Bimcell TL Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır? ✔️ 2023

Bimcell TL Yükleme İşlemini üç farklı şekilde yapabilirsiniz. Bu yazda sizler için Bimcell TL yükleme işlemini nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatacağız. Zaman zaman Bimcell sitesinde yaşanan TL yükleme sorunlarından dolayı bu yöntem yerine üç farklı yöntem önereceğiz.

Türkiye’deki en uygun fiyatlı GSM operatörlerinden biri Bimcell olarak bilinir. Bu sebeple pek çok kullanıcıya hitap eden Bimcell için TL yükleme işlemi oldukça sık yapılan bir işlemdir.

Bimcell TL yükleme işlemi şu şekilde yapılır:

Bimcell Online işlemler uygulaması ile Bimcell TL yükleme

Bimcell Online işlemler uygulaması ile Bimcell TL yükleme

Bimcell Online işlemler uygulaması ile Bimcell olan hattınızda TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell online işlemler uygulamasını App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra menüde yer alan TL yükleme sayfasından Bimcell hattınıza TL yükleyebilirsiniz.

Bimcell web sitesi üzerinden Bimcell TL yükleme

Bimcell hattınıza TL yüklemek için Bimcell’in resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Bu site zaman zaman hata verebiliyor bu yüzden alternatif bir TL yükleme yöntemi daha önermek istiyoruz.

Mobil bankacılık uygulamaları üzerinden TL yükleme

Bankanıza ait mobil bankacılık uygulaması üzerinden Bimcell TL yükleme işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulaması açın ve telefon TL yükleme işlemlerini görüntüle. Mobil bankacılık uygulamanıza göre TL yükleme ayarları değişiklik gösterecektir. Sonuç olarak mobil uygulamanız üzerinden Bimcell hattınız için TL yükleme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanır. GSM teknolojilerini yine Türk Telekom’dan alır. Yani Bimcell aslında Türk Telekom altyapısını kullanır. Bu yüzden telefon TL yükleme aşamalarında operatör sorduğunda Bimcell göremeyebilirsiniz. Türk Telekom’u seçerek ödeme ekranına ilerleyebilirsiniz.

Bim şubelerine giderek TL yükleme

Bim Şubelerine giderek kasiyere TL yüklemek istediğinizi söyleyerek de hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Eğer sadece internetten TL yüklemek istiyorsanız diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İnternet ve mağaza TL yükleme arasında bir fark bulunmayacaktır.

Bu yazda sizler için Bimcell TL yükleme işlemlerini nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştık. Umarım sizler için faydalı bilgilere yer vermişsinizdir. Konu hakkındaki soru, görüş, önerileriniz için lütfen bizimle aşağıdan yorum yaparak iletişime geçin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın