WhatsApp tek seferlik fotoğraf ss alma nasıl yapılır?

Günümüzde en çok kullanılan mobil uygulamalardan biri WhatsApp. Ve bu uygulama ile ilgili en çok araştırılan konulardan biri WhatsApp tek seferlik fotoğraf ss alma konusu. İçeriğimizde tek seferlik gönderilen fotoğraflar için SS alma detaylarına yer vereceğiz.

Popüler uygulama WhatsApp, bir süredir tek seferlik görüntülenebilen fotoğraflar göndermeye izin veriyor. Eğer gönderdiğiniz fotoğrafın karşıdaki kişinin telefonuna kaydedilmemesini ve ekran resminin alınmamasını istiyorsanız tek seferlik fotoğraf gönderebiliyorsunuz. Bu şekilde fotoğraf alan bazı kişiler tek seferlik görebildikleri bu fotoğrafların ekran resmini yani SS’ini almak istiyor. İçeriğimizde tam olarak bu konuda neler yapılabileceği ile ilgili bilgiler veriyor olacağız.

WhatsApp tek seferlik fotoğraf ss alma nasıl yapılır?

WhatsApp tek seferlik fotoğraf fotoğraf ss alma işlemini yapmak için resmi olmayan yöntemler kullanılır. Eğer tek seferlik fotoğraf kullanmak isteniyorsa, WhatsApp Plus gibi uygulamalar kullanılmalıdır. Bu uygulamalar resmi değildir ve sürekli olarak güncellenmez.

WhatsApp tek seferlik fotoğraf ss alma nasıl yapılır?

Resmi WhatsApp uygulaması tek seferlik fotoğrafların ekran resminin alınmasına izin vermez. Bu işlem ise telefonunuzdaki WhatsApp uygulaması tarafından engellenir. Fakat WhatsApp uygulamanıza ek özellikler eklerseniz tek seferlik fotoğrafların SS’ini alabilirsiniz.

Telefonunuzdaki orijinal WhatsApp uygulamasını geliştirmek için iyi bir geliştirici olmanız gerekiyor. Ya da WhatsApp Plus gibi uygulamaları kullanmanız gerekiyor. Bu uygulama sayesinde pek çok WhatsApp özelliğine ücretsiz erişebilirsiniz. Bu özellikler WhatsApp’ın orijinal sürümünde bulunmuyor.

Sitemizde WhatsApp Plus ile ilgili indirme ve diğer detayları içeren bir sayfa bulunuyor. Bu sayfayı ziyaret ederek hem WhatsApp Plus uygulamasını indirebilir, hem de WhatsApp tek seferlik fotoğraf ss alma yöntemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Plus APK ve Diğer Detaylar

WhatsApp tek seferlik fotoğraf SS alma engellenebilir mi?

Eğer bir özelliği siz kullanabiliyorsanız başkaları da kullanabilir. Tabii ki bu özelliği siz bulup siz geliştirirseniz ve kendi modlu WhatsApp dosyanızı kodlarsanız orası başka. WhatsApp Plus gibi uygulamalar kullanarak tek seferlik fotoğrafların SS’ini almak genellikle yaygın bir yöntemdir ve herkes kullanabilir. Bu yüzden tek seferlik fotoğraf SS alma tam olarak engellenemez.

Bunun yerine birine tek seferlik fotoğraf gönderirken iki kere düşünmekte fayda var. Eğer tamamen anonim bir fotoğraf göndermek istiyorsanız bu fotoğrafın tam olarak anonim olarak gönderilemeyeceği gerçeğini gözardı etmemelisiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın