WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme

Hemen hepimizin her gün kullandığı WhatsApp uygulamasında pek çok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden yalnızca biri de tek seferlik fotoğraf göndermek. Fakat biri tek seferlik fotoğraf gönderdiğinde bu fotoğrafı tekrar izlemek isteyebiliyoruz. WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme detayları haberimizin devamında…

Hayatımıza büyük kolaylıklar sağlayan teknolojinin nimetlerinden biri de WhatsApp. Telefonumuzda SMS’in yerini almayı başaran bu uygulama sayesinde resim gönderip alabiliyor, video ve mesaj ile iletişim kurabiliyoruz. Görüntülü görüşme ve diğer ek özellikler de cabası.

Fakat WhatsApp’ta tek seferlik gönderilen fotoğraflarla ilgili bir sorun yaşayabiliyoruz. Bu sorun ise tam olarak şu: tek seferlik fotoğrafları tekrar izleyemiyor, görüntüleyemiyoruz. Bir fotoğrafın tek seferlik gönderilmesindeki asıl amaç elbette o fotoğrafın tek seferlik gönderilmesi. Fakat yine de bazı durumlarda WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme ile ilgili taleplerimiz olabiliyor.

WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme nasıl yapılır?

WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme nasıl yapılır?
WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme nasıl yapılır?

Eğer telefonunuzda bir modlu ya da hileli WhatsApp uygulaması varsa WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme işlemi yapılabilir. Bu modlu WhatsApp uygulamaları (WhatsApp Plus gibi) tek seferlik fotoğrafları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Telefonunuza indireceğiniz bu hileli WhatsApp uygulamaları sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sebeple yeni sürümlerde yeni özelliklere erişilebilir. WhatsApp’ın orijinal uygulaması sürekli olarak güncellendiğinde WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme özelliği çalışmayabilir. Fakat WhatsApp plus gibi uygulamalar güncellendiğinde bu özellik tekrar çalışıyor hale gelir.

WhatsApp uygulamanıza tek seferlik görüntülenebilen fotoğraflar geldiğinde telefonunuz resmi bir kere görmenize izin verir. Fakat sizdeki orijinal WhatsApp uygulaması modlandığında, yani değiştirildiğinde bu özellik daha farklı çalışır.

Tek seferlik gönderilen fotoğrafı normal fotoğrafmış gibi açmak bu sayede mümkün olur ve karşı tarafın bu durumdan haberi olmaz.

WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme engellenebilir mi?

Eğer siz yapabiliyorsanız herkes yapar. Yani bu özelliği siz kullanabildiğiniz sürece başkaları da kullanabilecektir. Bu yüzden birine tek seferlik fotoğraf gönderirken birden fazla kere düşünmek faydalı olacaktır.

WhatsApp tek seferlik fotoğraf tekrar izleme detayları bu şekildeydi. Diğer WhatsApp içeriklerimize göz atabilir ve sayfanın sonundaki yorum alanını kullanarak konu hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın