Başlangıç Oyun Counter-Strike Global Offensive 8. Yaşını Kutluyor

Counter-Strike Global Offensive 8. Yaşını Kutluyor

0

Counter-Strike Global Offensive 8. Yaşını kutluyor. Valve Corporation tarafından geliştirilen tekli modu ve takım modu olarak rekabet içinde oynayabildiğimiz birinci şahıs ateş oyunlarından olan Counter-Strike Global Offensive yeni yaşını yeniliklerle oyun içi güncellemeyle kutluyor.

Counter-Strike Global Offensive 8. Yaşını Kutluyor

Counter-Strike Global Offensive Sekiz Yaşında

Counter-Strike oyununun modu olan “Global Offensive” tam 8 yıldır oyun severlerin en sevdiği Counter-Strike modlarından olmayı başarmıştır. FPS türü savaş oyunlarını seven oyun severler tarafından çok tercih edilen ve sunmuş olduğu keyifli vakit fırsatı ve rekabet ile ilk günden bugüne kadar tam 21 milyondan fazla farklı oyuncu tarafından oynanmıştır.

Counter-Strike kurucuları oyunun 8. yıl dönümü kutlamasını Twetter adreslerinden attıkları Tweet ile duyurdu. Attıkları tweet ile yeni yaşı kutlayan ekip oyuna yeni güncelleme geldiğinde sevenlerine duyuldu. Counter-Strike ilk günden bugüne kadar sürekli yaptıkları yenilikler, güncellemeler ile birlikte popülerliğini korumaya devam etmektedir.

Counter-Strike oyunu savaş oyunları sevenlerin karşısına Half-Life oyunu içerisinde ayrı bir oyun modu olarak sunulmuştur. Bu şekilde Counter-Strike oyunu tanıtılmış ve beklenmedik ilgiyle beraber ayrı bir oyun olarak tekrardan üretilmiştir. Ve geçmişten günümüze kadar en popüler savaş oyunu olmayı başarmış her yıl kendini geliştirerek oyun içinde sağladığı gerçekçi savaş grafikleri ile popülerliğini yükseltmiştir.

Counter-Strike zamanla kendi içerisinde Condition Zero, Source ve son olarak çıkarttığı Global Offensive modları ile oyuncular tarafından oynanmıştır. Son sürümü olan Global Offensive ilk başlarda ücretli olarak satılsa da son zamanlarda ücretsiz hale getirilerek oyunculara açılmıştır.

Steam platformu üzerinden Counter Strike Global Offensive oyununu ücretsiz indirip rekabet içinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Dünyanın son zamanlarda yaşadığı pandemi olayından dolayı popülerliğine popülerlik katan CS:GO geçtiğimiz ay 21 milyon 271 bin farklı oyuncu tarafından oynandı. FPS savaş oyunlarının bir numarası olmaya CS:GO devam ediyor.

Yeni Güncellemenin Özellikleri

  • Yeni gelen güncelleme ile beraber hangi oyunların grup olarak oyuna girdiği ekrana gelecek.
  • Bekleme süreleri artık bölgesel düzeyde hesaplanacak.
  • Rcon bağlantıları asekron bağlantı olarak gerçekleşecek.
  • Atanmış bir sunucuya bağlı iken artık Rcon adresi değişmeyecek.
  • “rcon_connected_clients_allow” ayarı ile beraber kullanıcılar başka atanmış sunuculara bağlanamayacak.
  • Çeşitli optimize çalışmaları da yapılmış durumda.

Sizlerde görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz. CS: GO kapışmaları için bol şanslar dileriz.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!