Sony, yüksek çözünürlüklü sese sahip iki yeni Walkman’i tanıttı

Lider teknoloji şirketi Sony, yüksek çözünürlüklü ses, DSD, LDAC ve MQA desteğine ve ayrıca 40 saate kadar pil ömrüne sahip iki yeni Walkman’i tanıttı. İşte, müzik severlere özel yeni Sony walkman modelleri – fiyatları ve özellikleri!

Sony, Yeni Walkman Modellerini Tanıttı: Müzikte sınırsız kalite!

Sony, özel bir MP3 çalar isteyen müzik tutkunlarına yönelik iki yeni Walkman’i tanıttı. Sony NW-WM1ZM2 ve NW-WM1AM2 walkman’ler, modern akış hizmetlerini ve formatlarını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda daha pahalı olan modeli, mümkün olan en iyi sesi sunmak için bakır ve altın bileşenlerle üretilmiştir.

İlgili İçerik: Sony Bravia A75K 4K Akıllı TV Tanıtıldı

Bu iki cihaz da 5 yıldan daha eski bir geçmişe sahip olan NW-WM1A ve NW-WMZ’nin halefleri olarak piyasaya sürüldü. Teknik olarak, iki cihaz neredeyse aynı. NW-WM1ZM2 modeli 256 GB, NW-WM1AM2 modeliyse 128 GB depolama alanına sahip. Bununla birlikte, daha fazla depolamaya ihtiyaç duymanız durumunda her ikisi de microSD kart genişletmeyi destekler.

NW-WM1AM2 alüminyum temelli olduğundan fiyatı daha ucuz. Diğer walkmen ise ses kablolarında oksijensiz bakır içeriyor. Ayrıca Sony, MP3 çaların ses kalitesini iyileştirmek için bakırı %99,99 saf altınla kaplamış.

İlgili İçerik: MYT Müzik İndir – Telefona Müzik İndirme Programı

Walkmen’lerin tüm ülkelerde çıkıp çıkmayacağı ve bölgelere göre fiyat listesi paylaşılmadı. NW-WM1AM2 walkman 1.399 Euro, NW-WM1ZM2 walkman 3.699 Euro fiyat etiketine sahip. Her iki cihaz da, 5 inçlik ve 1.280 x 720 piksellik bir ekrana ve ayrıca Android 11 sürümüne sahip.

Bu arada, her iki MP3 çalar da 384 kHz/32-bit PCM audio, 11.2 MHz DSD, DSEE Ultimate ve Tidal tarafından kullanılan MQA formatını destekliyor. Alternatif olarak, Bluetooth kulaklıkları bağlamak için LDAC’yi destekliyorlar. Sony MP3 çalarlar, Nisan ayında sevkiyata çıkacak. Henüz ön siparişler başlamadı.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın