Ana sayfa WordPress Eklentileri WordPress eklenti önerileri

WordPress eklenti önerileri

0

WordPress eklenti önerileri adlı yeni bir seriye başlama kararı aldım. Bu seride WordPress altyapısı kullanan siteler için geliştirilmiş eklentileri kullanmayı, tanıtmayı ve yorumlamayı hedefliyorum. Öte yandan bu eklentiler ile ilgili sorunları ve çözümleri de dilimin döndüğünce ifade edeceğim.

wordpress eklenti önerileri
wordpress eklenti önerileri

WordPress eklenti önerileri başlıklı bu yazı sürekli olarak güncellenecek ve seri devam ederken yeni eklentiler sürekli olarak eklenecektir. Bu yüzden bu yazıyı yer imlerinize ekleyip arada bir ziyaret etmeniz ve haber bültenimize abone olmanız size fayda sağlayacaktır.

WordPress Eklenti Önerileri

WordPress eklenti önerilerimi ilk olarak projelerimizde kullandığımız eklentilerden yana kullanacağım. WordPress altyapısı kullanan sitelerinizde size uygun olan uygulamaları aşağıdaki listeden görüntüleyebilirsiniz. (liste sürekli olarak güncellenmektedir, yazıyı takip etmenizi bu yüzden istedim) Eklentiler hakkında bilgi almak için ilgili bağlantılara ve aşağıdaki listedeki bağlantılara tıklamanız yeterlidir. Listeyi oluşturmaya başlayalım ;

1- Jetpack

WordPress Jetpack Eklentisi Kullanımı

2- Social Locker

WordPress Social Locker eklentisi ile içeriklerinizi kilitleyin!

3- WordPress Ping Optimizer

WordPress Ping Optimizer eklentisi

4- Edit Author Slug

Edit Author Slug Eklentisi nasıl kullanılır?

Yukarıdaki eklentileri kendi projelerimizde yer yer kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz. Her eklentiyi sitenize eklemeden önce birkaç uyarı yapmak istiyorum. Öncelikle her eklenti sitenizde yeni bir yük anlamına gelir. Zaman içerisinde sitenizin yavaşlaması muhtemeldir. Bazı iki eklenti birbiri ile çakışabilir ve sitenizde çeşitli sorunlar meydana gelebilir.

Tüm WordPress içeriklerini gör!

Önermiş olduğumuz eklentiler dışında sizlerin de önerdiği eklentiler varsa lütfen yorum yaparak bizlere bildiriniz. Bu eklentileri tanıtıp daha çok insana ulaştırmayı ve bu işte yeni olan kardeşlerimize yardımcı olmayı her zaman önemsiyoruz. Gelecek yazıda görüşmek üzere. 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!