DKA Coin Nedir? dKargo Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

DKA Coin Nedir? (dKargo) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

DKA Coin nedir sorusu, lojistik sektörü ile ilgilenen birçok kripto para yatırımcısı tarafından araştırılan kripto paralar arasında yer almaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere dKargo (DKA), hızlı bir şekilde yükselen ve birçok yatırımcının ilgisini çeken kripto paraların içindedir. Tamamen farklı bir sektöre çözüm üretmek amacıyla geliştirildiği için her geçen gün daha da popülerleşmektedir. İçeriğimizde DKA Coin nedir, nereden alınır, fiyatı ne kadardır, geleceği nasıl olacak, istatistikleri nasıldır gibi bilinmeyenleri cevaplandıracağız.

DKA Coin Nedir? dKargo Nasıl ve Nereden Alınır?
DKA Coin Nedir? dKargo Nasıl ve Nereden Alınır?

DKA Coin (dKargo) Nedir?

dKargo projesi, lojistik sektöründeki sorunları gidermeyi ve tüm süreçleri büyük bir blok zinciri ağında toplamayı amaçlamaktadır. Dünya üzerindeki lojistik sektöründe yer alan tüm kurum ve kuruluşları da bünyesine katılmayı davet eden bu projenin temel yönetim kripto para birimi olarak DKA Coin kullanılmaktadır. DKA Coin ile sektör içerisindeki tüm ekonomik işlemler yönetilebilir.

2020 yılının ortalarından beridir piyasa bulunan DKA Coin, esnek lojistik ismi verilen bir kavramı lojistik sektörüne entegre etmek istemektedir. Böylece tamamen şeffaf, kâğıt işlerinden uzak ve merkeziyetsiz bir ortam oluşturulacaktır. Ayrıca yatırımcıları için de sunmuş oldukları stake ve farm gibi işlemler de bulunmaktadır. dKargo projesi ve DKA Coin hakkında daha çok bilgiye erişmek isterseniz dKargo io adresini ziyaret edebilirsiniz.

DKA Coin İstatistikleri

DKA Coin, benzersiz bir sektör için gelişmiş çözümler sunduğu için genellikle sektörde çalışan ve yönetici pozisyonunda olan kişiler tarafından dikkatle incelenmekte ve takip edilmektedir. Fakat kripto paramız sektör üzerinden istenilen ilgiyi bugüne kadar alamamıştır. Genellikle kripto para yatırımcıları tarafından tercih edilmekte olan DKA Coin istatistikleri, bugün değerli bir kripto para olmasını sağlamaktadır.

 • DKA Coin (dKargo) toplam market hacmi 730 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
 • Toplam arz miktarı 5 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı yalnızca 1 Milyar adettir.
 • DKA Coin market domine etme oranı %0,01’dir.

Görüldüğü üzere yüksek arz miktarına sahip olduğu için değeri düşük olan kripto paramız, önündeki birçok kripto paraya göre çok daha yüksek market hacmine sahiptir. Bu durum da istenilen değerde olmadığını göstermektedir. Fakat ilerleyen süreçlerde DKA Coin beklenmedik şekilde gündem olabilme potansiyeline sahip gibi gözüküyor.

kripto para
kripto para

DKA Coin Yorum

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bugüne kadar hiçbir blok zincirinde veya kripto parada görmediğimiz bir projeye sahip olan DKA Coin, ERC-20 altyapısını kullanmaktadır. Henüz kendi altyapısına sahip olmamasına rağmen geniş bir çevreye ulaşmış olan kripto paramız her geçen gün market hacmini arttırmakta ve daha çok yatırımcının dikkatini çekmektedir. Bugün en değerli kripto paralar listesinde 346. Sıradadır ancak önündeki kripto para birimlerine göre çok daha iyi bir performans sergilemektedir.

Lojistik sektörüne hitap eden ve genel anlamda niş bir alana hizmet veren DKA Coin yorumları da kripto paramızın ilerlemesinin bir yere kadar devam edeceğini belirtiyor. Çünkü yatırım çevrelerinin tamamında bu kripto paranın alım satımının yapılması mümkün değil. Bunun yanında ilerleyeceği çok yol olduğu da belirtilenler arasındadır. Henüz yeni bir kripto para birimi olduğu için ileride farklı kargo ve lojistik kurumları ile anlaşma sağlaması kaçınılmaz olacaktır. Bunun sonucunda DKA Coin’i çok daha iyi noktalarda görebilmemiz mümkündür.

DKA Coin Fiyatı

Günümüz kripto paraları fonları daha iyi sağlayabilmek ve yönetimi kolaylaştırmak amacıyla arzı yüksek bir şekilde piyasaya sunuluyorlar. DKA Coin de bu kripto paralardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Buna rağmen yüksek market hacmine sahip olduğu için fiyatının da ortalamanın üstünde olması beklenirken, maalesef böyle bir görüntüyle karşılaşamıyoruz. Bunun en büyük sebebinin arzın büyük bir kısmının yönetim alanında kullanıldığından kaynaklandığı düşünülüyor.

 • DKA Coin (dKargo) tüm zamanlar en yüksek değeri Mart 2021 tarihinde $0.706 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • DKA Coin (dKargo) tüm zamanlar en düşük değeri ise Aralık 2020 tarihinde $0.0203 olarak kaydedilmiştir.

DKA Coin fiyatı günümüzde $0.1 ile $0.18 arasında değişkenlik gösteriyor. Diğer kripto para birimlerine kıyasla daha yavaş hareketlilik sergilemekte olan kripto paramız uzun zamandır yatay bir çizgi üzerinde ilerliyor. Fakat her an yeni bir trende girecekmiş izlenimi de vermeyi başarıyor.

DKA Coin Geleceği

DKA Coin geleceği hakkında yapılan yorumları eğer yazımızın başından beri okuyorsanız tahmin edebilirsiniz. Özel bir sektör için çalışmalar düzenleyen ve bu sektör için büyük ihtimalle çok büyük faydalar sağlayacak olan kripto paramız, muhtemelen kripto para dünyasına herhangi bir kazanç sağlamayacak. Fakat bazı yatırımcılar yine bu kripto para biriminden mutlaka gelir elde edebileceklerdir. Bu yüzden genellikle yatırımcılar tarafından tercih edilen bir kripto para birimi olmak yerine, sektöre hizmet eden ve ekonomik çıkarlar gözetmeyen bir kripto para birimi olmuştur.

Yine de DKA Coin yatırımcıları kripto paramız hakkında oldukça umutludurlar. En düşük seviyesinden günümüze %600 oranından daha fazla yükseliş yapmış olan DKA Coin, bugün en yüksek seviyesinin katlarca altında bulunsa da bu seviyelere tekrar ulaşması oldukça kolay olacak gibi gözükmektedir. Hatta yapılan analizler sonucunda kripto paramızın önümüzdeki beş sene içerisinde $1 seviyesine ulaşmasının mümkün olduğu belirtilmektedir. Bunun için ise daha fazla anlaşmalar yapmalı ve daha çok yatırımcıyı bünyesine kazandırmalıdır.

kripto para
kripto para

DKA Coin (dKargo) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

DKA Coin ERC-20 altyapısında geliştirilen ve bu altyapıyı destekleyen bir kripto para birimi olduğu için her türlü noktaya rahatlıkla transferi gerçekleştirilebilir. Fakat transfer ücretleri diğer kripto para birimlerine göre biraz daha fazla olabilir. Ayrıca yatırım amaçlı DKA Coin alım satım işlemleri yapmak istiyorsanız başvurabileceğiniz birçok kripto para borsası bulunmaktadır.

 • Huobi Global – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Upbit
 • Hotbit
 • Gate IO
 • Bitglobal
 • Hotcoin Global

Yukarıda belirtilen kripto para borsaları dışında kendi platformları üzerinden ve belli başlı noktalardan da DKA Coin alabilirsiniz. Ayrıca yine kendi platformları üzerinde stake işlemleri yapabilir faiz geliri elde edebilirsiniz. Ve MetaMask gibi dijital cüzdanlar üzerinde DKA Coin varlıklarınızı barındırabilirsiniz.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla DKA Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, fiyatı ne kadardır gibi sorularınızı yanıtlandırmaya çalıştık. Umarız içeriğimiz sayesinde bu kripto para birimi hakkında bilgi sahibi olabilmiş ve yatırım planınızı oluşturmuşsunuzdur. Ancak burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir! Diğer inceleme içerikleri için sitemizde bulunan kripto para kategorisine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.