Ana sayfa Önerilen Enpara hesabı iptal etme 

Enpara hesabı iptal etme 

0

Enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma işlemi için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Yazıyı dikkatle okuduktan sonra Enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma işlemi başarı ile gerçekleştirilecektir.

Enpara nedir?
Vadesiz banka hesapları gün geçtikçe artış göstermekte. Günümüzde kullanımı en yaygın olan, fiziksel ortamlardan oldukça uzaklaştırılmış ve bizi bir ton kağıt işlerinden kurtarmakta olan enpara, hayatımızı birçok noktada oldukça kolaylaştıran, QNB Finansbank’ın ilk dijital bankacılık projelerinden birisidir.

Her ne kadar kullanışlı bir proje olmuş olsa da bazı durumlarda  enpara hesabı iptal etmek gerekebilmektedir. Enpara hesabını iptal etmenin çeşitli sebepleri vardır. