instagram tema değiştirme
Sosyal Medya

Instagram Tema Değiştirme 2022 ✔️ Ücretsiz 10 Tema

Son zamanlarda pek çok özellik ile donatılan instagram tema değiştirme özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı temalar ile farklı tasarımları instagram tasarımına uygulamanızı sağlayan birkaç yöntem bulunuyor. Bu yazıda sizlere instagram uygulamasında tema değiştirme hakkında detaylı bilgiler veriyor olacağız.

instagram tema değiştirme
instagram mobil tema değiştirme

İçerik Haritası

İnstagram Tema Değiştirme Yöntemleri

İnstagram üzerinde tema değiştirmek için öncelikle yardımcı uygulamalar kullanmamız gerektiğini belirtmek isterim. Bu uygulamaların içerisinde en yaygın kullanıma sahip olanı AEROINSTA uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde instagram uygulaması için tema değiştirme işlemini yapabiliriz. Ayrıca karanlık ve açık tema desteği bulunan AeroInsta uygulaması tamamen ücretsiz.

instagram tema değiştirme
instagram mobil tema değiştirme

AeroInsta uygulaması ile instagram üzerinde tema değiştirmek için öncelikle uygulamayı indirmemiz gerekiyor. Uygulamayı indirmek için aeroinsta.com adresine gitmeniz gerekiyor. Sitede sizi hemen aşağıdaki gibi bir arayüz karşılıyor.

instagram tema değiştirme
instagram tema değiştirme

Choose A Language | English yazan kısma dokunun ve açılan menüde Türkçe dili seçin. Böylece neler yazdığını daha iyi anlayabilirsiniz.

instagram tema değiştirme

Sonraki aşamada ise ekrandaki uyarıları okuyarak 1. mi yoksa 2. uygulamayı mı indirmek istediğinize karar vermelisiniz. Eğer 1 numaralı tema değiştirme uygulamasını indirirseniz telefonunuzdaki instagram uygulamasını kaldırmanız gerekir. Eğer 2 numaralı tema değiştirme uygulamasını indirirseniz mevcut instagram uygulamanızı kaldırmanıza gerek olmaz. Biz anlatıma 2. uygulama ile devam ediyoruz.

instagram tema değiştirme

İŞTE BU butonuna tıklayarak uygulamayı kendi telefonumuza indiriyoruz. APK dosyası indiğinde ise uygulamayı çalıştırıyoruz. Güvenlik nedeni ile bu tür uygulamaları çalıştırmamanız gerektiği ile ilgili uyarı alacaksınız. Onay verip devam edin. Eğer bu konuda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa market dışı uygulama yükleme içeriğimize göz atabilirsiniz.

Tema değiştirme uygulaması bize birden çok tasarım imkanı sunuyor. Bu tasarımlar ise şu şekilde listeleniyor:

  • Varsayılan | Karanlık Beyaz
  • Altın
  • Kırmızı
  • Ekstra Karanlık
  • Mavi
  • Mercan Pembesi
  • Yeşil
  • Açık Ton
  • Parlak Mor
  • Parlak Bembe

Yukarıdaki tasarımların önizlemelerini ise aşağıdaki galeride görüntüleyebilirsiniz:

(Yukarıdaki galeri telefonunuzda düzgün görünmüyor ise lütfen AMP sürümünden çıkıp normal sürüme dönebilirsiniz. Normal sürüme bu sayfanın en altından ulaşabilirsiniz.)

Herhangi bir tasarımı seçip uygulamayı kurduktan sonra hesabımıza giriş yapıyoruz ve tasarım değişikliklerini inceliyoruz.

instagram tema değiştirme
instagram uygulamasında tema değiştirme
instagram tema değiştirme
instagram tema değiştirme

Resimlerden de gördüğünüz üzere instagram tema değiştirme işlemi gerçekleşti. Uygulamayı geliştiren kişinin adı Hazar Bozkurt ve instagram adresi sitenin en alt kısmında bulunuyor. Kendisine bu çalışması için teşekkür ederiz.

Diğer İnstagram İçeriklerimiz

Instagram uygulamasının pek çok açıdan özelleştirilmiş halini kullanarak sadece tasarım odaklı değil kullanış odaklı farklılıkları da deneyimlemeniz mümkün. Bu tür köklü değişiklikler yapmak için instagram plus uygulamasını kullanmanız gerekir. Sürekli olarak güncellenen instagram plus uygulaması sayesinde hem tasarım değişiklikleri hem de kullanışlılık anlamında daha özgür olursunuz.

İnstagram plus uygulamasını edinebiceğiniz konuya gitmek için şu başlığa tıklamanız yeterlidir: Instagram Plus APK İndir [Son Sürüm]

Ayrıca Instagram hesabınızı dondurduğunuzda tekrar açılırken sorunlar yaşanıyordu. Bu sorunların önüne geçmek ve dondurulmuş instagram hesabını açmak için de özel bir içeriğimiz bulunuyor. Yüzlerce insana fayda sağlamış olan ilgili konuyu okumanızı da tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.