CATE Coin Nedir CateCoin Nasıl ve Nereden Alınır
Borsa, Haber, Kripto Para

CATE Coin Nedir? (CateCoin) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

Şaka amaçlı üretilen kripto para birimleri her geçen gün piyasada daha etkili bir hale geliyor. Genellikle köpek temasına sahip olan bu kripto para birimlerinin başında en değerli kripto paralar arasında yer alan Dogecoin bulunmaktadır. Fakat geçtiğimiz aylarda farklı bir tema ile CateCoin piyasalara sürülmüştür. Bugün birçok yatırımcı CATE Coin nedir araştırmasını yapmaktadır. Dogecoin’in kedi temalı kripto para karşılığı olarak tanımlanan CateCoin, henüz birçok kişi tarafından bilinmemektedir. Buna rağmen hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. Bizler de bu içeriğimizde CATE Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, geleceği, istatistikleri, yorumları ve fiyatı gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

CATE Coin Nedir CateCoin Nasıl ve Nereden Alınır
CATE Coin Nedir CateCoin Nasıl ve Nereden Alınır

CATE Coin (CateCoin) Nedir?

CATE Coin 2021 yılının mayıs ayında tamamen şaka amaçlı üretilen fakat birçok platformda aktif olarak kullanılması amaçlanan kripto para birimi olarak piyasalara sürülmüştür. Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiş olan bu kripto para birimi kendisini geliştirilmiş DeFi özelliklerine sahip bir meme coin olarak adlandırmaktadır. Bunun yanında köpek temalı kripto para birimlerine karşı olarak kedi temasında olmasıyla bilinmektedir. Fakat kripto paramızın ciddi anlamda bir projesi veya ilerlemesi bulunmamaktadır.

Bugün çoğu yatırımcı tarafından bilinmeyen ancak her geçen gün popülerliğini arttırmayı başaran CATE Coin, NFT sektöründe de aktif olarak kullanılan kripto para birimlerinden biri olmaktadır. Altyapısı dahilinde büyük bir topluluk NFT parçaları üretmekte ve CATE Coin bazında satışını gerçekleştirmektedir. Bunun yanında gelişen Metaverse oyun sektöründe de aktif olarak rol oynamayı amaçlamaktadır. Bu kripto para biriminin ilerleyişi ve kuruluş amacı hakkında daha fazla bilgiye erişmek isterseniz CATE Coin resmî web sitesini inceleyebilirsiniz.

CATE Coin İstatistikleri

CATE Coin istatistikleri, kripto paramızın günümüze kadar istediği kitleye ulaşamadığını göstermektedir. Buna rağmen on binlerce kişi aktif olarak kripto paramızı takip etmekte ve yatırım yapmaktadır. Sandığı staking ödülleri sayesinde yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

 • CATE Coin (CateCoin) toplam market hacmi 250 Milyon Dolar seviyesinin üstündedir.
 • Maksimum arz miktarı 100 Trilyon adet olan kripto paramızın, toplam arz miktarı 88,5 Trilyon adet ve dolaşımdaki arz miktarı 35,4 Milyon adettir.
 • CATE Coin, kripto para piyasaları üzerinde herhangi bir etkiye sahip değildir.

Görüldüğü üzere Dogecoin ve Shiba INU gibi kripto para birimlerine kıyasla çok daha az arz miktarına sahip olan CATE Coin, henüz varlığının yarısını bile piyasaya sürmemiştir. Bu durum ilerleyen zamanlarda değerinin yükselebilme potansiyelinin bulunduğunu göstermektedir. Yine de kripto paramızın şaka amaçlı üretildiğini unutmamak gerekiyor.

kripto para
kripto para

CATE Coin Yorum

CATE Coin yorumları incelendiğinde kripto paramıza olan inancın her geçen gün daha da azaldığını net bir şekilde görebiliriz. Ancak bu gibi kripto para birimleri küçük spekülasyonlara bile açık olduğu için yalnızca bir mesaj ile değerini katlarca arttırabilir. Bu durum işin yatırımcılıktan çok kumarbazlığa döndüğünü göstermektedir. Tüm bunlara rağmen Reddit topluluğuna sahip olan CATE Coin, arkasında büyük bir kitle barındırdığı için piyasalarda varlığını halen sürdürmektedir.

En değerli kripto paralar listesinde 3431. Sırada bulunmasına rağmen market hacmi bakımından kıyaslandığında birçok kripto para biriminin önünde olan CATE Coin, uzun zamanlar boyunca sabit bir ilerleme sergiledi. Fakat son zamanlarda yükselişe geçerek yatırımcıların ilgisini çekti ve daha çok platformda kullanılabilir hale geldi. Bugün NFT pazarlarında da kullanılması hedeflenen kripto paramız, Metaverse projelerine dahil olmayı başarırsa beklenmedik yükselişler ile piyasalarda söz sahibi olan bir kripto para haline gelebilir.

CATE Coin Fiyatı

Yüksek arz miktarına ve nispeten düşük market hacmine sahip olduğu için diğer şaka coinleri gibi bir fiyatlanmaya sahip olan CATE Coin, geçtiğimiz aylarda değerini katlarca arttırmayı başardı. Ancak bu yükseliş uzun sürmeyerek günümüzdeki değerlerine geri çekildi. CATE Coin fiyatı bugün $0.0000003996 ile $0.000007312 arasında değişkenlik göstermektedir.

 • CATE Coin (CateCoin) tüm zamanlar en yüksek değeri Kasım 2021 tarihinde $0.0000119 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • CATE Coin (CateCoin) tüm zamanlar en düşük değeri ise Mayıs 2021 tarihinde $0.000000000195 olarak kaydedilmiştir. (Resmi değildir)

Şaka coinlerinden biri olarak bilindiği ve yüksek arz miktarı ile dikkat çektiği için yine yüksek fiyat hareketliliğine sahip olan kripto paramız büyük riskli kripto paralar arasında sayılıyor. Çünkü gün içerisinde %10 oranından daha fazla düşüş veya yükseliş yapabiliyor. Hatta CATE Coin’in ilerleyen zamanlarda değerini 0’a ciddi oranda yaklaştırma ihtimali bile bulunuyor.

CATE Coin Geleceği

Ne kadar ciddi bir projeye sahip kripto para birimleri arasında yer almıyor ve geleceği belirsiz bir kripto para birimi olsa da ilk çıktığı günden bu yana uzun vadeli yatırımcısını hiçbir şekilde üzmeyen CATE Coin, işin özünde kullanıcılara fayda sağlayacak sistemleri de geliştirmeye çalışıyor. Böylece ilerleyen zamanlarda Dogecoin rakibi olarak adını duyurma ihtimali de bulunmaktadır. Yine de kripto para bilirleri CATE Coin geleceği hakkında pek de olumlu görüşler belirtmemektedirler.

CATE Coin yatırımcıları diğer şaka kripto paralarının sahip olduğu gibi “Toxic” olarak nitelendirilen bir kitleye sahip değildir. Hatta yatırımcıları içerisinde balina olarak nitelendirebileceğimiz yatırımcılar da bulunmaktadır. Borsaların ve platformların da ilgisini çekmeyi başaran CATE Coin, bu doğrultuda ilerleyerek bilinirliğini arttırmayı başarabilirse gelecekte çok daha değerli bir kripto para haline gelebilir.

kripto para
kripto para

CATE Coin (CateCoin) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Binance Smart Chain altyapısını kullanmakta olan CATE Coin, birçok platform üzerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Rise of Cats Game oyununu geçtiğimiz aylarda piyasaya süren platformumuz, CATE Coin’in kullanım alanlarının gelişmesini sağlamış ve böylece NFT pazarlarında da bilinen bir kripto para haline gelmiştir. Yatırım amaçlı CATE Coin alım satım işlemleri için ise aşağıdaki kripto para borsalarını kullanabilirsiniz.

 • Gate IO – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • PancakeSwap (V2)
 • Hotbit
 • COM
 • BKEX
 • ZT

Bunların dışında CATE Coin alabileceğiniz başka kripto para borsası bulunmamaktadır. Ancak sahip olduğunuz BNB Coin’lerinizi hem kendi sitesi hem de PancakeSwap gibi cüzdan appleri üzerinden CATE Coin’e çevirebilirsiniz. Bunun yanında %15’e varan stake oranları ile yüksek oranlarda gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca uzun vadeli CateCoin yatırımcıları üretilen kripto para birimlerinden ve transferlerden %2 oranında pay almaktadır.

İçeriğimizde köpek temalı şaka kripto para birimlerine karşı üretilmiş olan ve güçlü bir şekilde varlığını arttırmaya devam eden CATE Coin nedir sorusunu yanıtlandırmaya çalıştık. Bunun yanında sizlerle CateCoin fiyatı, istatistikleri ve yorumları gibi detayları paylaştık. Umarız aradığınız bilgilere burada ulaşabilmişsinizdir. Diğer inceleme içerikleri için sitemizdeki kripto para sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradaki hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.