06.02.2023 Depremi ve yayınımızdaki aksaklıklarla ilgili bilgilendirme

Herkese merhaba,

Böyle bir bildiriyi bu şartlar altında yayınlayacağımız kimin aklına gelirdi? Her şeye rağmen halen burada olan okurlarımız için birkaç bilgi vereceğiz.

Öncelikle webdeyazilim.com ve bağlı olan tüm projelerde yer alan pek çok arkadaşımız Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremden korkunç şekilde etkilendiği için pek çok projemizde içerik besleme ve tazeleme yapılamıyor. Gelen yorumlar, mailler ve mesajlar yanıtlanamıyor. Tüm bu aksaklık için webdeyazilim.com ekibi olarak siz değerli okurlarımızdan özür diliyoruz.

Yayın hayatımıza kısa süre içerisinde devam edecek, tüm projelerimiz tekrar ayağa kaldırmaya çalışacağız. Her ne olursa olsun buralarda kalmaya devam edeceğiz.

Etkilenen bölgelerdeki durum basına ve sosyal medyaya yansıyandan daha büyük ve daha acı. Her ne kadar farklı projelerimizde buradaki durumu şeffaf şekilde kamuoyuna aktarıyor olsak da buradaki acıyı herhangi bir araç ile sizlere ulaştırmanın bir yolu bulunmuyor.

Yurt içi ve yurt dışı kaynaklı tüm sponsorlu anlaşmalarımız, anlaşma süreleri ve detayları ile ilgili yetkili kişilere dönüş sağlayıp mağduriyetlerini kısa sürede gidereceğiz. Bu süreçte yanımızda olan tüm ziyaretçi ve sponsorlarımıza sonsuz teşekkürler…

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın