Instagram 38 Formu ile Hesap Kurtarma
Haber, Sosyal Medya

Instagram 38 Formu ile Hesap Kurtarma ✔️ 2022

Instagram 38 formu ile kapanan Instagram hesabını açmak mümkündür. Günümüzde Instagram, sosyal medya platformlarından en sık kullanılan uygulamalardan biridir. Kullanıcılar görsel, video gibi pek çok içeriği Instagram üzerinden paylaşmaktadır.

Instagram bu kadar sık kullanılan bir uygulama olmasına karşın bazı anormal durumlarda kullanıcıların hesapları pasif hale düşebilir. Hesap hareketlerinin anormal seyretmesi ya da hesabı dondurma gibi durumlarda Instagram hesapları kapanır. Instagram’da kapanan hesapları yeniden açmak için Instagram 38 formu doldurularak hesap yeniden açılabilir. 

Instagram 38 Formu ile Hesap Kurtarma

Instagram 38 formu ile kapanan Instagram hesabını açmak için bir onay göndermek gerekir. Formda doldurulan bilgiler ve mazeret kabul edilirse Instagram hesabı yeniden aktif bir şekilde kullanılmaya başlayacaktır.

Instagram 38 formu ile;

  • Durduk yere kapanan Instagram hesapları,
  • Dondurulup bir daha açılmayan hesaplar
  • Üzerinden belli bir süre geçtikten sonra yeniden aktif edilemeyen hesaplar bu formu doldurmak suretiyle aktifleştirilebilir.

İçerik Haritası

Instagram 38 Formu

Instagram, kullanıcılara durduk yere kapanan ya da bildirilmesi gereken hesaplar için formlar oluşturmuştur. Bu formlar içerisinde yer alan bilgiler, sizlerin hesabın gerçek sahibi olduğunu kayıt etmenizi sağlar. Ad soyad ve telefon başta olmak üzere çeşitli bilgiler istenerek formun doldurulması istenir.

Kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra form Instagram’a iletilir. Kimlik doğrulaması başarılı bir şekilde yapıldığında hesap yeniden açılır. Instagram uygun gördüğü hesapları kapansa dahi bu şekilde açmaktadır.

Instagram kapanan hesap açma konusunda doldurulacak bu form ile kural ihlali olmadığı tespit edildikten sonra yeniden açılacaktır. Form, kişisel bilgilerin teyit edilmesinden sonra değerlendirilir. Instagram bu formu dolduran hesaplar içerisinde uygun gördüklerini yeniden aktif hale getirir.

Instagram 38 Formu Nedir?

Instagram 38 formu ile kapanan hesaplar kolay bir şekilde aktifleşmektedir. Kapanan Instagram hesabını açmak için kişisel bilgilerin yer aldığı bu form, Instagram’a ulaşır. Form ulaştıktan sonra belirli bir süre içinde uygun olması halinde kapatılan hesap yeniden kullanılabilir.

Instagram 38 Formu ile Hesap Kurtarma
Instagram 38 Formu ile Hesap Kurtarma

Instagram, kullanıcıların hesaplarını açmak için belli şartlar koymuştur. Özellikle sahte hesaplar ya da taklit üzerine kurulu hesaplar kapandıysa yeniden aktifleşme ihtimali yoktur. Ancak kişisel hesaplar kapandıysa itiraz süreci içinde yeniden açılma şansı vardır.

Instagram kapanan hesapları açma konusunda yaptığı sorgulama sonucunda hesabın açılıp açılmayacağına karar verir. Formu hesabınıza göre doldurduktan sonra süreç içinde hesabın açılması mümkündür. Hesabınız aktifken hesap ile ilgili herhangi bir anormal hareket gözlenmediyse yeniden aktifleşecektir.

Instagram 38 Formu ile Nasıl Hesap Kurtarılır?

Instagram hesap açma formu, kapanan hesapları yeniden açmak için kullanılan bir formdur. Instagram 38 formu ile hesap kurtarmak için sırasıyla şu adımlar takip edilmelidir:

  1. İlk olarak VPN ile Almanya’ya bağlanın.
  2. Instagram’da “Yardım” sayfası içerisinde yer alan form ekranını açın.
  3. Forma kişisel bilgileri yazın. Hangi ülkeden yazıyorsunuz sorusu “Almanya” olarak değiştirin.
  4. Bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra gönderin.
  5. Mail adresinize ortalama 3 saat içerisinde gelecek onay e-postasını kontrol edin.

Bu adımlar sıralı bir şekilde izlendiğinde kapanan Instagram hesabını açmak için itirazınız değerlendirilecektir.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[2 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.