WhatsApp Konum İngilizce – WhatsApp Bilgi Arşivi

WhatsApp pek çok dilde kullanılabilen bir anlık mesajlaşma uygulaması. WhatsApp Konum İngilizce olarak göndermek ise çok araştırılan bir konu. WhatsApp konumla ilgili İngilizce ifadeler ve diğer detaylar için haberin devamını okuyun…

Bugünlerde en çok araştırılan konulardan biri WhatsApp Konum İngilizce oldu, nasıl düzeltirim konusu olarak karşımıza çıkıyor. Eğer WhatsApp Konum İngilizce olduysa ayarlardan güncel konumunuzu ve dilinizi ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp Konum İngilizce Olarak Ayarlama

Eğer WhatsApp uygulamasında İngilizce olarak konum göndermek istiyorsanız VPN kullanmayı deneyebilirsiniz. VPN programları konumunuzu sanal olarak değiştirebilir. Fakat WhatsApp Konum İngilizce derken arayüz dilinin İngilizce yapılmasını istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir:

WhatsApp Konum İngilizce - WhatsApp Bilgi Arşivi

Desteklenen ülkelerde dil seçeneği

Android telefon kullanıyorsanız WhatsApp’ta kullanılan dili uygulamanın içinden değiştirmeniz mümkün olabilir. Seçeneklerden biri, başlangıçtaki Hoş Geldiniz ekranında dilinizi seçmektir. Alternatif olarak, WhatsApp’ı zaten kullanıyorsanız:

  1. WhatsApp’ı açın.
  2. Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Uygulama Dili’ne dokunun.
  3. İstediğiniz dili seçin.

Bu seçenekleri görmüyorsanız söz konusu seçenekler ülkenizde desteklenmiyor olabilir.

WhatsApp İngilizce Konum Göndermek Mümkün Mü?

Eğer göndermek istediğiniz konumda ana dil olarak İngilizce konuşuluyorsa adres kayıtları İngilizcedir. Yani İngiltere’de bir konumu göndermek istediğinizde İngilizce olarak konum göndermiş olursunuz.

Eğer WhatsApp konum ayarlarınız İngilizce olmuşsa WhatsApp dil ayarlarını değiştirerek İngilizce olan dil ayarını Türkçe yapabilirsiniz.

Bu ve benzeri anlık sorunlar için WhatsApp uygulamanızı güncellemenizi öneririz. Bazı durumlarda güncellemeler sorunları çözebiliyor.

Google Play StoreWhatsApp İndir
App StoreWhatsApp İndir
WhatsApp uygulamanızı güncelleyin!
Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın