En iyi Elektrik Süpürgesi
Teknoloji, Haber

En iyi Elektrik Süpürgesi Hangisidir? ✔️ 2022

Elektrik süpürgeleri altın çağını yaşıyor. Piyasaya yeni sürülen modellerle birlikte evlerde de altın bir çağ başlamış durumda. Peki en iyi elektrik süpürgesi hangisidir? Temizliği keyifli ve zevkli hale getiren, mizaha konu olan ve hayranlıkla söz edilen birbirinden kapsamlı, maharetli ve teknoloji dehası modeller satışa çıkartılıyor. Bu kadar seçeneğin içerisinde doğru yatırımı hangi cihaza yapmalıyım? sorusu kafanızı kurcalıyor olabilir.

En iyi elektrik süpürgesi, bir elektrik süpürgesinden ne beklediğinize bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda marka, stil ve model var. Ev temizliği, köşe bucak temizliği, koltuk temizliği, halı yıkama veya evcil hayvan tüyleriyle uğraşma konusunda çok farklı vaatlerde bulunan birçok seçenek mevcut.

En iyi Elektrik Süpürgesi
En iyi Elektrik Süpürgesi

En İyi Elektrik Süpürgesi

Nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak size maksimum verimi sağlayabilecek elektrik süpürgeleri de değişiklik gösterebiliyor. Düzenli olarak süpürmek için zamanınız yoksa veya evcil hayvan sahibiyseniz, robot elektrikli süpürgeler evin temiz kalmasının en iyi yoludur. Süpürürken yerlerin silinmesini de tercih ediyorsanız buna uygun çok kapsamlı süpürgeler bulunuyor. Öte yandan kabloyla uğraşmak istemiyorsanız, kablosuz seçenekler de mevut.

Kablolu/Kablosuz Elektrik Süpürgesi

Çok daha geniş bir eviniz varsa, temizliğin yarısında şarjın bitmesiyle birlikte her şeyi bırakmak zorunda kalmak istemiyorsanız, kablolu süpürgeler en iyi seçenektir. Ancak kablo boyutu kısıtlamasını düşünürsek, bu tür süpürgeler yine de dezavantajlı olabilir. Çekim güçleriyle birlikte, çok daha fazla ekstra özelliklerle tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler:

 1. Tineco Floor One S3 
 2. Dyson V15 Detect
 3. Miele Complete C3
 4. Black+Decker 18V 36Wh

Robot Tipi En İyi Elektrik Süpürgesi

Robot Tipi En İyi Elektrik Süpürgesi

Evcil hayvan sahibi olmanızın yanı sıra eğer toz alerjiniz varsa, bir bebek veya küçük çocuk sahibiyseniz robot süpürgeler en iyi seçenek olarak değerlendiriliyor. Evin dışındayken veya başka bir şey yaparken de temizlik yapabilme imkanı sağlıyorlar. Bu tür süpürgeler farklı hava filtrelerine sahiptir ve güçlü hava filtreleme performansı sağlarlar. Sadece evcil hayvan tüylerini değil, aynı zamanda ince ve büyük döküntüleri de kolayca emerek, engebesiz yüzeylerde mükemmel performans sunarlar. En çok tercih edilenleri;

 1. Eufy RoboVac 11S Max
 2. iRobot Roomba S9+
 3. iLife V5S Pro
 4. Roborock S7 MaxV

Robot süpürgeler hakkında daha fazla bilgi almak için önceden yayınlamış olduğumuz bu içeriğe göz atabilirsiniz:

El Tipi En İyi Elektrik Süpürgesi

El Tipi En İyi Elektrik Süpürgesi

El tipi süpürgeleri yardımcı veya elektrik süpürgelerine ek olarak düşünebiliriz. Eğer çıplak zemin ve yüzeylerdeki kuru döküntüleri, kumaş veya halı üzerindeki tiftik, evcil hayvan tüyü ve diğer kalıntıları hızlı bir şekilde temizlemek istiyorsanız, mutlaka edinilmesi gerekenler arasındadır. El tipi elektrikli süpürgeler aynı zamanda arabayı temizlemek amacıyla dışarı çıkarmak açısından yararlıdır. Tercih edebileceğiniz seçenekler:

 1. BISSELL 1987N
 2. Dyson V8
 3. Black+Decker 10.8V 21.6Wh

Karar vermeden önce site içerisindeki diğer elektrik süpürgesi içeriğimize de göz atın. Bu listede 7 elektrik süpürge önerisi bulunuyor:

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.