda düşük arz miktarına da sahip olduğu için yeni bir Bitcoin olduğu düşünülmektedir. Ancak bu noktada yapması gereken birçok proje bulunmaktadır ve globale yayılmak için daha fazla çaba sarf etmesi gerekmektedir. 2017 yılında piyasalara sürülen kripto paramız an itibariyle en değerli kripto paralar listesinde 125. Sırada yer almaktadır.

GNO Coin yorumları da kripto paramızın bu piyasalarda varlığını kanıtladığını ve ilerleyen zamanlarda çok daha önemli bir kripto para haline geleceğini belirtmektedir. Çıktığı ilk dönemlerde hızlı bir yükseliş yaşayarak daha sonrasında düşen ve uzun bir süre boyunca yükseliş sergilemediği için yatırımcılar tarafından tercih edilmemiş olan GNO Coin, 2021 yılı itibariyle tekrar yükselişe geçmiş ve diğer kripto paralar düşüş trendi içerisinde yer alırken bile yükselerek kendisini daha ön sıralara yükseltmiştir.

GNO Coin Fiyatı

GNO Coin fiyatı günümüzde $400 ile $600 arasında değişkenlik göstermektedir. Geçtiğimiz aya kadar rekor seviyesine ulaşmış olan kripto paramız, bulunduğumuz dönem içerisinde yüksek fiyat hareketliliği ile dikkat çekmektedir. Bu durum kısa vadeli yatırımcıların da kripto paramıza ilgi duymasını sağlamıştır. Halen aynı trend içerisinde bulunan GNO Coin’in yakın gelecekte yeni bir rekor denemesi yapacağı düşünülmektedir.

 • GNO Coin (Gnosis) tüm zamanlar en yüksek değeri Aralık 2021 tarihinde $654.46 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • GNO Coin (Gnosis) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mart 2020 tarihinde $7.05 olarak kaydedilmiştir.

Dolaşımda olan arz miktarı toplam arz miktarına oranlandığında oldukça az bir sonuç çıktığı için, yatırımcılar arz miktarının arttırılması ile GNO Coin’in değerinin düşeceğini düşünüyorlar. Ancak en düşük seviyesinden günümüze binlerce kat arttığını ve market hacminin de her geçen gün daha da yükseldiğini unutmamak gerekiyor.

GNO Coin Geleceği

GNO Coin, en düşük seviyesinden günümüze %6200 oranında yükseliş göstermeyi başarmıştır. Daha da yüksek seviyeleri görmüş olan ancak hızlı yükselişi yüzünden bir miktar düşüşle karşı karşıya kalmış olan kripto paramız, trend içerisinde durması halinde yakın gelecekte yeni bir rekor kırabilir. Bunun yanında GNO Coin geleceği hakkında uzmanlar da oldukça olumlu görüşlerini dile getirmektedirler. Uzun vadeli incelemelerde kripto paramızın çok daha iyi yerlerde olacağı ve yatırımcılar tarafından tercih edilen bir kripto para haline geleceği savunulmaktadır.

Gnosis platformu içerisinde işlemler yapmanız ve uygulamaları kullanmanız halinde stake yapmış olduğunuz GNO Coin’ler size yine platformda üretilen ve kullanılan bir kripto para olan OWL Coin kazanmanızı sağlamaktadır. Buradaki kazanç oranı da oldukça yüksek olduğu için yatırımcılar sadece GNO Coin yatırımı yapmak yerine direkt olarak uygulamaların kullanımına yönelmektedir. Bu durumun kripto paramıza olan ilgiyi arttıracağı düşünülmektedir. Sizler de bu platformlardan birinde GNO Coin stake ve farm işlemleri yaparak OWL Coin sahibi olabilirsiniz.

kripto para
kripto para

GNO Coin (Gnosis) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

GNO Coin tamamen kendi altyapısına sahip olan kripto paralardan biridir ve bunun dışındaki blok zincirlerini maalesef desteklememektedir. Buna rağmen birçok platformdan onay almayı başarabilmiştir. Zaten yalnızca kendi platformlarını bile kullanarak kripto paramız ile ilgili her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca GNO Coin alım satım işlemleri yapabileceğiniz 30’dan fazla kripto para borsası bulunmaktadır.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Kraken
 • Bittrex
 • Uniswap
 • Bvnex
 • WazirX
 • Bancor Network
 • Pionex
 • Hotbit
 • Sushiswap
 • Bitfinex

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sahip olduğunuz GNO Coin varlıklarınızı Gnosis Safe Wallet platformuna aktarabilir ve burada stake gelirleri elde edebilirsiniz. Böylece hem varlıklarınızı uzun vadeli yatırım için korumuş olursunuz hem de faiz geliri sahibi olursunuz. Bunların yanında MetaMask gibi dijital cüzdan uygulamalarında da GNO Coin barındırabilmek ve transfer edebilmek mümkündür.

Umarız içeriğimiz sayesinde GNO Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır gibi sorularınıza yanıt bulabilmişsinizdir. Yine de kendi analizlerinizi yapmadan ve rapor tutmadan yatırım yapmamanız gerekmektedir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradaki hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.