Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? NETFLIX Ücretleri ✔️ 2023

Netflix üyelik ücreti geçtiğimiz günlerde Netflix yönetimi tarafından güncellendi. Hal böyle olunca birçok kişi tarafından yeni Netflix ücretlerinin ne kadar olduğu birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Eğer yeni bir Netflix üyesi olmayı düşünüyorsanız bu ücretleri öğrenmeniz ve kendinize en uygun paketi seçmeniz gerekiyor. Eğer eski bir üye iseniz de yeni ücretleri ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? NETFLIX Ücretleri
Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? NETFLIX Ücretleri

Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Netflix ücretleri kullandığınız pakete göre değişkenlik göstermektedir. Fakat tüm ücretler birbirine oldukça yakındır. Ekonominize ve paketlerin özelliğine göre kendinize en uygun olan paketi tercih edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Netflix Üyelik Paketleri

Netflix platformu üzerinde kullanabileceğiniz 3 farklı üyelik paketi bulunmaktadır. Tüm bu paketler farklı özelliklere sahiptirler ve her birinin aylık ödeme tutarı farklıdır. Tahmin edilebileceği üzere sunduğu özellikler arttıkça paketlerin fiyatları da artmaktadır.

Temel Netflix Paketi

Netflix’in en ucuz ve en düşük özelliklere sahip olan üyelik paketi Temel ile tüm içeriklere erişebilir ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Fakat bu paket ne kadar uygun fiyatlı olsa da bazı kısıtlamaları bulunmaktadır. Netflix Temel üyeliğin özellikleri şöyledir:

 • 480-720P Dizi ve Film izleme çözünürlüğü
 • Tüm cihazlardan izleme özelliği (Telefon, Tablet, Bilgisayar, Televizyon vs.)
 • Bu hesabı yalnızca 1 kişi kullanabilir.
 • Aylık ücreti 37,99TL’dir.
Netflix Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Netflix

Standart Netflix Paketi

Hem Netflix üyelik ücreti hem de sunduğu özellikler bakımından tam orta paket olarak nitelendirilebilecek Standart Netflix üyelik paketi ile bu platformun tüm faydalarından ortalama bir şekilde faydalanabilirsiniz. Netflix Standart üyeliğin özellikleri şöyledir:

 • 720-1080P Dizi ve Film izleme çözünürlüğü
 • Tüm cihazlardan izleme özelliği
 • Bu hesabı aynı anda 2 kişi kullanabilir. Yani aynı anda 2 kişi Netflix içeriklerini bu hesap üzerinden izleyebilir.
 • Aylık ücreti 57,99TL’dir.

Özel Netflix Paketi

Netflix üyelik ücretleri arasında en pahalı olan ve en çok özelliğe sahip olan Özel Netflix paketini tüm aile ile kullanabilir ve en yüksek kalitede içerikleri izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu özelliklere nazaran en uygun netflix üyelik ücretine sahip olan özel paketin özellikleri şöyledir:

 • 4K+ kalitede dizi ve filmleri izleyebilirsiniz
 • Tüm cihazlardan izleme özelliği
 • Bu hesabı aynı anda 4 farklı kişi kullanabilir.
 • Aylık ücreti 77,99TL’dir.

İlgini Çekebilir: Netflix Otomatik Ödeme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tüm bu paketler dışarısında satın alabileceğiniz bir Netflix üyeliği bulunmamaktadır. Yalnızca kendiniz için bir Netflix üyeliği alıyorsanız standart veya temel paketi tercih edebilir, sevgilinizle veya arkadaşınızla bir Netflix hesabına sahip olmak istiyorsanız standart veya özel paketi, ailenizle veya arkadaş grubunuzla bir Netflix hesabına sahip olmak istiyorsanız özel paketi tercih edebilirsiniz.

Netflix üyelik ücreti bakımından da incelenecek olursa en yüksek paket olan özel paketi tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

netflix üyelik ücretleri

Netflix üyelik ücretlerini güncel olarak takip etmek için yukarıdaki resmi kullanabilirsiniz. Bu resmi sürekli olarak güncelliyor olacağız. Bilgilerde herhangi bir yanlışlık görürseniz yorum yaparak düzeltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın