Başlangıç Haber Fire-Boltt Ninja 2 Akıllı Saat Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Fire-Boltt Ninja 2 Akıllı Saat Tanıtıldı: İşte Özellikleri

0

Bütçe dostu Fire-Boltt Ninja 2 akıllı saat Asya pazarında görücüye çıktı. Uygun fiyatlı akıllı saat arayanlar için iyi bir alternatif olan yeni Fire-Boltt Ninja 2 hangi özelliklere sahip, fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

Fire-Boltt Ninja 2 Tanıtıldı

30 farklı spor modunu içeren akıllı saat, kandaki oksijen doygunluk seviyesini ölçebiliyor. Giyilebilir teknoloji cihazları ile ünlü Fire-Boltt markasından gelen Ninja 2, 7 güne kadar pil ömrü ve 25 güne kadar bekleme süresine sahip. IP68 korumasıyla toza ve suya dayanıklı bir cihaz.

Hindistan’da 19 bin Rupi fiyat etiketiyle yani yaklaşık 354 liraya satışa sunulacak olan saatin siyah, mavi ve pembe renk seçenekleri mevcut. Fire-Boltt Ninja 2 akıllı saat, 1,3 inç HD (240×240 piksel) kadranla geliyor. Navigasyon için yan tarafında bir tuş bulunurken, Android veya iOS akıllı telefondaki Da Fit uygulaması aracılığıyla özelleştirilebilen çoklu saat yüzlerini destekliyor.

Fire-Boltt Ninja 2 bisiklete binme, yürüyüş, aerobik, badminton, futbol, koşu ve atlama dahil olmak üzere 30 spor modunu destekliyor. Alarm, regl takvimi, kronometre, akıllı bildirimler ve hava durumu güncellemeleri gibi dahili özelliklerin yanı sıra SpO2 izleme özelliğine sahip.

İlgili İçerik: Realme Dizo Watch R Tanıtıldı: İşte Özellikleri

Akıllı saatin nabız izleme, uyku takibi, adam sayar gibi özellikleri mevcut. Akıllı telefonun müzik ve kamera sistemlerini kontrol edebilir. Giyilebilir cihaz, kullanıcıların 2048 ve Young Bird gibi oyunları oynamasına olanak tanıyan dahili bir oyun seçeneğine de sahip.

Fire-Boltt Ninja 2, çağrı bildirimlerinin yanı sıra sosyal medya bildirimleri ve mesaj uyarıları için akıllı telefonlarla eşleştirilebilir. Pili ise tek bir şarj ile 7 günlük kullanım süresi tanıyor. 25 güne kadar boşta bekleme süresi tanıyor.

Peki siz bu markayı daha önce duymuş muydunuz? Türkiye’de satışa sunulursa uygun fiyatlı bu ürünü satın almak ister miydiniz?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!