Başlangıç Haber Apple 13 Ekim de Yapacağı Etkinlikte Hangi Ürünleri Tanıtacak

Apple 13 Ekim de Yapacağı Etkinlikte Hangi Ürünleri Tanıtacak

0

Apple 13 Ekim de yapacağı etkinlikte hangi ürünleri tanıtacak. Dünya devlerinden biri olan Apple’ın bildiğiniz üzere bazı ürünleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Apple bu sızdırılma olayının doğru olduğunu söyleyerek 13 Ekim tarihinde bir etkinlik gerçekleştireceğini söyledi. Bu etkinlikte sızdırılmış olan bazı ürünlerini tanıtacağını herkese duyurdu.

Apple 13 Ekim de Yapacağı Etkinlikte Hangi Ürünleri Tanıtacak
Apple 13 Ekim de Yapacağı Etkinlikte Hangi Ürünleri Tanıtacak

Peki, tanıtacağı bu ürünler neler? Apple 13 Ekimde yapacağı etkinlikte hangi ürünleri tanıtacak? Gelin hep birlikte bakalım.

Apple 13 Ekim de Yapacağı Etkinlikte Hangi Ürünleri Tanıtacak – Tahminler

1. iPhone 12 Ailesi

Geçen gün düzenlenen Apple etkinliğinde iPhone 12 ailesini görememiştik. Apple bu telefonu o etkinlikte tanıtmamıştı. Bu yüzden bu 13 Ekim de yapılacak etkinlikte kesinlikle iPhone 12 ailesini Apple bizlere tanıtacaktır. Peki, iPhone 12 ailesinde hangi telefonlar var. Birlikte bakalım.

  • iPhone 12
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 12 Mini

2. AirPods Studio

Apple kablosuz kafa üstü kulaklık modeli olan Airpods Studio ürününü de 13 Ekim etkinliğinde meraklılarına tanıtacağını düşünüyoruz.

Airpods Studio ürünü satışa 349 dolar bandında çıkacak.

Ürünün en önemli özelliği ise aktif gürültü engelleme altyapısının olması. Bu gürültü engelleme sayesinde dışarıdaki gürültüyü kulağınızın içine vermemesi. Müziklerinizi ya da videolarınızı dış gürültü olmadan rahatlıkla dinleyebileceksiniz.

3-)AirTags

Öncelikli olarak AirTags ürününün neden 13 Ekim etkinliğinde tanıtılacağını söylemeden önce bu ürünün ne işe yaradığını açıklayalım. AirTags ürünü herhangi bir nesneye takıldığında o nesneyi harita üzerinden izleyebilmeyi sağlıyor.

Apple AirTags ürününü 2021 yılının Mart ayında yaptığı bir etkinlikte tanıtacağını söylemişti. Ama biz bu AirTags ürünün 13 Ekim de yapacağı etkinlikte tanıtma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Neden diye soracak olursanız cevabı şu. AirTags ürünü diğer ürünlere göre en fazla sızdırılan ürün. Bu ürün bu kadar fazla sızdırılmışşa Apple muhtemelen bu ürünü bir an önce piyasaya sürmek isteyecektir.

Tanıtılacağı Belli Olmayan Ama Birazda Olsa Tanıtılma İhtimali Olan Ürünler

1-) AirPower

Apple uzun süre önce bu ürünü çıkarmayacağını iptal ettiğini duyurmuştu. Ancak bu ürüne yönelik sızıntı ve yenilendiğine dair raporlar çıktığı için bizde bu etkinlikte belki tanıtılabilir diye düşündük. Bu yazımıza bu ürünü de eklemeye karar verdik.

2-) iPad Mini 6

Bildiğiniz üzere Apple en son iPad Mini 5 tabletini kullanıcılara sunmuştu. Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen Apple yaptığı etkinliklerde yeni tabletini tanıtmadı. Bu yüzden bu etkinlikte iPad Mini 6 ürününü tanıtma ihtimali olabilir.

3-) MacBook 12

Apple geçtiğimiz günlerde kendi işlemcisine geçeceğini duyurmuştu. Bu işlemciyi ilk olarak MacBook 12 bilgisayarında deneyeceklerini söylemişlerdi. Sızdırılan raporlarda Apple bu ürünü yıl bitmeden tanıtacağı yazıyor. Hal böyle olunca rapora göre Apple bu ürünü 13 Ekim de insanlara tanıtabilir.

Bu konu ile ilgili görüşlerinizi merakla bekliyoruz. Yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!