Başlangıç Borsa DVI Coin Nedir? Dvision Network Nasıl ve Nereden Alınır?

DVI Coin Nedir? Dvision Network Nasıl ve Nereden Alınır?

0

Metaverse projeleri her geçen gün daha önemli bir hale gelmektedir. Bunlardan biri olan Dvision Network da 2020 yılında Gate.io ICO ve Binance Launchpad üzerinde duyurularak kullanıcılara sunuldu. Birçok noktada Metaverse evrenini genişletmeye odaklanan kripto paramız bu alanda büyük önem taşıyor. Bu yüzden DVI Coin nedir sorusu, tüm yatırımcılar tarafından eninde sonunda araştırılmaktadır. Diğer kripto para birimleri olumsuz dönemler yaşadığında bile yükselişine son sürat devam eden DVI Coin, hem BEP-20 hem de ERC-20 altyapılarını da desteklemesi ile bilinmektedir. İçeriğimizde DVI Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak ve fiyatı, geleceği, yorumları gibi detayları paylaşacağız.

DVI Coin Nedir? Dvision Network Nasıl ve Nereden Alınır?
DVI Coin Nedir? Dvision Network Nasıl ve Nereden Alınır?

DVI Coin (Dvision Network) Nedir?

DVI Coin, Metaverse evreni içerisinde NFT pazarlarının oluşturulmasını ve geliştirilmesini amaçlayan bir kripto para projesidir. Bu noktada sanal gerçeklik oyun alanlarında oluşturulmuş olan benzersiz ögelerin transferini ve yönetimini sağlamaktadır. Meta firmasının geliştirmiş olduğu büyük sanal gerçeklik dünyası içerisinde de aktif olarak rol oynaması beklenmektedir. Dvision Network ise bu alanda yalnızca transfer işlemlerinden ziyade yeni bir evren oluşturmayı ve burada yeni oyunlar bulundurmayı istemektedir.

DVI Coin 2020 yılında piyasaya sürülmesine rağmen en köklü ve güçlü metaverse projelerinden biri olarak bilinmektedir. Bu yüzden bugün yüzbinlerce yatırımcı ve kullanıcı tarafından yakından takip edilmektedir. Yakın zamanda büyük NFT pazarları üzerinde de aktif olarak kullanılması beklenen kripto para birimlerinden biri olduğu için adını sürekli olarak duyurmayı başarmaktadır. Arttırılmış gerçeklik alanlarında da çalışmaları mevcuttur. Dvision Network vizyonu ve DVI Coin teknik detayları hakkında bilgi almak için Dvision Whitepaper makalesini inceleyebilirsiniz.

DVI Coin İstatistikleri

DVI Coin istatistikleri kripto paramızın bir yıl içerisinde ciddi bir ilerleme gösterdiğini gözler önüne seriyor. Zaten Metaverse projeleri 2021 Eylül tarihinden itibaren güçlenmeye başladığı için kripto paramız da yükselişinin büyük kısmını bu dönemde gerçekleştirdi. Buna rağmen arz miktarının çoğu halen piyasaya sürülmemiş durumdadır.

 • DVI Coin (Dvision Network) toplam market hacmi 1,2 Milyar Dolar
 • Toplam arz miktarı 1 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 279 Milyon adettir.
 • DVI Coin, tüm kripto para piyasaları üzerinde %0,01’lik etkiye sahiptir.

VR teknolojisinin gelişmesi ve daha çok noktada aktif bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte, DVI Coin istatistiksel olarak daha iyi noktalara gelmeyi başaracaktır. Bu noktada diğer Metaverse projeleri birlikte ilerlemesi ve NFT pazarlarında adı geçen bir kripto para olması beklenmektedir.

kripto para
kripto para

DVI Coin Yorum

DVI Coin, vizyonu ve bugüne kadar yapmış oldukları ile dikkat çekmeyi fazlasıyla başarmış olan bir kripto para birimidir. Bu yüzden kripto paramıza olan ilgi her geçen gün artmakta ve DVI Coin yorumları giderek olumlu bir hale gelmektedir. Birden fazla altyapıyı da desteklediği için diğer platformlar ile projelere kolaylıkla adapte olabilmekte, böylece kullanım alanını giderek arttırmaktadır. VR Market ismi verilen projesi sayesinde çok daha iyi yerlere geleceği ve Metaverse ortamlarındaki borsa görevini üstleneceği de düşünülmektedir.

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 168. Sırada bulunmasına rağmen yakın zamanda çok daha üst sıralara ilerlemesi beklenen DVI Coin, düşük arz miktarına sahip olduğu için yüksek fiyatlanmakta ve böylece yalnızca yatırım ile ilgilenen kişilerin de dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Ancak kripto para borsalarında fazla aktif olmadığı için önünde daha uzun yollar olduğu düşünülmektedir. Dolayısıyla kripto paramızın istikrarını sürdürüp sürdürmeyeceği hakkında açık bir görüş belirtmek yanlış olacaktır.

