Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Marka ve Modeller

Meyvelerin en doğal hallerinden taze su çıkarabilmek oldukça önemli bir husustur. Katı meyve sıkacağı bu alanda en değerli ürünlerin özellikle kış aylarında başlarında gelmektedir. Hem işletmelerde hem de evde meyve sıkacağı kullanımı oldukça yaygın olabiliyor. Birçok meyvenin ve sebzenin suyunu en taze ve en pratik şekilde meyve sıkacağı ile elde edebiliyoruz.

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Marka ve Modeller
Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye Marka ve Modeller

Meyve sıkacağı ile sadece içecek değil sos veya reçel tarzı özel ürünler de oldukça kolay şekilde elde edebiliriz. Bu kapsamda doğal ve sağlıklı olarak beslenmek isteyen herkes için meyve sıkacağının önemi oldukça büyüktür. Katı meyve sıkacağı tavsiye alabileceğiniz bu listeyi sizler için özenle hazırladık. Dolayısı ile sizler de birçok ürün arasından kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre meyve sıkacağı tercihi yapabilirsiniz.

Meyve sıkacaklarının en değerli ortak özellikleri ise sürekli kullanılabilirliği olmaktadır. Bu kapsamda sizler de hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla meyve sıkacağı kullanabilirsiniz. Böylece yaz aylarında çok daha serin ve hoş içecekler elde edebilirken kış aylarında çok daha sıcak ve güçlü (vitaminli, sağlıklı) içecekler tercih edebilirsiniz. Katı meyve sıkacakları için tavsiye istiyorsanız aşağıda bulunan seçenekleri gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Güncel olan katı meyve sıkacağı ürünleri sizlere çok farklı ve özel imkanlar sunabilmektedir. Aynı zamanda çok modern ve çok fonksiyonlu olabilmektedirler. Bu kapsamda sizler de meyve sıkacağı alırken aşağıda bulunan hususlara dikkat edebilirsiniz:

 • Kolay kullanıma sahip olması
 • Çok fonksiyonlu bir kullanıma sahip olması
 • Yüksek motor gücüne sahip olması
 • Tezgah üzerinde kapladığı alanın ideal olması
 • Kolay yıkanabilir yapıda olması
 • Alüminyum, metal veya paslanmaz çelik, sağlık koşullarına uygun materyallerden imal edilmeli
 • Uzun zaman kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olması
 • Sadece genel meyveler değil özel meyveler için de sıkabilme özelliğinin olması
 • Bütçenize uygun ürünler tercih etmelisiniz. En pahalısı en iyisi demek değildir.
 • Bilinen ve çok kullanılan, kullanıcı yorumu bol olan modelleri tercih etmelisiniz.
 • Ürünün parçaları bulaşık makinelerinde yıkanabilir olabilir
 • Kullanan kişilerin yorumlarını göz önüne alabilirsiniz.

Sizler de meyve sıkacağı alırken bu kriterlere göre hareket edebilirsiniz. Bu doğrultuda çok farklı markaların çok farklı ürünlerini inceleme imkanınız olacaktır. Sizler için biz de bazı özel ürünleri listeledik. Bu ürünleri inceleyerek sizler için uygun olan katı meyve sıkacaklarını tercih edebilirsiniz. Listeyi hazırlarken bu katı meyve sıkacaklarını kullanan kişilerin memnuniyeti göz önünde bulundurduğumuzu bilmenizde fayda var. Bu sayede listeye eklenen her ürünü yerine göre rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Önerileri 2021

Bir ürün alırken önerilere bakarak alışveriş yapmak oldukça önemlidir. Meyve sıkacağı önerileri için de bu durum geçerlidir. Sizler için, yukarıda bulunan kriterlere dikkat ederek bir listeleme yaptık. Siz de aşağıda bulunan ürünleri inceleyerek kendi kullanım tercihinize en uygun olan katı meyve sıkacağını seçebilirsiniz. Aşağıda bulunan ürünler her ihtiyaca ve isteğe uygun olan ürünlerdir. Katı meyve sıkacağı tavsiyelerimiz:

 • Philips HR1836/00
 • Sinbo Sbh-3143
 • TEFAL EasyFruit
 • Karaca Maxvit 1501
 • TEFAL Frutelia Plus Juicer
 • Arzum Meyvix

Katı meyve sıkacaklarına baktığınız zaman karşınıza çok farklı ve çok özel meyve sıkacakları çıkacaktır. Bu listede sizler için kullanan herkesin memnun olduğu ve tavsiye ettiği ürünleri listeledik. Bu ürünler güncel modeller olduğu gibi aynı zamanda uzun süreli kullanım için uygun olan meyve sıkacaklarıdır.

1. Philips HR1836/00

Philips HR1836/00
Philips HR1836/00

Philips markası özellikle mutfak aletleri için oldukça popüler bir markadır. Markanın son modeli ise HR1836/00 modelidir. Siyah ve gri renklerin tercih edildiği oldukça kaliteli bir görünümü bulunmaktadır. Aynı zamanda son derece dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Modelin motor gücü 500W olarak kayıtlara geçiyor. Dolayısı ile oldukça güçlü bir katı meyve sıkacağı.

2. Sinbo Sbh-3143

Sinbo Sbh-3143
Sinbo Sbh-3143

Estetik açıdan özel bir ürün arayan kişiler için Sinbo ürünleri oldukça özeldir. Kırmızı ve siyah renklerinin özel bir uyumu ile tasarlanmış bir meyve sıkacağı olan bu Modelin filtresi paslanmaz çelikten yapılmıştır ve dolayısı ile oldukça uzun süreli kullanım için son derece uygundur.

3. TEFAL Easy Fruit

TEFAL Easy Fruit
TEFAL Easy Fruit – Katı Meyve Sıkacağı

TEFAL mutfak aletleri için kalite söz konusu olduğunda ilk akla gelen markalardan biridir. EasyFruit modeli gümüş renge sahip son derece şık bir görünüşe sahiptir. Sessiz çalışma gibi birçok fonksiyonunun bulunmasının yanı sıra paslanmaz çelik filtrelere sahiptir ve uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için dizayn edilmiştir.

4. Karaca Maxvit 1501 – Katı Meyve Sıkacağı

Karaca Maxvit 1501
Karaca Maxvit 1501

Özgün tasarıma ve hoş bir duruşa sahip Maxvit 1501 kırmızı ve siyah renklerin bir arada olduğu göz alıcı bir katı meyve sıkacağıdır. Parçaların yapıları düşünüldüğü zaman oldukça sağlam bir donanıma sahiptir. Tek seferde 2 litre gibi yüksek bir kapasiteye sahiptir. Motoru ise 1500W olarak kayıtlara geçmektedir.

5. TEFAL Frutelia Plus Juicer TEFAL Frutelia Plus Juicer

TEFAL Frutelia Plus Juicer – Katı Meyve SıkacağıBu listede bulunan en güçlü ve en güvenilir katı meyve sıkacaklarından bir diğeri ise Frutelia Plus’dır. Frutelia Plus 350 watt’lık bir motor gücüne sahiptir. Meyve sıkacağı önerileri konusunda en çok önerilen ve tercih edilen ürünlerden biridir.

6. Arzum Meyvix – Katı Meyve Sıkacağı

Arzum Meyvix
Arzum Meyvix – Katı Meyve Sıkacağı

Tasarım açısından listede bulunan her ürün oldukça hoş bir görünüme sahip. Ancak Arzum Meyvix çok daha hoş ve sade görünümü ile dikkat diğerlerinden farklı bir tasarıma sahip. Kişilerin mutfakta görmek isteyeceği tüm donanımsal ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilecek bu katı meyve sıkacağı, 2 litrelik hazneye sahiptir. Meyvix modelinin motor gücü ise 1000 Watt olarak kayıtlara geçmiştir.

Bu listede sizler için araştırdığımız en iyi katı meyve sıkacağı markaları ve modellerini listeledik. Umarız tercihinize en uygun katı meyve sıkacağı markasını bu liste sayesinde bulabilirsiniz. Farklı marka ve modellere bakınıyor iseniz önerdiğimiz markaların farklı modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Listemizde yer alan katı meyve sıkacağı markalarının özelliklerine göre farklı marka ve model araştırması yapabilir, bu bilgiler ile kıyaslayabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Diğer tavsiye listelerimizi görmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz;

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın