CHSB Coin Nedir? SwissBorg Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

CHSB Coin Nedir? (SwissBorg) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

2021 yılının başlarında yalnız birkaç hafta içerisinde değerini onlarca kat arttırarak piyasalarda hızlı bir şekilde yükseliş göstermiş olan CHSB Coin, büyük ve entelektüel bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Halen fiyatı arttığı için de birçok yatırımcı CHSB Coin nedir araştırmasını yapmaktadırlar. Dijital varlık yönetme sistemlerini global çapta yaygınlaştırmayı amaçlayan ve bu noktada merkeziyetsiz bir yönetim platformu oluşturan SwissBorg topluluğu, yönetimin ve işlemlerin sağlanabilmesi için kripto paramızı geliştirdi. İçeriğimizde CHSB Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, istatistikleri, yorumları, geleceği, fiyatı gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

CHSB Coin Nedir? SwissBorg Nasıl ve Nereden Alınır?
CHSB Coin Nedir? SwissBorg Nasıl ve Nereden Alınır?

CHSB Coin (SwissBorg) Nedir?

SwissBorg, adından da anlaşılacağı üzere İsviçre’de geliştirilen ve Dünya üzerindeki tüm kullanıcıların finansal sistemlere erişmesini amaçlayan oldukça büyük bir kuruluştur. SwissBorg tarafından piyasalara sunulmuş olan Wealth ismi verilen uygulamalar sayesinde bu hedeflerini yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Piyasanın ve uygulamaların daha kararlı bir şekilde çalışabilmesi ve finansal sistemlerin tek bir noktadan kontrol edilmesi amacıyla ise CHSB Coin piyasaya sürülmüştür.

Geleneksel piyasalar ile kripto para dünyasını bir araya getirmek isteyen ve bu noktada aracıları da tamamen ortadan kaldıran CHSB Coin, yalnızca küçük yatırımcıların değil, büyük işletmelerin de sorunsuz bir şekilde bu piyasalara adım atmasını sağlamaktadır. Bunun yanında akıllı sözleşmeleri destekleyerek, altyapısında yeni kripto paraların ve projelerin geliştirilmesinin de önü açılmış durumdadır. SwissBorg ekibi ve CHSB Coin hakkında daha teknik bilgileri incelemek isterseniz CHSB Token Info sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CHSB Coin İstatistikleri

CHSB Coin, 2018 yılında piyasalara sürüldüğünde büyük bir etki yaratamadı ve yıllar boyunca sessizce ilerlemesine devam etti. Fakat 2020 yılının sonu itibariyle kripto paralara olan ilginin artması, CHSB Coin istatistiklerini de olumlu yönde etkiledi. Bugün nispeten büyük bir pazarı yöneten kripto paramız, herkesin bu piyasalara girmesini sağlamakta.

  • CHSB Coin (SwissBorg) toplam market hacmi 680 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
  • Toplam arz miktarı 1 Milyar adet olan kripto paramızın tamamı dolaşımdadır.
  • CHSB Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,03’lük kısmını domine etmektedir.

Görüldüğü üzere çok yüksek market hacmine sahip olmasa da arz miktarını tamamladığı ve kripto para piyasalarına daha çok kişinin girmesini sağladığı için market üzerindeki etkisi her geçen gün artış göstermektedir. Bu durum da kripto paramıza olan ilgiyi arttırmakta, dolayısıyla değerini yükselterek ilerlemektedir.

kripto para
kripto para

CHSB Coin Yorum

SwissBorg projesi ve CHSB Coin, birçok kripto para bilirine göre piyasaya yeni kişileri ve kurumları kazandırdığı için umut vadeden bir kripto para birimidir. Bu yüzden CHSB Coin yorumlarının beklenenden de olumlu olduğunu söyleyebiliriz. İsviçre’de 75 kişilik büyük bir araştırma ekibinin projesi olan SwissBorg, farklı farklı lisanslara sahiptir. Bunun yanında kullanıcılarına stake ve farm gibi kazanç yöntemleri de sunmaktadır.

CHSB Coin sahipleri, SwissBorg ve Wealth App üzerinde oy kullanma hakkına sahip olup yapılacak olan geliştirmeler hakkında düşüncelerini dile getirebilirler. Herhangi bir kontrol mekanizmasına bağlı olmadığı için de platformun değişimi oy kullanan yatırımcılara aittir. Böylece büyük firmalar da işin içine girerek güvenilir, tüm dünya tarafından erişilebilir ve değiştirilebilir bu sistemin parçası olmayı tercih etmektedirler. CHSB Coin, bugün en değerli kripto paralar listesinde de 125. Sırada bulunmaktadır.

CHSB Coin Fiyatı

CHSB Coin fiyatı günümüzde $0.61 ile $0.90 arasında değişim göstermektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzun süreler boyunca sessizliğini koruyan ve sabit bir düzlem üzerinde ilerleyen kripto paramız, 2021 yılı itibariyle hızlı bir yükseliş trendine girerek geçtiğimiz aylarda rekor seviyesine ulaşmıştır. Bugün halen trend içerisinde bulunan kripto paramız beklenmedik bir anda yeni rekor denemesi yapabilir.

  • CHSB Coin (SwissBorg) tüm zamanlar en yüksek değeri Mayıs 2021 tarihinde $1.65 olarak kayıtlara geçti.
  • CHSB Coin (SwissBorg) tüm zamanlar en düşük değeri ise Temmuz 2019 tarihinde $0.00477 olarak kaydedildi.

Bugünkü seviyeleri incelendiğinde bir daha asla en düşük seviyesine ulaşmayacağı düşünülen CHSB Coin, artık birçok kişinin ilgilendiği ve yatırım yaptığı kripto paralar arasındadır. Arz miktarının da maksimum seviyesine ulaştığı için birçok yatırımcı bu kripto paraya sahip olmak istemektedir.

CHSB Coin Geleceği

CHSB Coin geleceğinin çok daha ön sıralarda ve çok daha yüksek değerlerde olacağı düşünülmektedir. Çünkü kripto paramız her geçen gün yeni bir noktada kullanılmakta ve her seferinde daha çok ilgi toplamaktadır. En düşük seviyesinden günümüze %14200 oranında yükseldiğini ve her seferinde bu oranı daha da arttırdığını da unutmamak gerekiyor. Yakın gelecekte birçok kişinin beklentisi bulunmuyor olsa da uzun vadede en değerli kripto paralar arasında en üst sıralarda yer alacağından emin olabilirsiniz.

SwissBorg platformu ve Wealth App, yatırımcılara sürekli olarak avantajlar sunuyor ve uygulamaların kullanımı artış gösteriyor. Geliştirme kararlarını verenler de yatırımcılar olduğu için kripto paramızda hataya yer kalmıyor. Bunu bilen CHSB Coin yatırımcıları kripto paramızın önümüzdeki birkaç yıllık süreçte $5 değerine ulaşacağını belirtiyorlar. Fakat bunun için market hacmini neredeyse 10 kat arttırarak 5 Milyar Dolar seviyelerine çıkarması gerekiyor.

kripto para
kripto para

CHSB Coin (SwissBorg) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

CHSB Coin kendi altyapısına sahiptir fakat yıllardır piyasada bulunmasına rağmen halen çoğu noktada kullanılmamaktadır. CHSB Coin yatırımcıları ve bu proje ile ilgilenen kişiler genellikle SwissBorg platformlarında işlem yapmakta ve varlıklarını bu sistemlerde saklamaktadırlar. CHSB Coin alım satım işlemleri yapabileceğiniz de sayılı borsa bulunmaktadır.

  • Bitfinex – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • KuCoin
  • Uniswap (V2)
  • HitBTC
  • YoBit

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz borsalar dışında CHSB Coin alabileceğiniz bir kripto para borsası maalesef bulunmamaktadır. Buna rağmen Wealth App gibi uygulamalar üzerinden kripto paramızı alabilir, barındırabilir ve ticari işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kripto paramızın daha da popülerleşmesi halinde daha fazla noktada ulaşılabilir olacaktır.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla CHSB Coin nedir sorusunu yanıtlandırdık ve fiyatı, geleceği, yorumları, istatistikleri gibi detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız içeriğimiz sayesinde bu kripto para hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilmiş ve yatırım planınızı hazırlamaya başlamışsınızdır. Diğer incelemeler için sitemizdeki kripto para sayfasına göz atabilirsiniz. İçerikte bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.