DVI Coin Fiyatı

DVI Coin fiyatı, ilk çıkış yaptığı dönemlerde oldukça düşüktü ve bir süre boyunca hareketlilik sergilemedi. 2021 yılı başında diğer kripto paralar ile birlikte kademeli olarak yükselen kripto paramız daha sonrasında tekrar düşüş yaşadı. Ancak yıl sonuna doğru Metaverse projelerinin popülerleşmesi ile hızlı bir ivme kazanarak değerini katlarca arttırmayı başardı. Bugün $0.94 ile $2.85 arasında değişim göstermektedir.

 • DVI Coin (Dvision Network) tüm zamanlar en yüksek fiyatı Kasım 2021 tarihinde $3.16 olarak kaydedilmiştir.
 • DVI Coin (Dvision Network) tüm zamanlar en düşük fiyatı ise Kasım 2020 tarihinde $0.04527 olarak kayıtlara geçmiştir. (Resmi değildir)

En düşük seviyesinden günümüze yüzlerce kat yükselmeyi başaran DVI Coin, en yüksek seviyesinden sert bir düşüş yaşamış olmasına rağmen halen yükseliş sinyalleri vermektedir. Bu yüzden yatırımcılar kripto paramıza düzenli olarak yatırım yapmakta, bu durumu da sosyal medya platformları üzerinden sürekli olarak dile getirmektedirler. Yine de yatırım yapmadan önce kendi analizlerinizi yapmanızı öneririz.

DVI Coin Geleceği

DVI Coin geleceği hakkında uzmanların ve yatırımcıların nasıl fikirlere sahip olduklarını tahmin etmek hiçte zor değil. Geleceğin teknolojileri ve Metaverse kavramı her geçen gün daha da önemli bir hale geldiği için diğer büyük kripto paralar arka planda kalıyorlar ve bu teknolojileri destekleyen blok zincirleri ile kripto para birimleri değerlerine değer katıyorlar. DVI Coin’in de bu kripto para birimlerinden biri olduğu için yakın gelecekte en değerli kripto paralar arasına girmesi ve daha uzak gelecekte piyasaları yöneten sayılı kripto paralardan olması beklenmektedir.

Geliştirilmiş sanal gerçeklik kavramı çerçevesinde Metaverse evrenleri ile gerçek dünyayı bir araya getiren ve burada bulunan neredeyse her ögenin pazarını yönetmeyi hedefleyen Dvision Network platformu, işlemlerin gerçekleştirilmesi ve finansal düzenin sağlanması amacı ile aktif olarak DVI Coin’i kullanıyor. Bu yüzden yatırımcılar DVI Coin’in önümüzdeki birkaç sene içerisinde 10 Milyar Dolar üzerinde bir market hacmine ulaşmasını ve değerinin de $10 seviyelerini aşmasını hedefliyorlar.

kripto para
kripto para

DVI Coin (Dvision Network) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

DVI Coin (Dvision Network), yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi hem Ethereum hem de Binance Smart Chain altyapısını desteklemektedir. Bu yüzden kolay bir şekilde transfer işlemleri gerçekleştirilebilmekte ve barındırma gibi süreçler sorunsuzca ilerletilebilmektedir. DVI Coin alım satım işlemleri gerçekleştirmek ve kripto paramıza yatırım yapmak istiyorsanız aşağıdaki kripto para borsalarını kullanabilirsiniz.

 • Bithumb – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Coinone
 • ZT
 • Hoo
 • Hotbit
 • Bittrex
 • MEXC
 • Indodax
 • CoinW

Bu kripto para borsalarının yanında destek sağlanan Metaverse platformları üzerinden de DVI Coin alabilir veya satabilirsiniz. Ayrıca bu noktalarda oyunlardan kazanç sağlayabilir, dünyalar içerisinde NFT satışları yaparak DVI Coin talep edebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda çok daha fazla borsada ve platformda yer alması beklenmektedir. Bu yüzden çok daha kolay ulaşılabilir ve kullanılabilir bir kripto para birimi olacağından da emin olabilirsiniz.

DVI Coin nedir sorusu, Metaverse kavramına ilgi duyan birçok kullanıcının araştırdığı soruların başında gelmektedir. Bizler de içeriğimizde bu soruya ve sıkça sorulan diğer sorulara detaylı bir şekilde yanıt vermeye çalıştık. Umarız aradığınız tüm bilgilere içeriğimiz sayesinde ulaşabilmişsinizdir. Ayrıca diğer incelemelerimizi de incelemek isterseniz kripto para sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradaki hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!