Web Postegro Giriş ✔️ LiLi & Postegro Web ✔️ 2023

Web Postegro pek çok Instagram kullanıcısının merak ettiği, pek çoğunun ise kullandığı bir üçüncü parti yazılımdır. Gizli Instagram hesaplarını görmek için kullanılan Postegro web giriş hakkında çeşitli bilgilere yer vereceğimiz bu içeriği dikkatle okuyun…

Web Postegro Nedir?

Gizli hesap görmek için kullanılan bir uygulama olan Postegro, Web sitesi üzerinden de bu hizmeti vermeye başlamıştı. Uygulama ile internet sitesi farklı olan Postegro, uygulama olmayan sürümüne yani site üzerindeki sürümüne Web Postegro adını veriyor.

Bilgisayar ve telefon web browser (İnternet tarayıcı, Google Chrome gibi) üzerinden erişilebilen Postegro Web sitesi ile gizli Instagram hesaplarını ve hikayelerini görmek mümkün kılınıyordu.

Postegro APK Tıkla İndir "şifre için yorum yapın"

Resmi olmayan bu üçüncü parti servisin sürekli engellendiğini biliyoruz. Bu sebeple pek çok kullanıcı Postegro’nun web sitesini ya da uygulamasını bulmakta zorlanıyor. Biz ise sizler için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Postegro Web Giriş Adresi Nedir?

Postegro’nun Web giriş adresi sürekli olarak engellendiği için Türkiye’den bağlanan kullanıcılar erişim problemi yaşayabiliyor. Türkiye kaynaklı bir DNS servisinden bağlandığınızda erişemeyeceğiniz adreslere erişmek için şu konuyu inceleyin:

Yasaklı olan bu ve diğer siteleri rahatlıkla incelemek için öncelikle aygıtınızın bu bağlantıya hazır olması gerekir. VPN ve DNS servisleri ile bunu kolaylıkla yapabiliyoruz. Normal Türkiye bağlantısına sahip bir istemciye yanıt verilmeyecektir. Bu yüzden öncelikle bağlantınızı ayarlamanız gerekir.

UYARI! Bu tür site ve uygulamaları kullanmak güvenli olmadığından tavsiye edilmez. Instagram hesap güvenliğinizi sağlamak için bu tür uygulamaları kullanmayın. Sorumluluk tamamen sizindir.

Web Postegro Giriş Adresi: https://webpostegro.com/

web postegro giriş adresi

Buradaki adrese normal internet ile erişemeyebilirsiniz. Bu yüzden yukarıdaki tavsiyelere uymanızı tavsiye ederiz. VPN ve DNS hizmetleri kullanarak bu tür yasaklı & engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Postegro Web Giriş Adresine eriştikten sonra sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Instagram hesabınızla giriş yapmadan bu uygulamayı kullanmanıza izin verilmiyor. Instagram hesabınızın güvenliği için bu işlemi onaylamadığımızı tekrar hatırlatmak istiyoruz.

LiLi Web Postegro ile farkı nedir?

LiLi Web Postegro ile farkı nedir?

LiLi APP olarak bilinen LiLi uygulaması ile Postegro uygulaması aynı işleve sahiptir. Her iki uygulama bir döneme damgasını vurmuştur. Son engel ve yasaklamalardan sonra iki uygulama aynı sitelerden servis edilmeye başlamıştır. APK’ların da aynı olduğunu söylemek mümkün.

LiLi APK Tıkla İndir "şifre için yorum yapın"

Her iki LiLi Postegro Web uygulamasını kullanarak çeşitli Instagram özelliklerine erişebilirsiniz. Uygulamalar Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda çalışmaktadır. iOS için web sürümünü kullanmayı deneyin. Uygulamalara giriş yaparken sahte Instagram hesapları kullanmayı ihmal etmeyin.

LiLi & Postegro hakkında sıkça sorulan sorular

Resmi olmayan bu uygulama ve siteler hakkında pek çok spekülatif bilgi bulunur. Kesinliği olmayan bu bilgilerin ardında bıraktığı soru işaretleri pek çok cevabı da beraberinde getiriyor. Sizin için bu soruların ve yanıtların bir kısmını burada listeliyoruz. Kendi sorularınız için lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Postegro Web Giriş güvenli midir?

Postegro Web Giriş güvenli midir?

Bu tür üçüncü taraf web uygulamaları resmi olmadığı sürece güvenli sayılmazlar. Postegro web girişi güvenli değildir. Fakat pek çok kullanıcı birtakım özellikleri kullanmak için bu riski göze alır.

LiLi Web Postegro farkları nelerdir?

LiLi Web Postegro farkları nelerdir?

LiLi ve Postegro teoride aynı işleri yaparlar. Her iki uygulama da gelişmiş Instagram özellikleri sunar. Her iki uygulama da resmi değildir. Son zamanlarda her ikisi aynı kaynak tarafından servis edilmektedir.

Postegro LiLi Web arayüzü aynı mıdır?

Postegro ile LiLi web arayüzleri biraz farklılık gösterir. Arayüzleri farklı olsa da hemen hemen aynı işleri yaparlar. Son zamanlarda her iki platform da popüler olmuştur.

Postegro & LiLi Web aynı anda kullanılır mı?

Her iki uygulamayı aynı anda kullanmak Instagram hesabınızın askıya alınma riskini artıracaktır. Fakat teknik olarak Postegro & LiLi web aynı anda kullanılabilir.

Web Postegro LiLi gibi mi çalışır?

Web Postegro LiLi gibi çalışır. Temelde aynı özellikleri sunarlar. Web Postegro giriş için webpostegro.live kullanılırken LiLi uygulaması için lili-app.com adresi kullanılır.

LiLi Postegro Web gibi mi çalışır?

LiLi bir mobil uygulamadır. Postegro Web ise LiLi APP özelliklerini bulunduran bir web uygulamasıdır. İkisi her ne kadar farklı platformlarda çalışıyor olsalar da temelde aynı işleri yaparlar.

Postegro Giriş Yap Web Güvenli midir?

Postegro uygulamasına ve Web arayüzüne giriş yapmak güvenli olmayabilir. Üçüncü taraf uygulama ve sitelere Instagram hesabınız ile giriş yapmak hesabınızı tehlikeye atar.

web postegro.com neden açılmıyor?

Web Postegro.com ülkemizde engellenmiştir. Bu sitelere erişmek için VPN Programları kullanmanız gerekir. DNS hizmetleri ile de bu tür sitelere erişim problemini ortadan kaldırabilirsiniz.

Nunu Web – Postegro Nedir?

Nunu Web Postegro uygulamasının bir başka versiyonu olarak bilinir. Temelde aynı görevi üstlense de ufak farklılıkları bulunur. En çok tercih edilme sebeplerinden biri gizli Instagram hesaplarını görebiliyor olmasıdır. Son zamanlarda bu tür uygulamaların çalışmaması için pek çok Instagram güncellemesi yapılmıştır.

Bu güncellemelere karşı yapılan 3. taraf güncellemeler ise genelde kısa sürede tekrar kullanılır hale gelmektedir.

Bu uygulamalar arasında oldukça ses getiren ve kullanıcısı bulunan Nunu web giriş son zamanlarda mümkün değildir. Nunu web giriş Instagram için oldukça önemli bir özellik olsa da artık bu özelliği doğrudan kullanmak bir hayli zor.

Bu sebeple Nunu web kapandı mı sorusu oldukça fazla sorulmaya başladı. Fakat çeşitli metotlarda Nunu web arayüzüne erişmek mümkün olabiliyor.

Postegro & LiLi web giriş yöntemi önerir misiniz?

Postegro & LiLi web sitelerine ya da uygulamalarına erişmek için VPN yada DNS kullanmanız gerekebilir. Bu tür uygulama ve platformlar ülke genelinde erişim kısıtlaması ile karşı karşıya kalırlar. Sonunda da erişime kapatılırlar.

Bu gibi durumlarda Türkiye dışından bir noktadan erişim talebi göndermeniz gerekir. Kendiniz yurt dışına çıkmayacaksanız Türkiye’den başka bir ülkeye VPN ile bağlanıp içerik tüketebilirsiniz. Postegro & LiLi web sitesine girebilirsiniz.

Web Postegro APK dosyasını nereden indirebilirim?

Web Postegro bir web uygulamasıdır. Web uygulamaları tarayıcı üzerinde çalışır. Doğrudan mobil uygulamaya dönüşmezler. Fakat Android ve iOS platformları için hazırlanmış uygulamalar bulunur. Bu uygulamalar Postegro ve LiLi mobil uygulamalarıdır. Daha farklı uygulamalar da geliştirilebilir.

Web Postegro ve LiLi APK dosyalarını webdeyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Web Postegro Giriş ✔️ LiLi & Postegro Web ✔️ 2023” üzerine 20 yorum

Yorum yapın