SXP Coin Nedir? SXP Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

SXP Coin Nedir? (Swipe) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

SXP Coin nedir, nasıl alınır ve gelecekte ne olacak gibi sorular, yatırımcılar tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır. Son zamanlardaki hızlı yükselişi sebebiyle de dikkat çekmeyi başaran SXP Coin (SWIPE), her yatırımcının ve traderin bilmesi gereken bir kripto para birimi. Bizler de bu içeriğimizde SXP Coin Nedir (Swipe), ne amaçla kullanılır, projesi nedir, yorumları nelerdir ve nereden alınır gibi sorulara yanıt vereceğiz.

İçerik Haritası

SXP Coin Nedir? SXP Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
SXP Coin Nedir? SXP Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

SXP Coin (SWIPE) Nedir?

SXP Coin (Swipe), Swipe ödeme sistemlerinin tamamen kolaylaştırılmasını ve entegre çalışmasını sağlayan, blockchain teknolojisini ve DeFi kavramının tüm özelliklerini kullanan bir kripto para birimidir. Bu kripto para birimi ve Swipe ekosistemi ile birlikte Visa kartları, Fiat para birimleri ve Stablecoinler tam uyumluluğa sahiptir.

Böylece direkt olarak fiziksel para birimlerini kripto paralarla etkileşime sokabilmek ve hızlı, güvenilir, kararlı biçimde işlemler gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Kısacası, Swipe uygulamasının da ana amacı fiziksel para birimlerini kolayca kripto paraya çevirmektir.

Bu platformun ana ve yönetim birimi olan SXP Coin, tüm bu işlemlerin daha kolay ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. DeFi yapısına sahip olmasına rağmen, platform destekleyici bir token olması sebebiyle birçok yatırımcı ve analizci tarafından olumlu yorumlanmaktadır. Gerçekçi, geleceğe yönelik ve kullanışlı bir sistemin parçası olan SXP Coin, bu platformdaki aktarımlar ve talep sayesinde güçlenmektedir.

En iyi Kripto Para Uygulamaları (19 Adet)

Mutlaka inceleyin

Gelecekte böyle bir sistemin çok daha fazla kullanılacağını düşünürsek, SXP Coin’in en değerli kripto paralar arasında yer alacağını da tahmin etmek zor olmayacaktır. Böylece SXP Coin Nedir sorusunun cevabını kısa bir şekilde vermiş olduk. Yine de daha detaylı bir bilgi arayışındaysanız SXP Coin White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

kripto para
kripto para

SXP Coin Yorum

Swipe (SXP) Coin, yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi güçlü bir projeye sahip. DeFi altyapısına sahip projeler genellikle arka planda kalsa da bu proje amacı sebebiyle diğerlerinin önüne geçmeyi başarıyor.

Birçok kripto para yorumcusu tarafından alanının genişletilmesi ve daha fazla sektörde kendine yer edinmesi halinde çok daha fazla değerlenebileceğini belirtirken, bazı yorumcular bu projenin teknolojisinin ilerleyen zamanlarda geride kalacağını ve benzer projelere sahip yeni kripto paraların Swipe’ın önüne geçeceğini belirtiyorlar.

SXP coin
SXP coin

Günümüzde en değerli kripto paralar arasında 110. sırada bulunan SXP Coin (Swipe), 2019 yılından beri piyasa bulunuyor. Bu süreçte elde ettiği ve incelenebilen istatistikleri şöyle:

  • SXP Coin (Swipe) toplam market hacmi 1 Milyar Dolara yakın bir seviyede.
  • Toplam Arz miktarı 285 Milyon adet olan SXP Coin’in, Maksimum arz miktarı 239 Milyon ve dolaşımdaki arz miktarı 187 Milyon adet.
  • SXP Coin, kripto para piyasasının %0,04’lük kısmına hâkim durumda.

Sadece bir transfer merkezi olarak bu istatistiksel değerlere ulaşan ve bir milyara dolara yakın hacmi bulunan Swipe, en büyük kripto para transfer merkezlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Şu an yalnızca Avrupa’da hizmet veren servislerini genişletmesi ve Amerika, Orta Doğu gibi bölgelere de hizmet vermesi halinde, hacmini çok daha yükseltebilir ve değerine değer katabilir.

SXP Coin Geleceği

SXP Coin (Swipe), Ağustos 2021 itibariyle $3 ile $4 aralığında bir değere sahip. Son zamanlarda tüm kripto paraların hızlı yükselmesinden etkilenen Swipe Coin, yükselişi en önden yürütmeyi başardı.

SXP coin
SXP coin

Tüm zamanlar en yüksek değerini geçtiğimiz aylarda gören ve daha sonrasında hızlı bir şekilde düşen bu kripto para hakkında yatırımcılar oldukça umutlu. Swipe Coin (SXP), tüm zamanlar değerleri ise şöyle:

  • SXP Coin tüm zamanlar en yüksek değeri Mayıs 2021’de $5,86 olarak kayıt edildi.
  • SXP Coin tüm zamanlar en düşük değeri Mart 2020’de $0.161 olarak kaydedildi.

En düşük konumundan bu yana %2200’den fazla oranda yükseliş gösteren Swipe Coin, tekrar yükseliş sinyallerini göstermeye başladı.

Önümüzdeki birkaç sene içerisinde $10 hedefi bulunan bu kripto paranın hangi yöne doğru ilerleyeceği hakkında net bir bilgi vermek zor ancak yazımızın başından beri belirttiğimiz gibi projesi doğrultusunda, kararlı adımlarla ilerlemesi halinde değer kazanması kaçınılmaz olacaktır.

kripto para
kripto para

SXP Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

SXP Coin nedir sorusundan sonra bu kripto para biriminin nereden ve nasıl alınabileceği de sıkça sorulmaktadır. Bu kripto para birimi Swipe platformu üzerinden elde edilebilirken, aynı platform üzerinden blok ödülleri olarak da kazanılabilir.

Fakat yalnızca yatırım amaçlı bu kripto parayı satın almayı düşünüyorsanız popüler kripto para borsalarına başvurabilirsiniz. Ülkemizde yalnızca Bitay borsasında bulunan SXP Coin’i Binance, Huobi Global, FTX ve KuCoin gibi uluslararası kripto para borsalarından da satın alabilir ve ticaretini gerçekleştirebilirsiniz. ERC-20 altyapısı bulunan tüm cüzdanlarda da rahatlıkla aktarma ve barındırma işlemlerini yapabilirsiniz.

SXP coin
SXP coin

SXP Coin (Swipe), değeriyle ve son zamanlarda popülerliğini arttırması ile biliniyor. Yatırım için iyi seçeneklerden biri olan ve bünyesinde birçok büyük yatırımcıyı barındıran bu kripto para birimine yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Ayrıca bu içeriğimize benzer daha fazla kripto para içeriği görmek istiyorsanız sitemizde bulunan kripto para kategorisine göz atabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.