Instagram'da kapalı hesapları görme sitesi
Haber, Sosyal Medya

Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi ✔️ 2022

Gün içerisinde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri Instagram. Kapalı profiller söz konusu olunca en çok merak edilip araştırılan konulardan biri, Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi üzerinden hesaplara erişim sağlayabilmek.

Instagram’ın en çok kullanılan özelliklerinden bir tanesi profili gizli hale getirmek. Bakmaya can attığımız profillere tıkladığımızda, bu hesap gizlidir uyarısını görmek can sıkıcı olabiliyor. Herhangi bir nedenden dolayı engellendiğinizi anladığınızda da arkadaşlarınızın hesaplarını göremez hale geliyorsunuz. Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi ise bu kapalı hesapları görebilme imkanı sunuyor.

Gizlilik Giderek Önemli Hale Geliyor

Instagram'da kapalı hesapları görme sitesi
Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi

Günümüzde çeşitli sebeplerle, herkese açık paylaşım yapan profiller yerini sadece arkadaşlarla paylaşılan gizli hesaplara bırakıyor. Bunun farkında olan Instagram, çeşitli güncellemelerle profili çeşitli derecelerde gizleyebilecek seçenekler sunuyor. Yakın arkadaş özelliği, paylaşımlarınızı kimlerin görebileceği ve gizli hesap bunlardan birkaçı olarak sayılabilir.

Instagram hesabı nasıl gizlenir?

Instagram’da profile tıkladıktan sonra ayarlar kısmından hesap gizleme aktif hale getiriliyor. Bunun için ayarlara girdikten sonra alt ayarlarda bulunan gizlilik kısmını aktifleştirmek gerekiyor. Gizli hesap kısmının aktif hale gelmesiyle hesap korumaya alınacaktır.

 • Adım 1: Profilinizde sağ üst köşede bulunan hamburger ikonuna dokunun ve Ayarlar’a girin
 • Adım 2: Gizlilik ayarlarına geçiş yapın
 • Adım 3: Gizli Hesap özelliğini etkinleştirin

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Yolları

Kapalı bir hesabın profil resmini görmek için çeşitli siteler mevcut. Küçük profil fotoğrafı, kişinin Instagram linki ile birlikte büyütülüyor. Ancak hesapta paylaşılan fotoğrafları ve hikayeleri görmek için, Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi hakkında bilgi vermeden önce, deneyebileceğiniz diğer yollar:

 1. Arkadaşlık isteği gönderilebilir.
 2. Google’da kişinin Instagram kullanıcı adını aratmak bir diğer yol. Herkese açık zamandaki gönderiler Google görseller kısmından görülebilir.
 3. Diğer platformlarda adını aratmak bir diğer seçenek.
 4. Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi seçeneğini kullanmak istemiyorsanız son seçenek: tanıdık bir arkadaştan rica etmek.

Instagram Kapalı Hesapları Görme Sitesi

Başlamadan önce bir uyarı: kapalı hesapları görmek için kullanılan uygulama ve sitelerde havuz sistemi kullanılır. Havuz sistemi, Instagram hesabınız ile erişim vermeden kullanamayacağınız sistemlere verilen genel bir sistem adıdır. Havuz sistemine dahil olarak havuzdaki kullanıcıların takip ettiği kişilerin profillerini görebilirsiniz.

Yani kapalı hesapları görebilmek için kullanacağınız en temel yöntem, takip ettiğiniz kişiyi takip eden birinin dahil olduğu bir havuz sistemini kullanmaktır. Aynı şekilde, havuz sistemine dahil olduğunuzda sizin takip ettiğiniz kişilerin bilgileri de havuza dahil olan diğer kişilere gösterilir. Takip ettiğiniz kişilerin gizlilik tercihleri sizin bu sisteme girişiniz ile geçersiz sayılır.

Başkalarının hesabının gizliliğini tehlikeye atmamak ve kendi Instagram hesabınızın güvenliğini sağlamak için bu tür uygulamaları kullanırken 2 kere düşünmeniz önerilir.

Instagram kapalı hesapları görme siteleri

Denediğiniz hiçbir yol işe yaramadıysa ve kapalı profile nasıl bakabileceğinize dair arayış içerisindeyseniz, birçok site kapalı hesapları görmenize yardımcı oluyor. Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi olarak en çok tercih edilenler:

IGmods.com

Instagram kapalı hesapları görme siteleri

Android ve bilgisayar üzerinden kullanımlarda daha rahat süreci tamamlama imkanı veren site içerisinde birçok seçenek bulunuyor. Buradan erişebileceğiniz uygulama, mavi tik almaktan, Instagram beğenilerini artırmaya kadar birçok seçenek sunuyor.

InjectBox.com

Instagram kapalı hesapları görme sitesi

Android ve IPhone kullanıcıları için site içerisinden kapalı hesapları görme linkine tıklamanız gerekiyor. Bunun yanı sıra profilin takipçilerini de görme şansına erişebiliyorsunuz.

Ghostegro

Ghostegro
Ghostegro

Türkiye’de en çok bilinen sitelerin başında geliyor. Kapalı hesaba erişebilmenin yanı sıra kendi hesabınız için kullanabileceğiniz ekstra özellikleri de kullanım imkanı tanıyor.

Diğer tercih edilebilecek uygulamalar ise:

 • SCOUT
 • Lili (Postegro)
 • GHOSTY
 • Private Insta
 • Pingru
 • Zoomie
 • InstaDP

Bitirmeden önce, bu tür uygulamaların kullanımı hakkında son uyarıları yapmak istiyoruz. Instagram hesabınızın güvenliği açısından bu tür uygulamaların kullanımı her zaman istediğiniz sonuçları doğurmayabilir. Bunun yanı sıra, hesabınızın güvenliği tehlikeye girebilir. Ayrıca, takip ettiğiniz kişilerin gizlilik haklarını ihlal etmiş olabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

secretle.com Instagram nedir?

Instagram’da gizli profilleri görmek için kullanılan yerli bir site olan secretle.com artık erişime kapatılmıştır.

Ghosty web giriş adresi nedir?

Ghosty web sitesi erişim engeline maruz kalmıştır. Sürekli olarak adresi değişir ve erişmek gittikçe zorlaşır. Yayında olan güncel adres bulunamamıştır. Diğer alternatifler değerlendirilebilir.

Instagram’da Takip etmeden profili görme nasıl yapılır?

İçeriğimizdeki siteleri ve sitemizdeki gizli profilleri görme uygulamaları ile birini takip etmeden Instagram profilini görebilirsiniz. Sitemizdeki içerikleri takip edin.

Instagram profil görme siteleri güvenli midir?

Hayır, bu tür uygulamalar hesabınıza tam erişim ister. LiLi APP ve Postegro gibi uygulamaları kullanan milyonlarca Instagram hesabı ele geçirilmişti.

Instagram gizlilik hesap görme APK nedir?

Gizli profilleri görmenize yardımcı olan APK’lara verilen genel bir isimdir. Gizli hesapları görmek için kullanılan bu uygulamalar sitemizde mevcut.

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması iOS’ta çalışır mı?

iOS için gizli hesapları görme uygulaması yoktur. Bunun yerine web siteler tercih edilir. Web tabanlı gizli hesap görme siteleri tercih edilmelidir.

Bestwhozi web giriş adresi nedir?

https://bestwhozi.com/index_tr.html adresinden bu servise giriş yapılır fakat hesabınız ile giriş yapmak güvenli olmayabilir. Güvenlik kaygılarınızı göz önünde bulundurarak bu servislere giriş yapmanız önerilir.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.