Başlangıç Haber Call Of Duty Mobile Season 10 Gelecek Hafta Çıkabilir!

Call Of Duty Mobile Season 10 Gelecek Hafta Çıkabilir!

0

Call of Duty Mobile Season 9 , oyunda pek çok önemli değişiklik getirdi ve oyuncular hala tüm yeni içeriğin tadını çıkarıyor. Ancak, bazı oyuncular oyunun gelecek sezonunun yayınlanması için şimdiden tepki gösteriyor.

Şu an itibariyle Call of Duty Mobile Season 10 için resmi bir çıkış tarihi yok, ancak oyuncular yeni sezonun önümüzdeki hafta sonuna kadar çıkmasını bekliyor.

Call Of Duty Mobile Season 10
Call Of Duty Mobile Season 10

‘ Conquest ‘ başlıklı Call of Duty Mobile Sezon 9, Gunsmith silah özelleştirmesini sunarak mobil oyunlarda devrim yarattı . Bununla birlikte, haritaya dört yeni konum ekleyerek battle royale haritasını daha da genişletti.

Ancak sezon beklediğimizden daha erken bitmek üzere gibi görünüyor. Bunun nedeni, 9. Sezonun Savaş Bileti sayfasının ‘Fetih’ sezonunun 8 gün içinde bitmek üzere olduğunu göstermesidir. Dolayısıyla oyuncular, Activision ertelemeye karar vermedikçe Call of Duty Mobile Season 10’un önümüzdeki hafta yayınlanmasını bekleyebilir.

Call Of Duty Mobile Season 10
Call Of Duty Mobile Season 10

Call of Duty Mobile ayrıca, biri Modern Warfare 2’den ‘ Terminal ‘ olan Sezon 10 için yeni Multiplayer haritalarını yayınlamaya başladı. Bunun dışında, ‘ Pine ‘ haritasının da gelecek sezon yayınlanacağına dair spekülasyonlar var .

Nitekim 10. Sezon içerik olarak 9. Sezon kadar büyük olmayacak; ama aynı zamanda Activision’ın sezonu erteleme şansının daha az olduğu anlamına geliyor.

COD Mobile Season 10 için planlanan tüm içerik, geçen ay oyunun beta sürümünde yayınlanmıştı. Böylece geliştiricilerin yeni sezonu zamanında yayınlamaları için ihtiyaç duydukları zaman sağlanmıştı. Yine de bu durumla ilgili net bir detay bulunmuyor. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar ediyor olacağız.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!