THETA Coin Nedir
Borsa, Haber, Kripto Para

THETA Coin Nedir? (THETA) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

THETA Coin nedir sorusu, yatırım için güzel bir projeye sahip olan ve geleceği parlak görünen kripto para arayışında olan kişiler tarafından sıkça araştırılmaktadır. THETA ismi verilen bir bant genişliği paylaşım platformu tarafından üretilmeye ve satılmaya başlanan THETA Coin son zamanlarda yaptığı yükselişler ile en değerli kripto paralar listesinde ön sıralara gelmeyi başardı. Bizler bu içeriğimizde THETA Coin Nedir, nerelerde kullanılır, geleceği nasıl olacak ve nereden alınıp satılır sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

THETA Coin Nedir
THETA Coin Nedir

THETA Coin Nedir?

THETA Coin, aynı isme sahip THETA platformu tarafından üretilmeye ve listelenmeye başlamıştır. Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan THETA, video tabanlı bir blockchain hizmeti oluşturmayı amaç edinmiştir. Veri aktarım, bant genişliği, bilgi işlem gibi tüm konuları blok zinciri altında yönetmeyi ve analiz etmeyi amaçlayan THETA, projenin amacı sebebiyle birçok yatırımcının da dikkatini çekmeyi başarmıştır.

  • THETA Coin Toplam market hacmi 7 Milyar dolar seviyesindedir.
  • Toplam ve Maksimum arzı 1 milyar adet olan THETA Coin’in dolaşımdaki arz miktarı da 1 milyar adettir. Yani dengede bulunan bir kripto paradır.
  • THETA Coin, kripto para piyasasının %0.25’lik kısmına hakimdir.
THETA Coin Nedir?

Dünya’nın en değerli kripto paraları listesinde an itibariyle 25. sırada bulunan ve gelecekte daha da iyi sıralara gelmesi beklenen THETA Coin, medya sektörünü baştan aşağıya inşa etmeyi ve tam anlamıyla değiştirmeyi amaçlıyor.

En iyi Kripto Para Uygulamaları (19 Adet)

Mutlaka inceleyin

Video sektöründe hem içerik üreticilerin hem de izleyicilerin çok yakındığı problemleri gidermeyi hedefleyen THETA geliştiricileri, günümüzdeki medya sektörünün oldukça problemli ve masraflı olduğunu düşünüyor. Blockchain teknolojileri ile medya sektörü baştan yaratılabilir ve birçok konuda hem daha az maliyet hem de daha fazla performans sağlanabilir.

kripto para
kripto para

THETA Coin Yorum

THETA özellikle son aylarda projesi ve kaydettiği ilerlemeler sayesinde hem birçok analizcinin hem de birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. Bu kripto para hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve projenin nasıl ilerlediğini öğrenmek isterseniz THETA Coin White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

Whitepaper sayfasından da anlayacağınız üzere bu kripto para tam anlamıyla gelecek vadeden projeye sahip kripto paralar arasında yer almakta. Bu yüzden hem yatırımcılar hem de analizciler tarafından olumlu yorumlar almayı başarıyor. Değer olarak nasıl bir yol izleyeceği hakkında net bir bilgi verebilmek oldukça zor ancak hacim ve piyasalardaki etkinliği konusunda, projeden sapmaması halinde çok iyi bir noktada yer olacağı kaçınılmaz gibi duruyor.

THETA Coin Geleceği

THETA Coin Geleceği

THETA Coin değer bazında günümüzde $6 ile $8 seviyelerinde işlem görüyor. En düşük noktasından günümüze yaklaşık %18000 seviyesinde inanılmaz bir yükseliş gösteren bu kripto para birimi, en yüksek seviyesinden yalnızca %50 değerinde düşmüş durumda. Bu durum da yakında tekrar bir ATH (All Time High) denemesinin olabileceğini gösteriyor. Theta Coin değer istatistiklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • THETA Coin Tüm zamanlar en yüksek değeri Nisan 2021 tarihinde $15.90 olarak kayıt edilmiştir.
  • THETA Coin Tüm zamanlar en düşük değeri Mart 2020 tarihinde $0.03977 olarak kaydedilmiştir.

Oldukça iyi bir performans sergileyen ve birçok kişinin umutlu olduğu bu kripto para biriminin gelecekte nasıl bir noktaya yöneleceği hakkında yorum yapmamız mümkün değil. Ancak talebini arttırması, projeyi daha büyük kitlelere ulaştırması ve amacından çıkmaması halinde Theta Coin’i güzel bir gelecek bekliyor.

kripto para
kripto para

THETA Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

THETA Coin nedir sorusundan sonra sorulan bir diğer soru nereden alım satımının yapılacağıdır. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi son zamanlarda popülerliğini gittikçe arttıran THETA Coin, birçok borsada listelenmektedir. Türk borsası olan Paribu üzerinden de THETA Coin alım satımı yapabilmeniz mümkündür.

Bunun yanında uluslararası borsalar olan Binance, Huobi Global gibi borsalardan da THETA Coin alımı yapabilirsiniz. Aldığınız bu kripto para birimlerini dijital cüzdanlarda barındırabilir ve tekrar borsalar üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla THETA Coin nedir ve geleceği ne olacak gibi soruları yanıtlandırmaya çalıştık. Bu kripto para hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için beyaz sayfasını incelemeyi ve diğer kripto paralar hakkında da böyle içerikleri görmek istiyorsanız sitemizi incelemeyi unutmayın.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.