Başlangıç Borsa GMEE Coin Nedir? GAMEE Nasıl ve Nereden Alınır?

GMEE Coin Nedir? GAMEE Nasıl ve Nereden Alınır?

0

GMEE Coin nedir sorusu, özellikle mobil oyunlar oynayan ve kripto paralarla ilgilenen kişiler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Oyunlar içerisinde bir ekonomi oluşturmayı hedefleyen ve bunu Polygon altyapısı ile gerçekleştiren kripto paramız kısa süre içerisinde ciddi bir yükseliş sergilemeyi başardı. Bugün genellikle oyuncuların bildiği ama yatırımcıların çok anlamadığı bir kripto para birimi olsa da ilerleyen zamanlarda daha çok konuşulacağından emin olabilirsiniz. GMEE Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi soruları içeriğimizde detaylı bir şekilde yanıtlandıracağız.

GMEE Coin Nedir? GAMEE Nasıl ve Nereden Alınır?
GMEE Coin Nedir? GAMEE Nasıl ve Nereden Alınır?

GMEE Coin (GAMEE) Nedir?

Geniş bir oyun platformu oluşturmayı planlayan GAMEE projesi, kendi geliştirmiş olduğu G-Bots, Arc8 ve Prizes App gibi projeleri yönetmektedir. Tüm bu platformlarda kullanılan ve finansal yönetiminin yapılmasını sağlayan GMEE Coin ise özellikle mobil oyunlara yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır. Oyun oynayarak para kazanma fikrinin gerçek olduğu, stake ile kazançların arttırıldığı ve oyun içlerinde fiat para birimleri yerine kripto paraların kullanılabileceği bir gelecek vadeden GAMEE projesi, özellikle ülkemizde neredeyse kimse tarafından bilinmiyor.

Bugün platformlarında 5 Milyondan fazla kişinin oyun oynadığı ve 30 Milyondan fazla kayıtlı kullanıcının bulunduğu GMEE Coin, 80’den fazla oyunu bünyesinde barındırıyor. Bunun yanında mobil ve bilgisayar platformunda her gün 50 Milyon kez oyunlara giriş çıkış yapıldığı belirtiliyor. Bu değerlere ulaşabilmiş sayılı oyun ve blok zinciri projelerinden biri olduğu için bilinirliği her geçen gün artıyor. GMEE Coin ve GAMEE platformu hakkında daha çok bilgiye erişmek ve diğer projelerini incelemek isterseniz GAMEE Token Litepaper sayfasını inceleyebilirsiniz.

GMEE Coin İstatistikleri

GMEE Coin, yalnızca birkaç ay önce halka arz edildi ve birkaç aylık ömründe ciddi bir ilerleme kaydetti. Değer konusunda bu ilerlemeyi çok fazla gözlemleyemesek de diğer değerlerini incelediğimizde kripto paramız hakkında net bilgilere erişebiliyoruz. GMEE Coin istatistiklerini şöyle listeleyebiliriz:

 • GMEE Coin (GAMEE) toplam market hacmi 850 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
 • Toplam arz miktarı 3,18 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı yalnızca 56 Milyon adettir.
 • GMEE Coin en değerli kripto paralar listesinde 887. Sırada bulunmaktadır.

Yalnızca birkaç ay içerisinde market hacmini milyar dolar seviyesine çıkarmayı başaran GMEE Coin, başarılı bir ilerleme sergiliyor gibi görülüyor. Arz miktarının %25’i oyunlarda, %20’si şirket rezervi olarak, %12,5’i ödüllerde ve geri kalan kısmı danışma, airdrop, özel satış, kamu satışı gibi alanlarda kullanılıyor.

kripto para
kripto para

GMEE Coin Yorum

GMEE Coin yorumları kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebiliyor. Oyunlarla ilgilenen kişiler tarafından yakından takip edilen kripto paramız, tatmin edici kazançlar sağladığı ve birçok avantaj sunduğu için genellikle oyuncular tarafından sıklıkla kullanılıyor. Fakat yatırımcılar GMEE Coin hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığı ve fiyat hareketliliği açısından incelemeler yaptıkları için biraz daha çekimser yaklaşıyorlar. Buna rağmen yukarıda da görüldüğü gibi hatırı sayılır seviyelere kısa süreler içerisinde erişmiş olduğunu görebiliyoruz.

