Başlangıç Haber Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Ne Zaman?

Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Ne Zaman?

0

Battlefield serisinin yeni üyesi, oldukça büyük bir kitle tarafından yoğun bir ilgi ile bekleniyor. Electronic Arts ise bu bekleyişteki heyecanı düşürmemek adına parça parça bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Peki Battlefield 2042 açık beta tarihi ne zaman? Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

battlefield-242-min

Electronic Arts tarafından yayınlanırken, DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, açık beta için hazır gözüküyor. EA, açık beta tarihini ve bu beta sürecine katılım şartlarını duyurdu.

EA tarafından yapılan açıklamalara göre Battlefield 2042 açık beta tarihi Eylül 2021 olacak. Ancak ne yazık ki net bir tarih verilmedi. Ayrıca açık beta sürecine katılmak için iki şart bulunacak. Bunlardan ilki EA Play abonesi olmak iken, diğer seçenek ise oyunun herhangi bir sürümünü ön sipariş olarak vermiş olmak.

EA Play Aylık Abonelik Ücretleri:

  • Steam: 29,90 TL
  • Xbox Game Pass (Xbox): 29,99 TL
  • Xbox Game Pass (PC): 29,99 TL
  • PlayStation: 25,00 TL

Battlefield 2042 Ön Sipariş Fiyatları:

  • PC (Steam): 419,00 TL
  • Xbox One: 499,99 TL
  • Xbox Series: 559,00 TL
  • PlayStation 4/5: 500,00 TL

battlefield-2042-min

Şu anda PlayStation kullanıcıları için EA Play ya da oyunu ön sipariş olarak satın almak dışında bir seçenek olmasa da bilgisayar ve Xbox kullanıcıları için Game Pass aboneliği en kârlı seçenek olacaktır. Xbox Game Pass, bilmeyenler için, 100’den fazla oyuna yalnızca abonelik ücreti ile erişmenizi sağlarken, aynı zamanda EA Play abonesi de olabiliyorsunuz. Yani Steam üzerinden EA Play ile aynı fiyata, EA Play + yüzlerce oyuna erişebiliyorsunuz. Bu da özellikle Türk oyuncu kitlesi için çok daha büyük bir avantaj anlamına geliyor.

Peki siz Battlefield serisi konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!