Başlangıç Lisans Kodları Internet Download Manager 6.30 Full Katılımsız İndir

Internet Download Manager 6.30 Full Katılımsız İndir

4

Internet Download Manager 6.30 programını katılımsız olarak tek tıklama ile bilgisayarınıza indirebilir ve tek tıklama ile bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Katılımsız internet download manager programı cr*ck içermez. Dolayısı ile cr*ckleme işlemi yapmanıza gerek kalmadan sadece kurulum yaparak full şekilde kullanabilirsiniz.

Internet Download Manager 6.30 kurulumu için;
  • Kurulum dosyasını indirin,
  • Arşive sağ tıklayıp klasöre çıkart‘a tıklayın,
  • Arşivden çıkan klasör içerisindeki kurulum dosyasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.

3-5 Dakika içerisinde program kurulmuş olacak ve Internet Download Manager programını full olarak kullanabileceksiniz.

Tarayıcılar üzerinde eklenti etkinleştirme yapmakta sorun yaşıyorsanız veya tarayıcınız otomatik olarak Internet Download Manager eklentisini kurmuyor ise manuel eklenti kurulumu yapmanız gerekir.

Internet Download Manager 6.30 eklenti kurulumu;

Program Files içerisinde bulunan Internet Download Manager klasörüne girin. CTRL + F kombinasyonu ile .crx araması yapın. Bir adet dosya bulunacaktır. Bu pencereyi kapatmayın ve kullandığınız web tarayıcısının ayarlarına girin. Uzantılar yada eklentiler alanına girin ve az önce bulduğunuz .crx uzantılı dosyayı buraya sürükleyerek bırakın. Eklenti yüklenmiş olacaktır. Etkinleştirmeniz gerekir ise aynı yer üzerinden eklentiyi etkinleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden sonra Internet Download Manager 6.30 programını full katılımsız olarak bilgisayarınıza kurmuş olacaksınız. Bu sayede internetteki videoları ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Sadece video indirmeye yaramayan Internet Download Manager 6.30 programı indirme yöneticisi olduğu için dosyalarınızı da daha hızlı indirmenizi sağlamaktadır.

4 Yorum

  1. nternet Download Manager 6.30 eklenti kurulumu;
    Program Files içerisinde bulunan Internet Download Manager klasörüne girin. CTRL + F kombinasyonu ile .crx araması yapın. Bir adet dosya bulunacaktır. Bu pencereyi kapatmayın ve kullandığınız web tarayıcısının ayarlarına girin. Uzantılar yada eklentiler alanına girin ve az önce bulduğunuz .crx uzantılı dosyayı buraya sürükleyerek bırakın. Eklenti yüklenmiş olacaktır. Etkinleştirmeniz gerekir ise aynı yer üzerinden eklentiyi etkinleştirebilirsiniz.”’ burda söylediğiniz gibi .crx dosyasını sürekleyip bırakıyorum önce sol aşşağıda uyarı veriyor zararlı uygulamalar zarar verebilir pcnize diye işte ona devam et diyorum sonra sol yukarda geçersiz paket diyor ve başka hiçbir şey olmuyor 🙁

    • .crx dosyasını uzantılar sayfasında gelişmiş mod aktif iken yüklemeniz gerekir. Ama bu sürüm eski olduğu için eskisi kadar kararlı çalışmıyor. Microsoft Edge ile internet download manager kurulumunu araştırabilirsin. Edge ile çalışıyordu 6.30 ama emin değilim. Yenisini ileride boşlukta eklemeye çalışırız.

  2. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GERÇEKTEN BU SAÇMA SAPAN SİTELERDEN SONRA SİZİN GİBİ BİR SİTENİN OLMASI İYİ BİŞEY HER TÜRLÜ PROGRAM İHTİYACIMIZI KARŞILIYORSUNUZ . MAKALELERİNİZİ DE OKUDUM BİLGİ VERİCİ MANTIKLI GERÇEKÇİ YAZILAR TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM İYİ GÜNLER DİLERİM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!