Kripto Para Uygulamaları: En iyi +19 Uygulama ✔️ 2023

Kripto para uygulamaları, son zamanlarda kripto piyasasındaki canlılık nedeni ile kıran kırana rekabet ediyor. Bu rekabetin kazananları yine her zaman olduğu gibi kripto para uygulamalarını kullanan bizleriz. Farklı komisyon avantajları, kripto para listeleme, alım-satım oranlarındaki farklar nedeni ile bu kripto para uygulamaları farklı kişiler tarafından tercih edilebiliyor.

Bu listede sizler için en iyi 15 kripto para uygulaması listeliyor olacağız. Bu listede kripto para ile ilgili bazı sitelerden de bahsedeceğiz. Bu site ve uygulamaları takip ederek kripto para tecrübenizi arttırabilir, yatırımlarınızda daha sağlam kararlar alabilirsiniz.

Bu yazıdaki kripto para uygulamaları hakkındaki görüşlerimiz tamamen şeffaftır. Listede yer alan herhangi bir uygulama sponsorluk çalışması değildir. Bu yazıdaki herhangi bir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Bireyler kendi yaptıkları yatırımlardan sorumludur.

⚠️ Bilgilendirme ⚠️

Kripto Para Uygulamaları:

Kripto para uygulamalarını listelemeye geçmeden önce, bu listenin tamamen rastgele olduğunu, herhangi bir öncelik içermeden hazırlandığını bilmenizde fayda var. Eğer kripto para uygulamaları hakkında en az bir ortak yön ya da özellik hoşunuza gitmişse o uygulamayı test etmenizi öneririz.

Kripto para uygulamaları genellikle büyük kripto para borsalarının mobil uygulamalarıdır. Tercih sıranızı uygulamanın kim ya da hangi firma tarafından yayınlanıyor olduğunu, kripto para uygulamasının amacını, sizin kullanım amacınızı ve diğer kıstasları analiz ederek belirlemenizi öneririz. Öncelik ise her zaman en büyük kripto para borsaları olmalıdır.

1. Binance – Kripto Para Uygulaması ve Sitesi

Binance en iyi kripto para uygulamaları arasında yer alır
Binance en iyi kripto para uygulamaları ve siteleri arasında yer alır

Binance pek çoğumuzun aklına ilk gelen kripto para borsalarından biridir. Bu kripto para borsasının yayınlamış olduğu kripto para uygulamaları buna bağlı olarak yoğun şekilde tercih edilmektedir. Binance web sitesinde ve mobil uygulamasında pek çok kripto para aracı bulunur.

Binance, web geliştiriciler için ücretsiz kripto para API hizmeti de vermekte. API dokümanına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer amacınız kripto para fiyatları için API almak ve bunu kendi uygulama ya da sitelerinizde göstermekse Binance ilk tercihlerinizden biri olmalı.

Binance - Google Play Store
Binance – Google Play Store

Kripto para uygulamasına gelince, Google Play Store üzerinde +50milyon indirme sayısına ulaşan bu kripto para uygulaması, yaklaşık 650.000 kişinin değerlendirmesi ile 5 üzerinden 4 puan ortalamaya sahip. Uygulamayı Google Play Sotre’da incelemek ve indirmek için yukarıdaki resme ya da buraya tıklayın.

Binance iOS ve MacOS APP
Binance iOS ve MacOS APP Store

Apple marka cihazlar yani iOS ya da MacOS işletim sistemine sahip cihazlar için de benzer durumlar söz konusu. App Store üzerinde 157,6 bin oylamadan 4,6 puan almayı başaran uygulamayı indirmek ücretsiz. Her iki platformda ücretsiz olan bu uygulamayı App Store üzerinden indirmek ve incelemek için yukarıdaki resme ya da buraya tıklayın.

