Başlangıç Haber Epic Games Kara Cuma İndirimleri Başladı! İşte İndirimli Oyunlar

Epic Games Kara Cuma İndirimleri Başladı! İşte İndirimli Oyunlar

0

Tüm dünyada ses getiren ‘Black Friday Sale’ yani ‘Kara Cuma İndirimleri’ oyun mağazalarında başladı. Epic Games Store, Hitman 3 ve çok daha fazla oyunda yüzde 95’e varan indirim fırsatlarını sunuyor. İşte, detaylar!

Epic Games Store – Kara Cuma İndirimli Oyunları

Kara Cuma fırsatları Epic Games Store mağazasında başladı! Epic Games mağazasında şu anda Hitman 3 oyunu yüzde 60 indirimli olarak satışta. Ayrıca en sevilen oyunların çoğu da harika fırsatlarla Epic Games Store’da!

Kara Cuma yaklaşıyor… PlayStation Store da dahil olmak üzere pek çok oyun mağazası Muhteşem Cuma İndirimlerini başlattı. Epic Games Store, dünya genelinde en fazla ziyaret edilen çevrimiçi oyun mağazalarından biri.

Pek çok oyun şu an mağazada indirimli fiyatlarla listeleniyor. Hatta içlerinde bu yıl piyasaya sürülen son sürüm oyunlar da var. Örneğin, Hitman 3 oyunu yüzde 60 indirimli fiyatıyla satışta. Cyberpunk 2077 ve Biomutant yüzde 50 indirimle listeleniyor.

İlgili İçerik: Epic Games Store’a Gelen Yeni Oyunlar

Black Friday 2021 fırsatları Epic Games Store’da başladı. Müthiş indirimler ve fırsatlar 30 Kasım‘a kadar devam edecek. PC oyunlarında yüzde 75’e varan indirimleri kaçırmak istemeyenler mağazanın web sitesini ziyaret edebilir.

İndirimli oyunlara geri dönersek, şu anda Darkest Dungeon 2 oyunu Epic Games mağazasında yüzde 10 indirime girdi. Cyberpunk 2077 ve Biomutant gibi popüler oyunlar yüzde 50 indirime girdi. The Witcher 3: Wild Hunt oyunu ise yüzde 80 indirimli olarak satışa sunuluyor.

İlk kez indirime giren oyunlar arasında Far Cry 6 Standard Edition, Kena: Bridge of Spirits, Riders Republic, Back 4 Blood: Standard Edition ve Crysis Remastered Trilogy yer alıyor. Tüm bu oyunlarda yüzde 25’e varan indirim var.

Kara Cuma 2021 indirimleri şu an 1.000’den fazla oyun için geçerli. PlayStation Black Friday indirimleri de 400 civarında oyunda geçerli olmak üzere başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!