Başlangıç Internet Turkcell Bedava İnternet – Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet – Turkcell İnternet Kazanma

0

Mobil internet kullanımının artması ile mobil operatörlerin internet altyapılarında iyileştirme yapmasına bağlı olarak internet hızları da bir o kadar arttı. İnternet hızlarının artması ise internet kullanımının artmasına sebep oldu. Bu durum internet paketlerinin yetmemesine sebep olduğu gibi kullanıcıları daha üst pakete geçmeye zorladı. Bu paketlerin fiyatları ise herkesin karşılayabileceği türden değil. Bu içerikte Turkcell kullanıcıları için hazırladığımız Turkcell Bedava İnternet ve Turkcell İnternet Kazanma yöntemleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Turkcell Bedava İnternet 2020 – Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell kullanıcıları için pek çok ücretsiz internet paketi bulunuyor. Sadece paket olarak değil günlük, haftalık, aylık gibi pek çok bedava internet çeşidi bulunuyor. Diğer operatörlere nazaran daha hızlı internete sahip olan Turkcell ile bedava internetin nasıl alınabileceğini hep birlikte öğrenelim…

Turkcell, bedava internet kullanmaya pek çok yöntem ile izin veriyor. Bu yöntemler son Turkcell’in stratejilerine göre farklılık gösteriyor. Kendi kurmuş olduğu ekosistem ile rakiplerinden çok daha fazla pazar payına sahip olan Turkcell, altyapısının gücü ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Çekim gücü konusunda da oldukça iyi başarılara imza atmış olan Turkcell, abonelerini memnun etmek adına bedava internet kampanyaları düzenliyor. Turkcell internet kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları ise bu durumdan oldukça memnun.

Turkcell Ücretsiz İnternet
Turkcell Ücretsiz İnternet

İşte bedava internet kullanmak isteyen Turkcell aboneleri için hazırladığımız ve her ay düzenli olarak güncellediğimiz Turkcell Bedava İnternet kazanma yöntemleri:

1. Dijital Operatör ile Turkcell Ücretsiz İnternet Kazan!

Dijital Operatör, Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. İçerisindeki salla kazan kampanyası ile birlikte düzenli olarak ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

dijital operatör
Turkcell Bedava İnternet 2020

Dijital Operatör ile Salla Kazan kampanyasından ücretsiz Turkcell interneti kazanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit:

 • Play Store, App Store veya App Gallery üzerinden Turkcell‘in Dijital Operatör uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya kendi numaranız ile giriş yapın
 • Ana sayfanızda bulunan “Salla Kazan” butonuna tıklayın (Eğer yok ise daha önce yapmışınızdır bir sonraki Cuma hakkınız yenilecektir.)
 • Telefonunuzu sallayın ve size sunduğu iki hediyeden biri seçin.

Dijital operatör uygulaması içerisinde yer alan kampanyalar ile her Cuma ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

2. BİP ile Turkcell Bedava İnternet Kazan!

bip
bip

Turkcell Bedava İnternet kazanmak için önerdiğimiz bir diğer yöntem ise BİP uygulamasını kullanmak. BİP uygulaması ile Turkcell bedava internet hakkınız neredeyse hiç bitmiyor. Uygulama içerisinde yer alan Sürpriz Nokta servisi sayesinde Bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit:

 • Play Store, App Store veya AppMarket üzerinden Turkcell’in BİP uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya kendi numaranız ile giriş yapın.
 • Servisler kısmından Sürpriz Nokta servisine giriş yapın.
 • Servis içerisindeki belirtilen konuma giderek sizin için belirlenen hediyeyi alabilirsiniz.

3. Yaani ile Turkcell Ücretsiz İnternet Kazan!

Turkcell İnternet kazanma yöntemlerinden bir diğeri ise Yaani kullanmak. Yanni, Turkcell’in geliştirmiş olduğu yerli bir arama motoru. Türkçe altyapısı sayesinde özellikle Türkçe sorgularda pek çok arama motorundan daha alakalı sonuçları kullanıcıya sunmaktadır. Turkcell, projesini daha çok abonesine duyurmak ve alıştırmak için Yaani kullanıcılarına bedava internet sözü veriyor.

yaani
yaani

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir.

Yanni uygulamasını App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz. Kampanya iOS için uygulamanın 10 ve üzeri, Android için 5.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir.

Önerilen İçerik: Turkcell Reklam Mesajlarını Engelleme

4. GNÇ ÇATLAT ile Turkcell Bedava İnternet Kazan!

Eğer genç tarife kullanıyorsanız Turkcell size haftada 2 gün ücretsiz hediye internet vermektedir. GNÇ Çatlat adındaki bu kampanya sayesinde ücretsiz internet kazanmak oldukça kolay.

gnç
gnç

GNÇ Çatlat ile ücretsiz internet kazanmak için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • Play Store veya App Store üzerinden Turkcell’in GNÇ uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya kendi numaranız ile giriş yapın.
 • Size belirtilen iki günde uygulamaya girin
 • Uygulama içerisindeki yumurtaları çatlatın ve hediye internetin keyfini çıkarın!

Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan!

5. Dergilik uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet Kazan!

Dergilik, 500’den fazla dergi ve 50’den fazla gazeteye sahip dijital bir platformdur. Turkcell’in geliştirmiş olduğu Dergilik platformunu akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet
Turkcell Ücretsiz İnternet

Dergilik uygulamasını ücretsiz olarak indirdikten sonra yine ücretsiz olarak giriş yapan her Turkcell müşterisine ücretsiz 1GB hediye internet tanımlanmaktadır. Ücretsiz interneti almak için:

 • Play Store veya App Store üzerinden Turkcell’in Dergilik uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya kendi numaranız ile giriş yapın.
 • 1 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Uygulamayı inceleyerek okumak isteyeceğiniz pek çok içeriğe de erişebilirsiniz. Bu sayede dijital dünya üzerinde beğendiğiniz içeriklere sürekli olarak erişebilir ve her yerde okuma yapabilirsiniz.

6. Upcall+ Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet Kazan!

Turkcell kullanıcılarının bir diğer ücretsiz internet kazanma yöntemi ise Upcall+ uygulamasını kullanmak.

Turkcell Ücretsiz İnternet
Turkcell Ücretsiz İnternet

 

 • Play Store veya App Store  üzerinden Turkcell’in Upcall+ uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya kendi numaranız ile giriş yapın.
 • 1 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Sadece ilk kullanım için geçerli olan bu kampanya sayesinde ücretsiz 1 GB internet hakkı kazanabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere ücretsiz internet kazanmak için yapmanız gereken ve güncel olan tüm bilgilere yer vermeye çalıştık. Turkcell’in zaman zaman yapmış olduğu bedava internet kampanyalarını bu içerikte güncel olarak bulabilirsiniz. Bu yüzden içeriğimizi yer imlerinize ekleyerek ayda bir kontrol etmenizi tavsiye ederiz. İçeriğimiz her ay güncellenmektedir.

Bu içerikteki bilgileri bizlere sağladığı için Furkan Büyükçiftçi‘ye sonsuz teşekkürler 🙂

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!