Binance kripto para borsasının 2 farklı website dizini bulunur. Global sürüm ve Türkçe sürüm olmak üzere bu iki farklı dizini ayrı ayrı incelemenizi öneririz. Türkiye’den giriş yaptığınızda otomatik olarak /tr dizinine yönlendirilirsiniz. Eğer Türkiye’de değilseniz, global olan siteye tıklayıp bölgenizde hizmet veren Binance adresine yönlendirilirsiniz.

Neden Binance Kullanmalısınız?

 • Dünyanın en büyük kripto para platformlarındandır.
 • Site ve uygulamaları sürekli güncellenir
 • Güvenlidir
 • Teknolojiyi iyi kullanır

Neden Binance Kullanmamalısınız?

 • Binance kullanmamak için geçerli bir sebep bulunmamaktadır.
 • Büyük bir platform olduğu için destek süresi biraz fazla olabilir.

2. Hadi Crypto+ | Kripto Para Alım Satım Uygulaması

Hadi Crypto+ | Kripto Para Alım Satım Uygulaması
Hadi Crypto+ | Kripto Para Alım Satım Uygulaması

Daha önceki içeriklerimizde Para kazandıran uygulamalar listemizde Hadi uygulamasından bahsetmiştik. Aynı oluşumun kripto para uzantısı olan Hadi Crypto + ile hem kripto para alım satım işlemlerinizi, hem de kripto paralar ile ilgili soruları yanıtlayarak para kazanma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uygulama Google Play Store ve App Store üzerinde ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulamayı sadece kripto para alım satım için değil kripto paralarla ilgili soruları yanıtlayarak daha fazla tecrübe kazanmak için tercih etmenizi öneririz. Ayrıca ek gelire ihtiyacı olup kripto para terimlerini öğrenmek, öğrenirken kazanmak isteyenler için yine bu uygulama iyi bir tercih olabilir.

Hadi | Crypto+ - Kripto Para Uygulaması
Hadi | Crypto+ – Kripto Para Uygulaması

Bu kripto para uygulamasının Google Play Store üzerinde 180bin+ değerlendirmeden elde ettiği ortalama puan 5 üzerinden 3,2 olmuş. Detayları görmek ve uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek için yukarıdaki resme ya da buraya tıklayın.

Hadi Crypto+ - Kripto Para Uygulaması
Hadi Crypto+ – Kripto Para Uygulaması (iOS için)

Hadi Crypto+ uygulaması yerli bir kripto para uygulaması. Henüz eksikleri olabilir. Bu yüzden eğer odak noktanızda kripto para alım satım varsa Binance gibi diğer köklü kripto para platformlarını tercih etmenizde fayda olabilir.

Neden Hadi Crypto+ Kullanmalısınız?

 • Öğrenirken kripto para kazanmanızı sağlar
 • Hem alım satım, hem para kazanma imkanını aynı anda sunar

Neden Hadi Crypto+ Kullanmamalısınız?

 • Yeni hayata geçmiş olması nedeni ile bazı teknik sorunlar yaşanmaktadır.
 • Destek süreleri çok uzundur.

3. Kraken | Kripto Para Borsası, Uygulaması ve Sitesi

Kraken | Kripto Para Borsası, Uygulaması ve Sitesi
Kraken | Kripto Para Borsası, Uygulaması ve Sitesi

2011 yılında kurulan Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası ve bankası olan Kraken, bilinen en iyi kripto para uygulamalarından biridir. Ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı sürümden oluşan bu uygulamalar Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir.

Kraken üzerinde 10$ gibi bir ücretle ilk işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 65+ kripto para alım satımı için de alım satım desteği veren uygulama, kripto para borsasında yeni olan kullanıcılar için farklı özelliklere sahip.

Platform üzerindeki eğiticiler ve eğitimli destek uzmanları sayesinde 7/24 destek alabilir, yatırım yapmadan önce yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kraken kripto para uygulamasını Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Normal ve Pro sürümleri için bağlantı:

Kraken kripto para uygulamasını App Store üzerinden de indirebilirsiniz. Normal ve Pro sürümleri için bağlantı:

Kraken ismi İskandinav kökenlidir ve devasa ve kafadan bacaklı efsanevi deniz canavarına verilen isimdir. İsminin anlamını merak edenler için bu ek bilgiyi de vermiş olalım.

Neden Hadi Kraken Kullanmalısınız?

 • Sıfır bilgiye sahip olanlar için öğreticiler içerir
 • +70 parite ile alım satım imkanı sunar
 • Token alıp satmaya imkan sağlar
 • Detaylı piyasalar verilerine sahiptir

Neden Hadi Kraken Kullanmamalısınız?

 • Bilinen herhangi bir kronik sorunu bulunmamaktadır.

4. Bitci | Kripto Para Alım Satım Uygulaması

Türk kripto para borsalarından biri olan Bitci, kullanıcıların yatırım hareketlerini inceleyip raporlayan bir kripto para borsası. 2018 yılında Çağdaş Holding CEO’su Burak Çağdaş tarafından kurulan platform, bitcicoin adında kendi kripto para birimine sahip.

Bitci kripto para borsası referans sistemine sahip ve bu referans sistemi ile her getirdiğiniz üyenin alım satım işlemlerinden %25 komisyon alabiliyorsunuz. Panel üzerinden taraftar token’ları da alıp satabiliyorsunuz.

Bitci uygulaması için çeşitli platformlarda yapılmış pek çok yorum bulunuyor. En çok kullanılan kripto para uygulamalarından biri olan Bitci’yi her iki uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bitci kripto para sitesinin en çok tercih edilme sebepleri arasında yerli olması ve fan token’ları barındırıyor olması yer alıyor.

5. KuCoin | Kripto Para Borsası ve Uygulaması

KuCoin | Kripto Para Borsası ve Uygulaması
KuCoin | Kripto Para Borsası ve Uygulaması

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan KuCoin ülkemizde de sıklıkla kullanılan bir kripto para alım satım hizmeti. Özellikle altcoin alım satımında oldukça hareketli olan KuCoin, 600 den fazla coin listeliyor. Bu yönüyle Türkiye’de de kullanılabilen bir kripto para borsası olması sebebiyle tercih ediliyor.

800 Milyar dolarlık birikmiş ticaret hacmine sahip olan bu kripto para platformu, 10 milyon global yatırımcı sayısına ulaşmış durumda. Bu yatırımcılar ile etkileşime girerek yatırım fikirleri alınmasına olanak sağlayan bu kripto para uygulamasında 1 milyondan fazla haber akışı gerçekleştirilmiş. Bu da hem kripto para haberlerine hem de kripto para topluluğuna kolaylıkla erişebildiğiniz anlamına geliyor.

KuCoin Global Topluluğu
KuCoin Global Topluluğu

Kripto para ile ilgili gelişmelerin haber içerikleri ile takip ediliyor olması büyük bir artı. Ayrıca bu haberleri yorumlayan toplulukların olması, farklı yatırımlara sahip insanların bu gelişmeler hakkında ne düşündüğünü anlamaya ve kendi kararlarımızı daha doğru vermeye yardımcı olabiliyor.

KuCoin’in 20 farklı alanda topluluğu bulunuyor. En aktif olanları ise telegram ve twitter kanalları. Yeni listelenen altcoinler, kripto para haberleri ve diğer detayları bu iki kanal yardımı ile takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm topluluk kanallarına göz atabilirsiniz.

KuCoin Kripto Para Uygulamaları;

KuCoin için hem Android hem de iOS uyumlu mobil uygulamalar mevcut. Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamalara şuradan ulaşabilirsiniz:

6. BtcTurk | Bitcoin Alım Satım Platformu

BtcTurk | Bitcoin Alım Satım Platformu
BtcTurk | Bitcoin Alım Satım Platformu

Türkiye’de en çok tercih edilen Bitcoin alım satım platformlarından biri BtcTurk’tür. Yerli bir girişim olan BtcTürk, iç pazarı elinde tutmak için pek çok yatırım yapmış durumda. Bu yatırımlardan biri de son zamanlarda Bitcoin’e artan ilgiden dolayı oluşan müşteri taleplerindeki artışa ayak uydurabilmek adına destek ekibinin büyütülmesi.

Özellikle COVID-19’un hemen öncesinde yükselişe geçen ve pandemi süresince artışını sürdüren Bitcoin, ülkemizde dikkatleri üzerine en çok çeken kripto para birimlerinden biri olmuştu. Bu fırsatı değerlendiren BtcTurk, bu dönemde yaptığı tanıtım çalışmaları ile hatırı sayılır ölçüde yeni üyelik başvurusu aldı.

Yerli bankalar ile tamamen uyumlu ve hızlı şekilde çalışan BtcTurk, eğer sadece Bitcoin alıp satmak istiyorsanız sizin için iyi bir tercih olabilir. Platformun kripto para uygulamaları Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebiliyor.

BtcTurk | Pro ile daha gelişmiş özellikler

BtcTurk | Pro ile daha gelişmiş özellikler
BtcTurk | Pro ile daha gelişmiş özellikler

Standart BtcTurk sürümünün yanı sıra daha gelişmiş özellikler barındıran BtcTurk | Pro, ileri seviye trader’ların tercih ettiği bir sürüm. Standart versiyonda kendinizi geliştirdikten sonra BtcTurk | Pro dizinine kaydolarak daha fazla özellikten yararlanıp daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

BtcTurk Coin Fiyat Listesi
BtcTurk Coin Fiyat Listesi

BtcTurk Kripto Para Uygulamaları

BtcTurk için standart ve pro olmak üzere iki farklı versiyon bulunuyor demiştik. Her iki versiyonun her iki uygulama marketindeki indirme linkleri şu şekilde:

Pro versiyon için indirme bağlantıları;

7. CoinBase | Global Kripto Para Borsası

CoinBase | Global Kripto Para Borsası
CoinBase | Global Kripto Para Borsası

Dünya genelinde en çok kullanılan kripto para borsalarından biri de CoinBase’dir. Türkiye’de de hizmet veren bu kripto para borsasının mobil uygulamaları ile her an her yerden kripto varlığınızı takip edebilir, yatırım yapabilir ve diğer ek özelliklerden yararlanabilirsiniz.

CoinBase’i en çok tercih etme sebepleri arasında hem öğretip hep kripto para kazandırmasıdır. CoinBase eğitimleri ile ücretsiz kripto para kazanmak mümkün.

Ücretsiz kripto para kazanmak için coinbase eğitim'e katılın
Ücretsiz kripto para kazanmak için coinbase eğitim’e katılın

Çeşitli soruların sorulduğu, yanıtların aslında ilgili coinler hakkında bilgi verildiği bir yapı kurulmuş. Bu sayede hem sorudan, hem cevaplardan, ilgili olduğu coin hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Bunun karşılığında da onlarca dolar karşılığında coini ücretsiz olarak hesabınıza tanımlıyorlar.

Eğitici içerisinde testler, videolu sorular, yazılı sorular da yer alıyor.

CoinBase Kripto Para Uygulamaları

CoinBase Kripto Para Uygulamaları
CoinBase Kripto Para Uygulamaları

CoinBase’in her iki platform için de uygulaması bulunuyor. Bu uygulamaları indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Google Play Store üzerinden ve App Store üzerinden bu uygulamaları indirmek için şuradaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

8. Paribu | Kripto Para Alım Satım Platformu

Paribu | Kripto Para Alım Satım Platformu
Paribu | Kripto Para Alım Satım Platformu

Türkiye’de en çok kullanılan kripto para alım satım platformlarından biri olan Paribu, 2017 yılında kurulmuş İstanbul merkezli bir platform. Yasin Oral tarafından kurulan Paribu’nun genel merkezi İstanbul Levent’te bulunuyor. Yabancı kripto para platformlarına güvenmeyen, yerli kripto para alım satım sitesi arayanlar için Paribu ilk tercihler arasında olabiliyor.

Özellikle popüler altcoinler ve fan token’lar için ön satış imkanı sunarak pek çok yatırımcının dikkatini çeken Paribu’da pek çok altcoin alıp satmak mümkün.

Paribu | Altcoin ve fan token'lar
Paribu | Altcoin ve fan token’lar

Bunun yanı sıra Paribu’nun kendi token’ı PRB piyasada işlem görmeye başladı. Yani Paribu’nun da kendisine ait bir Token’ı var. Ayrıca Paribu, Paribunet adını verdiği kendi blokzincir ekosistemine sahip.

ParibuBox ile Metaverse projelerinin de yer aldığı erken dönem projeleri takip etmek mümkün. Tüm bunları ele aldığımızda Paribu, piyasada tutunabilmek için kendini sürekli güncelliyor ve kripto para piyasasının gerekliliklerini yerine getirmeye çalışıyor.

Paribu Kripto Para Uygulamaları

Paribu Kripto Para Uygulamaları
Paribu Kripto Para Uygulamaları

Paribu’nun hem android hem ios için mobil uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaları indirmek ücretsizdir. Uygulamaları kullanabilmek için Paribu hesabınıza ihtiyacınız olacak.

Bu uygulamaları indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

9. Bitexen | Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Platformu

Bitexen | Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Platformu
Bitexen | Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Platformu

Yerli kripto para alım satım platformlarından biri olan Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kuruldu. Bu kripto para platformu üzerinde Bitcoin ve diğer 120 coin ve altcoini alıp satabilirsiniz. Platform üzerinde fan token’lar da alınıp satılabiliyor.

Bitexen | Ön Satış Özelliği
Bitexen | Ön Satış Özelliği

Ön satış ile listelenen coin, token ve fan token’lar ile herkesten önce satın almanızı sağlayan Bitexen, tüm gelişmeleri takip edebilmeniz için Bitexen Club adında bir topluluğa sahip.

Bitexen Kripto Para Uygulamaları

Bitexen Kripto Para Uygulamaları
Bitexen Kripto Para Uygulamaları

Bitexen hem android hem de ios için ücretsiz kullanabileceğiniz mobil uygulamalara sahip. Uygulamaları kullanabilmek için Bitexen hesabına ihtiyacınız olacak.

10. ICRYPEX | Kripto Para Alım Satım Platformu – Borsası

ICRYPEX | Kripto Para Alım Satım Platformu
ICRYPEX | Kripto Para Alım Satım Platformu

Bir diğer yerli kripto para borsası olan Icrypex, Pek çok coin ve altcoin alıp satmanıza yardımcı olan bir platform. 2018 yılında Türkiye’de hayata geçen bu kripto para platformundaki varlıklarınız herhangi bir yurt dışı kripto borsasına barındırılmıyor. Barındırma sadece yurt içinde yapılıyor.

Icrypex 7/24 müşteri destek hizmeti sağlayan ilk Türk kripto para borsası olarak anılıyor. “Blokzincir, Kripto Paralar, Bitcoin: Satoshi Dünyayı Değiştiriyor” gibi kitaplar için sponsorluk yaparak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen Icrypex, VISA tabanlı banka ve kredi kartlarıyla kripto para satın alımlarını mümkün kılıyor.

Icrypex NFT Marketplace
Icrypex NFT Marketplace

Icrypex ayrıca mobil uygulamasını indirenler için çeşitli promosyonlar sunuyor. Ayrıca Türkiye İŞ Bankası ile ücretsiz olarak bakiye yükleme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. NFT Marketplace ile NTF alışverişini de destekleyen platform uygulamalarını kullanmak tamamen ücretsiz.

ICRYPEX Kripto Para Mobil Uygulamaları

Icrypex uygulamalarını Android için Google Play Store üzerinden, iOS için App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaların resmi sayfalarına bu bağlantılar yardımı ile ulaşabilirsiniz:

11. Bitfinex | Kripto Para Borsası

Bitfinex | Kripto Para Borsası
Bitfinex | Kripto Para Borsası

Bitfinex, iFinex Inc.’e ait ve iFinex tarafından işletilen, merkezi Hong Kong’da bulunan bir kripto para borsasıdır. 2012 yılında kurulmuş olan bu borsa Türkiye’de resmi olarak desteklenmese de Türkiye üzerinden kullanılabiliyor.

Sektördeki firma tecrübesinin yanı sıra kripto para tecrübesi ile tercih sebepleri arasında olan bu kripto para borsasına ait mobil uygulamaları kullanmak ücretsiz. Uygulamaları kullanmak için Bitfinex hesabına ihtiyacınız var.

Bitfinex Kripto Para Uygulamaları

Bitfinex Kripto Para Uygulamaları
Bitfinex Kripto Para Uygulamaları

Bitfinex’e ait mobil uygulamalar Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Doğrudan market üzerinden bu uygulamaları indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz;

12. Bitlo | Yerli Kripto Para Borsası ve Uygulaması

2. Bitlo | Yerli Kripto Para Borsası ve Uygulaması
2. Bitlo | Yerli Kripto Para Borsası ve Uygulaması

Türkiye’nin bir diğer kripto para borsası olan Bitlo, yeni üyelikler için 30 TL değerinde Waves coin hediye ediyor. Ayrıca referans linkiniz ile üye olan her üye için +15 TL değerinde WAVES coin kazanabiliyorsunuz.

Bitlo’nun sunmuş olduğu bazı imkanlar:

 • Popüler coinler için alım satım
 • Güvenli soğuk depo
 • Akıllı Arayüz
 • 7/24 Destek
 • 7/24 Yatırım işlemleri
Bitlo mobil uygulaması
Bitlo mobil uygulaması

Bitlo’nun ücretsiz olarak kullanabileceğiniz hem android hem ios için geliştirilen kripto para mobil uygulaması bulunuyor. Bu uygulamaları indirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz:

13. Cointral | Çok Uluslu Kripto Para Borsası

Cointral | Çok Uluslu Kripto Para Borsası
Cointral | Çok Uluslu Kripto Para Borsası

Türkiye’de ve dünyada hizmet veren ve çok uluslu kripto para borsası olan Cointral, Türkçe işlemleri desteklemesi, destek içerikleri, videoları ve destek paneli, kripto alım satımı gibi özellikleri sebebi ile tercih edilen bir kripto para borsası.

Cointral | Bitcoin Al - Sat
Cointral | Bitcoin Al – Sat

Cointral uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

14. Cex.io | Kripto Para Borsası

Cex.io | Kripto Para Borsası
Cex.io | Kripto Para Borsası

Dünya genelinde 4 milyondan fazla kullanıcısı olan ve 2013 yılında kurulan CEX IO, +48 ülkede faaliyet gösteriyor. Resmi olarak Türkiye o ülkelerden biri olmasa da bu kripto para uygulaması Türkiye üzerinde de kullanılabiliyor.

 CEX.IO Cryptocurrency Exchange

 CEX.IO Cryptocurrency Exchange

Cex.io uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

15. Paxful | Kripto Para Borsası

Paxful | Kripto Para Borsası
Paxful | Kripto Para Borsası

350’den fazla kripto para birimi ile alım satımı destekleyen bu kripto para borsası ile ücretsiz cüzdan edinmek mümkün. Firma 2015 yılında kurulmuş ve bugüne kadar milyonlarca kullanıcıya hizmet vermiş.

Ödül programı, yatırımcı programı, girişimci programı, satış ortaklığı programı ve topluluk gibi ayrıcalıklar sunan Paxful’un mobil uygulamalarını kullanmak ücretsiz.

Paxful | Marketplace & Wallet
Paxful | Marketplace & Wallet

Paxful uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

16. bitpanda | Avrupa’nın Güvenli Kripto Para Borsası

bitpanda | Avrupa'nın En Büyük Kripto Para Borsası
bitpanda | Avrupa’nın En Büyük Kripto Para Borsası

Türkiye’de de desteklenen bitpanda, kendisini Avrupa’nın güvenli Bitcoin ve kripto para borsası olarak adlandırıyor. Bitcoin, Ethereum, BEST ve 50’den fazla kripto parayı Türk Lirası ile AB güvenlik standartlarında alıp satmayı sağlayan platformun kripto para uygulamalarını kullanmak ücretsiz.

Kolay ve kullanışlı arayüzü, AB standartlarıyla uyumlu altyapısı ve 2,5 milyondan fazla memnun müşteri sayısı ile öne çıkan bitpanda, 10 TL alt limitle işlem yapmaya izin veriyor.

Bitcoin’e yatırım yapmaya 10 TL ile başlayın
Bitcoin’e yatırım yapmaya 10 TL ile başlayın

Bitpanda ile Türkiye’deki banka hesaplarınız üzerinden TL ile işlem yapabilirsiniz. Sistem, havale ve EFT desteğinin yanı sıra farklı para birimleri olarak EUR, CHF, GBP veya USD ile işlem yapmanıza da izin veriyor.

Bitpanda’nın kripto para uygulamaları sayesinde her yerden kripto para işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bitpanda uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

17. gate.io | Kripto Para Borsası

gate.io | Kripto Para Borsası
gate.io | Kripto Para Borsası

Dünya genelinde en çok tercih edilen bir diğer kripto para borsası da gate.io’dur. Sitesinde /tr dizininde Türkçe yayın yapılıyor olsa da tam olarak Türkçe desteği olduğunu söylemek zor.

Gate.io-Buy BTC,ETH,SHIB
Gate.io-Buy BTC,ETH,SHIB

Gate.io uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

18. Bitstamp | Kripto Para Borsası

Bitstamp | Kripto Para Borsası
Bitstamp | Kripto Para Borsası

Bitstamp, 2011 yılından günümüze kripto para alım satımı konusunda çözüm üreten bir kripto para borsası. Kendi haklarındaki “hakkımızda” metni ise şu şekilde:

2011’deki kuruluşundan bu yana, kriptoda güvenilir bir ortak olma arzumuzu eylemlerimizle uyumlu hale getiriyoruz. Blok zincirine sarsılmaz bir güvenle, dünyanın her köşesine kriptoya güvenli erişim sağlamayı amaçlıyoruz.

Bitstamp Team
Bitstamp Team

Bitstamp’ın 2013’te İngiltere’ye ve üç yıl sonra Lüksemburg’a kaydından itibaren, müşterilerimize sorunsuz, kesintisiz ve güvenilir bir kripto erişimi sağlamak için yaklaşık 400 kişilik küresel bir ekiple çalışıyoruz. Güvenin verilmediğinin, kazanılması gerektiğinin farkındayız, bu yüzden işimizi kitabına göre yürütüyoruz ve bu nedenle tüm sorgulamalarla kişisel olarak ilgileniyoruz.

Size finansal bağımsızlık ve güvenli seçim özgürlüğü sunmak için buradayız. Bunu on yıldan fazla bir süredir sağlamak, bizi dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından biri yapıyor.

Bitstamp uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

19. FTX | Kripto Para Borsası

FTX | Kripto Para Borsası
FTX | Kripto Para Borsası

FTX bahama kripto para borsasıdır. TL para birimi ile işlem yapmayı destekler. Bir milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bu kripto para borsası günlük 10 milyon dolardan fazla işlem hacmine sahiptir.

FTXTR olarak Türkiye’de de varlığını sürdüren bu kripto para borsasının üyelerine sunduğu bazı promosyonlar şu şekilde:

 • Her gün 140.000₺ değerinde AVAX ödülü
 • Tüm TRY işlem çiftlerinde geçerli, her ay 10.000 USD ödül
 • Ücretsiz FTX to FTXtr dönüşümü

FTXTR uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için kullanabileceğiniz bağlantılar:

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Kripto Para Uygulamaları: En iyi +19 Uygulama ✔️ 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın