Wattpad Giriş Yapmadan Oku (Çevrimdışı)

Wattpad giriş yapmadan oku nasıl yapılır? Wattpad Premium hesabı, kullanıcılarına çevrimdışı okuma deneyimini kolaylaştıran ve de uygulamayı daha fazla kontrol edebilmelerini sağlayan bir çok özellik sunuyor. Bu özellikler sayesinde en sevdiğiniz Wattpad hikâyelerini internet bağlantısı olmadan da okuyabiliyorsunuz. Gelin şimdi “wattpad’e giriş yapmadan nasıl hikâye okuyabilirsiniz?” birlikte öğrenelim.

Wattpad Çevrimdışı Hikâye Okuma 

Wattpad premium uygulamasının yeni özelliği sayesinde çok beğendiğiniz hikâyeleri çevrimdışı okuma listenize ekleyebilecek veya kaldırabileceksiniz. İster anlık olarak internete bağlanın isterseniz tek dokunuşla hikâyeleri çevrimdışı listenize ekleyin. Karar tamamen size kalmış.

Wattpad Giriş Yapmadan Oku
Wattpad Giriş Yapmadan Oku

Wattpad Uygulamasının Yeni Özelliği Kullanım Kolaylığı Sağlıyor.”

Uygulamanın önceki sürümündeki sorunlar; kullanıcıların otomatik indirmelerde problem yaşamasına ve en kötüsü de uygulamanın çökmesi gibi durumlarla karşılaşmalarına neden oluyordu. Fakat artık yeni kütüphane deneyimi ile bu sorunlar ortadan kaldırıldı. Güzel Haber: Artık ücretli hikâyeleri de çevrimdışı okuma listenize ekleyebileceksiniz. Böylece Wattpad Premium abonelerine daha fazla okuma özgürlüğü sunulmuş olacak. Herhangi bir hikâyeyi çevrimdışı listenizden kaldırdığınızda da endişelenmenize gerek kalmayacak. Çünkü kaldırmış olduğunuz hikâyeler otomatik olarak kütüphanenizde “diğer hikâyeler” bölümünde saklanacak.

Wattpad’e Giriş Yapmadan Okuma Nasıl Yapılır?

Wattpad Giriş Yapmadan Nasıl Okunur?
Wattpad Giriş Yapmadan Nasıl Okunur?

Wattpad giriş yapmadan oku özelliği, hikâyelerin çevrimdışındayken de daha iyi okunabilmesi için tasarlanmış özel bir moddur. Bu mod hikâyeleri daha kolay okumanıza yardımcı olacaktır. Peki wattpad giriş yapmadan oku özelliğini nasıl kullanacaksınız? Şimdi sizlere bunu açıklayacağız:

  • Wattpad Uygulamasını Açın

İlk adım olarak Wattpad mobil uygulamasını cihazınızda açın. Uygulamanın güncel olduğundan emin olmalısınız.

  • Hikâyenizi Seçin

Okumak istediğiniz hikâyeyi seçin ve hikâyenin sayfasını açın.

  • Okuma Modu İkonuna Basın

Hikâye sayfasının üst veya alt kısmında bulunan Okuma Modu’nu etkinleştirmenizi sağlayacak bir ikon karşınıza çıkacak. Bu ikon genellikle bir kitap veya gözlük simgesi şeklinde olur. İkona tıkladığınızda da otomatikman Okuma Modu etkinleştirilmiş olacaktır.

  • Okuma Modu Ayarlarınızı Kişiselleştirin

Bazı durumlarda da okuma modu’nun font boyutu, arka plan rengi veya metin rengi gibi ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bu bizce de çok güzel bir özellik. Not: Wattpad giriş yapmadan oku özelliği, genelde Wattpad’in mobil uygulamasında kullanılıyor. Yani masaüstündeyken giriş yapmadan oku özelliğini kullanamayabilirsiniz. Zaten birçok kullanıcı Wattpad mobil uygulamasını kullanmayı tercih ediyor. Bu yüzden de pek bir sorun olacağını düşünmüyoruz.

Bunlar da ilgini çekebilir:

Sonuç

Sizlere aktarmış olduğumuz bilgiler doğrultusunda wattpad giriş yapmadan oku modu’nu etkinleştirebilir ve favori hikâyelerinizi çevrimdışı olarak da okuyabilirsiniz. Şimdi wattpad mobil veya masaüstünü ziyaret ederek premium hesap hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Wattpad kaç lira?

