Tinder’da altın kalp ne anlama geliyor?

Bu içerikte Tinder’da altın kalp ne anlama geliyor? sorusuna yanıt niteliği taşıyan bazı bilgilere yer verilmiştir.

İnsanlarla eşleştirme söz konusu olduğunda, Tinder süreci çok kolaylaştırır. Herkes sağa kaydırmayı ve yukarı kaydırmayı bilir – ancak son yıllarda, sizi kimin beğendiğini görmenizi sağlayan Tinder Gold ve Tinder Platinum’a özel bir özellik eklediler . Bu kişiler ortaya çıktığında onları tekrar beğenebilir ve hemen altın bir kalple eşleştirebilirsiniz. Tinder’da o altın kalbin ne anlama geldiği hakkında konuşalım.

Tinder’da altın kalp ne anlama geliyor?

HIZLI CEVAP

Tinder Gold abonesiyseniz ve o kişi sizden hoşlanıyorsa, birinin Tinder profilinde altın renkli bir kalp görünür. Seni Beğenenler, seni kimin beğendiğini görmeni sağlayan, Tinder Gold’a (ve Platinum’a) özel premium bir özelliktir. Bu özelliği kullanarak onlarla eşleşirseniz, konuşma altın bir kalple işaretlenir.

Altın kalp ne anlama geliyor?

Tinder Gold’un Sizi Seviyor özelliği söz konusu olduğunda Tinder’da altın kalpler görünür . Birisi senden hoşlanıyorsa ve sen bir Tinder Gold abonesiysen, profilinde altın bir kalp olur. Likes You sekmesine gidip birinin beğenisine karşılık verirseniz, maçınızda altın bir kalp olur.

Tinder'da altın kalp ne anlama geliyor?
Tinder’da altın kalp ne anlama geliyor?

Bazıları, iş platformu kullanmaya geldiğinde bunu halka açık bir ciddiyet göstergesi olarak görüyor. Pek çok kişi uygulamayı ciddiye almadan kullanıyor, bu nedenle altın kalpler, aboneliği satın alacak kadar ciddi olduğunuzu ifade ediyor.

Benzer içerikler:

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın