Euro Truck Simulator 2 “Road To Black Sea” Güncellemesi İle İstanbul Haritasına Kavuştu!

Yıllardan bu yana pek çok oyun meraklısının severek oynadığı Euro Truck Simulator oyununun 2. versiyonuna gelen güncelleme ile istanbul haritası eklendi.

İstanbul haritası  eklenen Euro Truck Simulator 2 oyununa gelen Road To Black Sea güncellemesi oyun severlerin oldukça beklediği bir güncellemeydi. Yakın tarihte yayınlanan güncelleme ile birlikte artık oyuncular İstanbul haritası ile bu oyunu oynayabilecekler.

Tır şoförlüğü yaparken oyun tarafından size verilen görevleri yaparak keyifli anlar yaşayabileceğiniz Euro Truck Simulator 2 oyunu İstanbul güncellemesi ile daha da keyifli hale geldi.

Euro Truck Similator 2
Euro Truck Simulator 2

Steam üzerinden satışa sunulan bu güncelleme ile birlikte oyun içerisinde Balkanlar, Trakya ve İstanbul Avrupa yakası da kullanılabilir duruma getirilmiş.

Oyun ile ilgili bu güncellemenin aylar önce duyurulmuş olması zaten oyuncuların bu güncellemeyi beklemesindeki en önemli etken. Güncelleme içeriğinden haberdar olan oyuncular güncellemeyi ilk çıktığı andan itibaren indirip yüklemiş.

Euro Truck Similator 2
Euro Truck Simulator 2

Oyunda bulunan Zincirlikuyu detayları ise oldukça beğeni toplamış. Oyun içerisindeki görevlerde Edirne – İstanbul arası güzergah seçip son derece detayların göze çarptığı bir gezintiye çıkabiliyorsunuz.

SCS Software, Road to the Black Sea’yi “Tır sürücüleri artık Avrupa’nın en büyük şehri olan İstanbul’a açılan kapı olan Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Trakya bölgesine teslimat yapabilecekler” ifadeleriyle duyurdu.

Euro Truck Similator 2
Euro Truck Simulator 2

Oyun içerisinde İstanbul trafiği göz ardı edilmiş olabilir. İstanbul’u İstanbul yapan o trafiğin izlerini oyun içerisinde gördüğümüzü söylersek yalan söylemiş oluruz. Bu detayın oyun deneyimini olumsuz etkilememek için göz ardı edildiğini düşünüyoruz.

Hemen aşağıda ise Euro Truck Simulator 2 ‘ye eklenen yeni yerleri görüyoruz:

Euro Truck Similator 2
Euro Truck Simuator 2

Oyun içerisinde bulunan yön levhalarının da Türkçe ile detaylandırıldığını söylemeden geçemeyeceğim. Bu tür detayların oyunlar içerisinde gerçekten çok güzel durduğunu ve milletçe bu tür detaylara ihtiyacımızın olduğunu söylesem sanırım yanlış olmaz.

 

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın