Instagram’da Kapalı Hesapları Görme için 8 Uygulama ✔️ 2023

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması bazı durumlarda gerek olabiliyor. Gerek olduğu için sık sık araştırılıyor. Gizli hesapları görmek için kullanılan bazı uygulamalar var. Bu yazıda bu uygulamaların hangileri olduğunu, ne kadar güvenli olduğunu, nasıl ücretsiz olarak indirilebileceğini anlatıyor olacağız.

Instagram’da profili gizli olan kullanıcıların profillerini görmek istiyorsanız bazı bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bazı bilgileri bilmeniz de zorunlu. Instagram hesap güvenliğiniz için sürekli olarak bu konularda araştırma yapıyor ve sürekli olarak gelişiyor olmanız şart.

Instagram’da kapalı hesapları görmek için kullanılan uygulamalar temelde aynı senaryo ile çalışır. Bu tür uygulamalar kullanıcılarına ekstra özellikler sunar. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilirler. Uygulamayı kullanan kişilerin bazı izinler vermesi gerekir. Bu izinlerden birisi de takipçi listenizi görmedir. Bu sayede sizin takipçi listenizi alıp uygulamayı kullanan diğer kişilere gösterebilirler.

Gizli Instagram hesaplarını görmek isterken kendi takip ettiğiniz kişiler içerisindeki gizli profile sahip kişileri de bu uygulamaya sunmuş olursunuz. Bu sayede sizin takip ettiğiniz birinin Instagram hesabı gizli olsa bile başkaları tarafından bulunabilir.

Bu durum birinin profilini görmek isterken güzel gelebilir fakat sevdiklerinizin gizli fotoğraflarını yabancılar ile paylaştığınızı düşününce pek iyi bir fikir gibi gelmeyebilir. Bu yüzden bu tür uygulamaları kullanmadan önce kendinizin ve başkalarının kişisel verilerini ve gizlilik haklarını ihlal edip etmiyor oluşunuza bakmanız gerekir. Bunları anladığımıza göre gelelim Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması nereden ve nasıl indirilir sorusunun yanıdına…

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması

Instagram’da kapalı hesapları görmek için kullanılan uygulamalardan birkaçını sizler için listeledik. Bu uygulamalar farklı kaynaklardan indirilebilir olsalar da genellikle Google Play Store ve App Store gibi kaynaklarda bulunmazlar. Bunun sebebi hemen yukarıda bahsetmiş olduğumuz gizlilik ve güvenlik ilkeleridir. Uygulamaları harici kaynaktan APK olarak indirip telefonunuza kurmanız gerekecek. Tüm sorumluluğun size ait olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var.

1. Scout APP ile Kapalı Instagram Hesaplarını Görün!

Scout APP gizli Instagram hesaplarını görmek için kullanılan uygulamalardan sadece biri.

Scout, uygulamadaki gizli profilleri görüntülemenizi sağlar.

Bu kapalı hesapları görme uygulaması ile istediğiniz tüm Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz. Sadece görmek istediğiniz kişinin adını yazın ve arayın. Ve tüm fotoğrafları ve videoları full hd olarak görün. Profil fotoğrafını büyütmek için de ek olarak özellik içerir.

Gizli hesabını görmek istediğiniz kişinin yorumlarına ve beğenilerine bakın. Uygulamanın temel çalışma prensibi postegro gibi uygulamalarla aynıdır.

Özellikler:

 • İstediğiniz tüm Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Yorumları görüntüleyebilirsiniz.
 • Beğenileri görüntüleyebilirsiniz.
 • Instagram profil fotoğrafı büyütme yapabilirsiniz
 • Fotoğrafları full HD olarak kaydedebilir ve yakınlaşabilirsiniz.

YASAL UYARI
•Bu uygulamayı kullanmak için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var!
• Bu uygulama Instagram’a bağlı değildir.

Android için Scout indir

2. LiLi APP ile gizli instagram hespalarını görün!

LiLi APP ile gizli instagram hespalarını görün!
LiLi APP ile gizli instagram hespalarını görün!

İz bırakmadan Instagram Hikayesini indirin ve görüntüleyin, herkese açık fotoğraf ve video gönderilerini kaydedin

Lili – Story Viewer & Downloader adındaki bu uygulama, zahmetsizce Instagram Hikayelerini iz bırakmadan (gizlice) izlemenize ve indirmenize yardımcı olur. Doğrudan cihazınıza tek bir tıklama ile kolayca video ve fotoğraf kaydedebilirsiniz. Bir takipçiniz Instagram Hikayeleri olarak yeni fotoğraflar ve videolar yayınladığında haberdar olun.

Sadece arayın ve görmek istediğiniz hikayenin bulunduğu profilin adını yazın, bırakın Lili – Story Viewer & Downloader gerisini halletsin ve istediğiniz tüm hikayeleri tam kalitede telefonunuza indirsin.

Temel özellikler:
* Fotoğraf ve videoyu kaydedin.
* Kullanıcıları arayın.
* Fotoğraf ve videoyu altyazılı olarak yeniden yayınlayın.
* İndirilen fotoğraf ve videoların listesine erişin.
* Yeniden yayınlamak için hikayeleri kaydedin.
* Hikayeyi yerel depolamaya indirin

Profil Resmine Bakın
– Instagram kullanıcılarının profil resimlerini görüntüleyin
– Profil resimlerini kolayca kaydedin ve tam kalitede görüntüleyin

Hikayeyi Anında İndirin
– Instagram Stories’den video ve fotoğraf kaydedin
– Hikayeleri doğrudan telefonunuza indirin

İz Bırakmadan Gizlice Güvenle İzleyin
– İki kez düşünmeden Instagram hikayelerini izleyin – rahat olun
– Güvenli, Hızlı ve Güvenli Video Oynatıcı
– Herhangi bir Videoyu izleyin

Lili – Hikaye Görüntüleyici ve İndirici Özellikleri
– Instagram Hikayelerini ve Öne Çıkanları İndirin ve Kaydedin
– Hikaye fotoğraflarını ve hikaye videolarını görüntüleyin
– Instagram resmi web sitesinde oturum açın.
– Instagram ve Facebook hesabıyla giriş
yapın – Kullanımı kolay, kararlı ve sağlam tasarım
– Instagram kullanıcılarını arayın ve Instagram hikayelerine göz atın
– Instagram, kullanıcı arayüzü ve hikaye tepsisi gibi
– Lili – Hikaye Görüntüleyici ve İndirici en iyi hikaye koruyucu, Instagram için video indirici, Instagram için hikaye indiricidir.

LiLi APP uygulamasını Android için indirin

3. Ghosty ile kapalı Instagram hesaplarını görün!

Ghosty ile kapalı Instagram hesaplarını görün!
Ghosty ile kapalı Instagram hesaplarını görün!

Instagram’da kapalı hesapları görmenin bir diğer yolu da Ghosty uygulamasını kullanmaktır.

Uygulama her ne kadar güncellenmiyor ve az yorum almış olsa da temelde Gizli Instagram hesaplarını görmek için tasarlanmıştır. Diğer iki uygulamaya nazaran daha az kullanıcı sayısına sahiptir. Bu yüzden havuzdaki kullanıcı sayısı az olabilir.

Ghosty uygulamasını Android için indir

4. Gwaa sitesi ile gizli Instagram hesaplarını görün!

Gwaa sitesi ile gizli Instagram hesaplarını görün!
Gwaa sitesi ile gizli Instagram hesaplarını görün!

En iyi gizli Instagram görüntüleyici uygulamaları listesinde dördüncü sırada Gwaa var. Gwaa, birinin gizli profilini görüntülemek için en güvenilir ve güvenli uygulamalardan biridir. Gwaa ile ilgili en iyi şey, öncelikle hedef hesaptan bilgi almaya odaklanmasıdır. Paylaştıkları gönderi, yorumları, takipçileri ve takip ettikleri dahil olmak üzere size hesap hakkında bilgi vermektedir. Ücretsiz gizli Instagram profil görüntüleyici uygulamalardan biridir.

Gwaa’nın en iyi özelliklerinden bazıları şunları içerir:

 1. Ücretsiz
 2. Bağımsız Web Sitesi
 3. Koruma Baypas
 4. %100 Güvenlik
 5. Çevrimiçi Tabanlı Araç
 6. Kayıp Parola için Yardım Desteği

5. InstaLooker ile Gizli Instagram Hesaplarını Görün!

InstaLooker ile Gizli Instagram Hesaplarını Görün!
InstaLooker ile Gizli Instagram Hesaplarını Görün!

