Ana sayfa Internet İleri tarihli gönderi paylaşma Sosyal Medya

İleri tarihli gönderi paylaşma Sosyal Medya

0

Zaman zaman sosyal medya hesaplarımızda paylaşmak istediğimiz gönderilerin zamanlarını seçmek isteyebiliriz. İleriye dönük paylaşımların yapılması için gerekli bir araca ihtiyaç duyarız. Bugün sizlere o araçlardan biri olan Buffer‘ı tanıtacağım. İleri tarihli gönderi paylaşma şöyle :

Sosyal medya hesaplarınızın tamamını bağlayıp gönderi oluşturduğunuz taktirde istediğiniz tarihte (Gün/ay/yıl/saat/) o gönderiyi paylaşabilirsiniz. Buffer, sosyal medya hesaplarınıza, belirlediğiniz tarihli gönderileri atmakla kalmıyor, bu gönderilerin takibini de sizlere sunuyor.

İleri tarihli gönderi oluşturma aracı olan Buffer, paylaşmış olduğu gönderileri sizlere raporluyor ve bu raporlarda kaç beğeni ve yorum aldığınız gibi istatistikler bulunuyor.

İleri tarihli gönderi oluşturmak için yapmanız gerekenler :

  1. Buffer’a kayıt olmak,
  2. Sosyal medya hesaplarınızı bağlamak,
  3. İleri tarihli bir gönderi oluşturmak.

İleri tarihli gönderi paylaşma

Buffer’a kayıt ol

Buffer’a kayıt olmak için buraya tıklayın. Daha sonra Sosyal medya hesaplarınızdan biri ile giriş yapın. (Normal kayıt da yapabilirsiniz bu tamamen size kalmış) Giriş yaptıktan sonra sol bölmeden sosyal medya hesaplarınızı seçerek giriş yapın ve uygulamalara izin verin.

Tamamen güvenli kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra gönderi oluşturup ileri tarihli bir zamanda paylaşabilirsiniz.

Bu konu ile alakalı sorgular şu şekilde sıralanmıştır :

facebook gönderi planlama,facebook gönderi tarihi değiştirme,facebook yayınlama araçları,facebook gönderileri paylaşıma kapatma,facebook da zaman ve tarih ayarlı paylaşım yapmak,facebook paylaşım ayarları,facebook geçmiş tarihli paylaşım,facebookta özel paylaşım nasıl yapılır

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!