CRW Coin Nedir? Crown Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

CRW Coin Nedir? (Crown) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

CRW Coin nedir sorusu, kripto paraların tarihini araştıran herkes tarafından mutlaka sorulmaktadır. Bitcoin’den sonra Avrupa pazarında söz sahibi olmayı amaçlayan bu kripto para birimi başarılı olamamıştır ancak halen varlığını sürdürmektedir. Süreç içerisinde hedeflerini değiştirmiş olan CRW Coin, bugün transfer ve ödeme hizmetlerinde aktif rol oynamasıyla bilinmektedir. Eğer sizler de bu kripto paranın detaylarını öğrenmek istiyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz. CRW Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, fiyatı ne kadardır, yorumları nasıldır gibi soruları burada tüm detaylarıyla yanıtlandırmaya çalışacağız.

CRW Coin Nedir? Crown Nasıl ve Nereden Alınır?
CRW Coin Nedir? Crown Nasıl ve Nereden Alınır?

CRW Coin (Crown) Nedir?

CRW Coin, 2014 yılında Bitcoin folku olarak ve bu kripto para birimine bir alternatif olarak piyasaya sürüldü. Özellikle Avrupa bölgesinde ödeme ve transfer amacıyla kullanılması planlanan kripto paramız, maalesef başarısız bir ilerleme sergiledi ve zamanla ismi duyulmaz hale geldi. Durum böyle olunca 2018 yılında değişikliğe giden geliştiriciler, kendi kendine yetebilen ve tüm işlemlerin yapılmasına olanak tanıyan bir blok zinciri ağı geliştirdiler.

Fakat proje değişikliği yapmış olan Crown, maalesef tutunmayı başaramadı. Eskiden farklı bir amaçla bilindiği için yatırımcılar tarafından dengesiz olarak nitelendirildi ve istediği yatırımı hiçbir zaman toplayamadı. Buna rağmen bugün halen belli bir kitleye sahiptir. Bu kitlede ağ üzerindeki işlemler için kripto paramızı aktif olarak kullanmaktadır. Crown projesi ve CRW Coin hakkında daha teknik bilgileri incelemek isterseniz Crown Platform Core General Specification makale sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CRW Coin İstatistikleri

İlk halka arz edildiği dönemlerde CRW Coin istatistikleri istikrarlı bir şekilde yükseliş gösterdi. Ancak bu yükseliş kısa bir süre sonra sona ererek zamanla tamamen eridi. Daha sonra 2017 yılındaki boğa döneminde tekrar yükselerek piyasalara giriyormuş izlenimi verdi. İşin sonunda eski değerine geri dönmüştü.

  • CRW Coin (Crown) toplam market hacmi 3,3 Milyon Dolar seviyesindedir.
  • Kripto paramızın maksimum arz miktarı 42 milyon adetken, dolaşımda olan arz miktarı 28,3 Milyon adettir.
  • CRW Coin, en değerli kripto paralar listesinde 1565. Sırada bulunmaktadır.

Aynı Bitcoin gibi madenciliği yapılabilen bir kripto para birimi olmasına rağmen, onaylama süreci bile oldukça yavaşlamıştır. Bunun sebebi, kripto paraya olan ilginin azalmasından ve kimsenin madencilik yapmamasından kaynaklanıyor. Mevcut market hacmini de bu işlemi yapan kişiler oluşturuyor.

kripto para
kripto para

CRW Coin Yorum

CRW Coin piyasalara çıktığı ilk zamanlarda farklı bir kripto para birimi olarak ilgi görmeyi başardı. Ancak birçok kripto para yorumcusu, CRW Coin’in Bitcoin karşısında hiçbir şansı bulunmadığını ve dolayısıyla Avrupa pazarında çok fazla söz hakkına sahip olamayacağını belirttiler. Ki bu fikirleri doğru çıktı. Bu süreçten sonra değişime girmiş olan CRW Coin ve platformu tamamen kendisini değiştirdi fakat yine popüler kripto paralar arasında yerini alamadı.

Bu yüzden CRW Coin yorumları bugün halen aynıdır. Buna rağmen dönem dönem yatırımcısını mutlu etmeyi başarmaktadır. Dolayısıyla halen arkasında binlerce takipçi bulundurmaktadır. Ancak süreç detaylı bir şekilde analiz edildiğinde kripto paramızın istediği seviyelere hiçbir zaman ulaşamayacağını net bir şekilde görebiliriz. Eskiyen teknolojisi de bunun bir kanıtı olarak gösterilmektedir.

CRW Coin Fiyatı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi CRW Coin fiyatı, uzun yıllardır yatay bir çizgi üzerinde ilerleme göstermekte. Yalnızca 2017 yılında değerini katlarca arttırdı ancak bu süreçte çok uzun sürmedi. Bugün düşük fiyat hareketliliği sebebiyle neredeyse hiçbir yatırımcı tarafından tercih edilmemektedir.

  • CRW Coin (Crown) tüm zamanlar en yüksek değeri Ocak 2018 tarihinde $5.59 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • CRW Coin (Crown) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mart 2015 tarihinde $0.0000578 olarak kaydedilmiştir.

En yüksek seviyesini gördükten sonra hızlı bir düşüş sürecine girerek bir daha hiçbir zaman yükselmemiş olan CRW Coin, gelecekte de yükselebilmek için bir umut ışığı yakmıyor. Geliştiriciler proje üzerinde halen çalışıyor olsa da kimsenin umudu kalmamış durumdadır. Fakat en düşük seviyesinden günümüze ciddi bir yükseliş yaşamış olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

CRW Coin Geleceği

CRW Coin, tekrar piyasalarda söz sahibi olabilmek için her türlü yolu denemiştir. Bugün NFT pazarlarında da kullanımı mümkün olan kripto paramız maalesef hiçbir noktadai istediği performansı alamamış ve kötü kadere sahip kripto para olarak tanınmıştır. CRW Coin geleceği hakkında da benzer şeyleri duymanız mümkündür. İlerleyen zamanlarda bazı şeyler değişirse halen hızlı bir şekilde yükseliş trendine girme potansiyelini barındırsa da bu olasılığın çok düşük olduğunu bilmek gerekiyor.

Bazı yatırımcılar da CRW Coin’in maksimum arz miktarına ulaşacağı tarihi bekliyorlar. Birçok kişiye göre bu tarih geldiğinde kripto paramız hızlı bir şekilde yükselmeye başlayacak. Ne kadar umut vadetmeyen bir kripto para birimi olsa da en düşük seviyesinden günümüze %132000 oranında yükseliş yapmış olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yani market hacminin düşük olması kripto paramızın değersiz olduğu anlamına gelmiyor.

kripto para
kripto para

CRW Coin (Crown) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Kendi altyapısına sahip olduğu için diğer platformlar tarafından desteklenmeyen CRW Coin, kendi platformu üzerinde özgürce kullanılabilir. Ayrıca fiat para birimlerinin dönüştürülme işlemlerinde de bu kripto parayı kullanabilirsiniz. Fakat yatırım amaçlı CRW Coin alım satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız başvurabileceğiniz kripto para borsaları şöyledir:

  • Bittrex – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • Crex24
  • SouthXChange

Bunların dışında CRW Coin alım satım işlemlerinizi yapabileceğiniz başka bir kripto para borsası bulunmamaktadır. Ayrıca varlıklarınızı cüzdan ve diğer platformlara da aktarmanız mümkün değildir. Umarız içeriğimiz sayesinde CRW Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para kategorisine göz atabilirsiniz. İçeriğimizde bulunan hiçbir açıklama yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.