Büyük borsalarla ve kurumlarla da anlaşma sağlayan kripto paramız, altyapısında bulundurduğu uygulamalar sayesinde kullanıcı sayısını her geçen gün arttırıyor, dolayısıyla GMEE Coin’e olan talep de artıyor. Durum böyle olunca yükseliş kaçınılmaz olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bu noktada projenin hatasız ilerlemesi ve amacının dışına sapmaması büyük önem taşıyor. GMEE Coin hakkında tüm ilerlemeleri açık bir şekilde kendi siteleri üzerinden de incelemek mümkündür. Böylece şeffaflık ilkesi de tam anlamıyla uygulanmış oluyor.

GMEE Coin Fiyat

GMEE Coin fiyatı, ilk çıktığı günlerde zirvesini görmüş, sonrasında öngörülebilir bir düşüş trendine girmiştir. Bugünlerde hafif yükseliş hareketleri sergiliyor olsa da halen eski seviyelerine dönememiştir. Bunun en büyük sebebinin arz miktarının daha çok düşük olması ve kademeli olarak arttırılması olduğu düşünülüyor.

 • GMEE Coin (GAMEE) tüm zamanlar en yüksek değeri Nisan 2021 tarihinde $0.755 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • GMEE Coin (GAMEE) tüm zamanlar en düşük değeri ise Temmuz 2021 tarihinde $0.07281 olarak kaydedilmiştir.

GMEE Coin günümüzde $0.1 ile $0.3 arasında değişen bir değere sahiptir. Ortalamanın üstünde volatilite değerlerine sahip olduğu için de birçok kişi yatırım yapmak için çekimser yaklaşmaktadır. Fakat zamanla bu durumun daha stabil bir hal alacağı ve kripto paramızın çok daha fazla noktada aktif olarak kullanılacağı düşünülmektedir.

GMEE Coin Geleceği

GMEE Coin, birçok oyun içerisinde aktif olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında G-Bots teknolojisi sayesinde oyun içlerinde kontroller daha kararlı bir şekilde yapılabilmekte, oyunculara da tam anlamıyla ileri seviye bir deneyim yaşatılabilmektedir. Projesi de oyun alanında gelişimlerin önünü açmak olduğu için GMEE Coin geleceği hakkında olumlu görüşler belirtmek mümkün hale gelmektedir. Diğer projeler gibi oyun alanında olduğunu belirtip hiçbir şey yapmamak yerine, birçok proje geliştirmekte ve sürekli olarak finansal durumunu daha iyi noktalara getirmeyi amaçlamaktadır.

Ne kadar düşüş trendinin içerisinde olsa da en düşük seviyesinden günümüze %260 oranında yükseliş gösteren kripto paramız, yatırımcısına büyük umutlar aşılamaktadır. Birçok GMEE Coin yatırımcısına göre, kripto paramız önümüzdeki birkaç sene içerisinde $1 seviyesine ulaşacak. Ancak bu değere ulaşabilmesi için market hacmini çok daha fazla arttırması ve adını daha çok duyurması gerekiyor. Ayrıca birçok kişi tarafından sene sonuna gelmeden ciddi hareketlilikler sergileyeceği belirtilmektedir.

kripto para
kripto para

GMEE Coin (GAMEE) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

GMEE Coin, çok fazla kripto para borsasında listelenmiyor ancak anlaşmalı olduğu birkaç kurum ve kuruluş bulunuyor. Bu yüzden kripto paramıza ulaşmak ve ticaret işlemleri yapmak göründüğü kadar zor değildir. Bugün 8 tane kripto para borsası üzerinde listelenen GMEE Coin’i, borsalardan birine kayıt olarak alabilirsiniz.

 • Uniswap (V2) – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Sushiswap
 • KuCoin
 • QuickSwap
 • 1inch Exchange
 • BitMart
 • MEXC
 • AEX

Bunun dışında GMEE Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz herhangi başka bir kripto para borsası bulunmamaktadır. Ancak kendi uygulamaları ve platformları üzerinden hem GMEE Coin satın alabilir hem de GMEE Coin kazançları elde edebilirsiniz. Polygon altyapısına sahip olduğu ve ERC-20 altyapısını desteklediği için de neredeyse her platforma gönderim sağlayabilirsiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde GMEE Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmiş ve fiyatı, geleceği, yorumu gibi detaylara hâkim olabilmişsinizdir. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum, yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır! Diğer inceleme içeriklerimize göz atmak isterseniz kripto para kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!