Başlangıç Haber Battlefield Mobile Çıkış Tarihi ve Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Battlefield Mobile Çıkış Tarihi ve Oynanış Fragmanı Yayınlandı

0

EA ve DICE tarafından uzun zamandır geliştirilen Battlefield serisi, ilk defa mobil platformlara geliyor. Battlefield Mobile çıkış tarihi ve oynanış fragmanı yayınlandı. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

battlefield-mobile-cikis-tarihi-webdeyazilim-min

Electronic Arts ve DICE, yıllardır Battlefield serisi üzerinde çalışıyor. Bilgisayar ve konsollarda yer alan Battlefield serisi, yakında mobil platformlarda da yer alacak. Battlefield Mobile çıkış tarihi ve oynanış fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz haftalarda Google Play Store sayfası açılan oyunun 5 dakikalık videosu, oynanış ve grafikler konusunda fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Ayrıca Battlefield Mobile ön kayıt süreci, önümüzdeki günlerde başlayacak. Ön kayıt için Android 7.0 ve üzeri Android cihazlar, iPhone 6s ve üzeri iOS cihazlar olması gerekiyor.

Electronic Arts ve DICE tarafından yapılan açıklamaya göre Battlefield Mobile, oynaması tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyun içi ödeme sistemi bulunsa da, oyun herhangi bir şekilde Pay-2-Win (Kazanmak için öde) mantığı barındırmayacak. Oyun içerisinde yalnızca görsel içerikler satılacak.

Battlefield Mobile fragmanına baktığımızda oyun içi görüntüler maksimum ayarlarda kaydedilmiş. Ayrıca oyun içi görüntülerde, oyunda bulunacak aksiyonlu ve hızlı araçlardan birini görüyoruz. Sızdırılan oynanış videosunun ne zaman çekildiği bilinmese de, grafikler pek de beklendiği gibi değil denilebilir.

Battlefield Mobile videosunu yükleyen kullanıcı, oyunun kaydını OnePlus 8 ile aldığını belirtti. EA ve DICE, oyun içerisinde çok daha fazla optimizasyon ve grafik üzerinde çalışacak gibi gözüküyor.

İlgili İçerik: FarmVille 3 Mobil Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Bunların yanında Battlefield mobil sürümü, karakter, silah ve otomobil dahil birçok kozmetik seçeneğe sahip olacak. Oyun, şimdiden Play Store üzerinde ön sipariş dönemine girmiş durumda.

Ayrıca Battlefield Mobile çıkış tarihi, 2021’in sonları olarak gösteriliyor. İlerleyen günlerde net bir tarih verilmesi bekleniyor.

Peki siz EA ve DICE tarafından geliştirilen oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!