Wattpad uygulaması, ücretsiz bir platform olarak kullanılmakta ve de hikâyeleri ücretsiz olarak okumanıza olanak tanımaktadır. Temel kullanım için Wattpad’de herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. NOT: Wattpad Premium adı verilen bir ücretli abonelik hizmeti bulunmaktadır. Bu paket, hikâyelerin çevrimdışı da okunması sağlamaktadır.

Wattpad giriş yapmadan oku premium nedir?

Wattpad uygulamasının premium paketi bulunmaktadır. Premium paket kullanıcılarına birçok hizmet sunar.
Wattpad Premium Özellikleri 
Reklamsız Deneyim

 Wattpad Premium aboneleri, hikâyeleri reklamsız olarak okuma erişimine sahip oluyor. Bu sayede herhangi bir kesinti yaşamadan içeriklerin hayal dünyasında kaybolabiliyorlar. Ayrıca saatlerce wattpad hikâyesi okuyarak yeni konuları ve karakterleri keşfedebiliyorlar. Bizce de kullanıcılarına reklamsız deneyim yaşatması çok büyük bir avantaj. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, şimdi wattpad premium hesabına geçiş yapabilirsiniz.
Çevrimdışı Okuma
 Wattpad premium ile hikâyeleri internet bağlantınız olmadan çevrimdışı okuyabileceksiniz. Özellikle internetinin bitmesinden korkanlar için bu özellik çok avantajlı. İnternetinizi yemeden okuyabileceğiniz hikâyelere göz amak için şimdi wattpad hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Yoksa siz hala wattpad uygulamasını indirmediniz mi? Eğer indirmediyseniz şimdi Google Store veya App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Wattpad kelime sınırı kaç? 

Wattpad’in resmi web sitesini veya güncel kullanım politikalarını kontrol ederek konuyla alakalı en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Ama Webde yazılım olarak her bölümü maksimum 2000 kelimeyle sınırlandırmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak sizler deneme yoluyla da bunu keşfedebilirsiniz. Çünkü zaman zaman güncellemeler sebebiyle bazı özellikler ve sınırlamalar değişebiliyor.

Wattpad kaç yaş için uygun?

Wattpad hizmet koşullarında Wattpad platformunu sadece 13 yaş ve üzeri kişilerin kullanabileceği belirtilmiştir. 13 yaşın altındaki kullanıcılarınsa platformu kullanmalarının tespiti halinde, uygulamanın ilgili hesapları kapatma hakkını saklı tuttuğunu görüyoruz. Eğer 13 yaşından küçükseniz, bunun tespiti halinde büyük ihtimalle uygulama tarafından ban yiyeceksiniz.

Wattpad hangi ülkeye ait?

Wattpad, 2006 yılında Kanada’da Allen Lau ve Ivan Yuen tarafından kurulan bir platform. Uygulama yazarların kendi hikâyelerini yazmalarına, paylaşmalarına ve okurlarla etkileşimde bulunmalarına imkân tanıyor. Böylece kullanıcılar Wattpad üzerinde hikâyeler yazabiliyor ve diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor.

Wattpad yazarları para kazanıyor mu?

Wattpad’in ücretli hikâyeler programı; yazarlara çalışmaları üzerinden gelir elde etme fırsatı sunuyor. Böylece yazarların emeğinin karşılığını almasını ve daha fazla nitelikli içerik üretmeleri teşvik ediliyor.  Şu anda binlerce wattpad yazarı bulunuyor. Aralarında konusu ve karakterleriyle ön plana çıkan yazarlar da var. Hatta yazmış olduğu öykü, roman ve şiirle ünlü bir yazar olmayı başaranlar da var. Wattpad bu konuda gerçekten de çok başarılı bir iş çıkarmış.

Hikâyeleri Wattpad’in web sitesinde de çevrimdışı okuyabilir miyim?

Eski versiyon devam etseydi Wattpad web sitesini kullanarak hikâyeleri okumak için her zaman bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktı. Fakat yapılacak olan güncellemeyle birlikte hikâyeleri çevrimdışı olarak da okumaya devam edebileceksiniz. Çevrimdışı okuma özelliğini kullanmak isterseniz, bu özelliği mobil uygulamalarda kullanabilirsiniz. Bu sayede internetinizden herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz yazıyı istediğiniz zaman istediğiniz yerde rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Yorum yapın