Instalooker, Instagram hesabını casusluk ve hackleme için en iyi araç olarak kabul edilir. Bu Instagram görüntüleyici aracı, basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya virüs olmadan kullanımı %100 güvenlidir ve yasaldır.

Bu araçları kullanmak için Instalooker’ın sitesini ziyaret etmelisiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra web sitesinin ilk ekranı açılacak ve ekranın ortasında ‘SPY NOW‘ seçeneğini bulacak ve bir sonraki pencereye ulaşmak için buraya dokunmanız / tıklamanız gerekecek.

Açılan sayfada bir Instagram kullanıcı adı kutucuğu olacaktır. Profilini görmek istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını yazın ve ardından saniyeler içinde sonuçları almak için ‘görüntüleyiciyi başlat ‘ seçeneğine tıklayın.

6. mSpy ile Gizli Instagram Hesapları Hakkında Bilgi Toplayın!

mSpy ile Gizli Instagram Hesapları Hakkında Bilgi Toplayın!
mSpy ile Gizli Instagram Hesapları Hakkında Bilgi Toplayın!

Konu stalk olduğunda mSpy harika bir uygulamadır. Hem iPhone hem de Android için kullanılabilir. mSpy ile birinin telefonunda olan her şeyi görebilirsiniz. Bu sayede Instagram hesabını da görmüş olursunuz.

Sadece hedefinizin telefonuna mSpy uygulamasını yüklemeniz yeterlidir ve bu uygulama onların tüm faaliyetlerini izleyecektir. Bu Özel Instagram Görüntüleyici ile ilgili en şaşırtıcı şey, hedefin telefonunda böyle bir uygulamanın yüklü olduğunu asla bilemeyecek olmasıdır.

7. Private Instagram Viewer ile Gizli Instagram hesaplarını görün!

Private Instagram Viewer ile Gizli Instagram hesaplarını görün!
Private Instagram Viewer ile Gizli Instagram hesaplarını görün!

PrivateInsta, kendi Instagram hesabınızı kullanmadan birinin Instagram profilini görüntülemek için harika bir araçtır. Araç, Windows, iOS, OSX ve Android İşletim sistemleriyle uyumludur. İstediğiniz birinin Instagram hesabına gizlice bakmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Bu sayede kimse sizi fark etmeden herkesin hesabına bakabilirsiniz.

PrivateInsta, resimlerinin her birini kontrol ettiğinizde bile kimliğinizi tamamen anonim tutar.

Sitelerini ziyaret edin ve bir metin kutusu göreceksiniz, kullanıcı adını girin ve gönder düğmesine tıklayın. Onlardan tamamen bağımsız şekilde yayınladıkları resimleri indirebileceksiniz. Resimleri indirmek ve görüntülemek için doldurmanız gereken kısa bir anket sunduğunu bilmenizde fayda var.

8. Private Photo Viewer sayesinde gizli Instagram profillerini görebilirsiniz

Private Photo Viewer sayesinde gizli Instagram profillerini görebilirsiniz
Private Photo Viewer sayesinde gizli Instagram profillerini görebilirsiniz

Anketsiz bir Gizli Instagram Görüntüleyici arıyorsanız, bu araç tam size göre olabilir. Site her platformda çalışır ve birçok işletim sistemi ile uyumludur.

Bu araç içerisinde anket yok ve denemek tamamen ücretsiz. Sadece siteyi ziyaret edin, kullanıcı adını girin ve aradığınız IG hesabına tıklayın.

Bir sonraki ekranda ‘Fotoğrafın Kilidini Aç ve Görüntüle’ seçeneğini göreceksiniz. Birkaç saniye sonra sayfanızın kilidi açılacak ve kullanıcı profilinin tüm özel resimlerini görüntüleme erişiminiz olacak. Bu, sorunsuz çalışan bir Özel Instagram Görüntüleyicisidir.

Instagram Kapalı hesapları görme / Sonuç

Instagram’da kapalı ve gizli hesapları görmek için kullanacağınız uygulamaların çoğu farklı metotlar kullanarak sonuca ulaşmanızı hedefler. Genelde pek çoğu başarısız olur. Çünkü Instagram tarafından gizliliği sağlanan bir profilin paylaştığı içerikleri görmek bazen mümkün olsa da her zaman mümkün olmayabilir. Bu yüzden farklı farklı yöntemler geliştirmek gerekebilir.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın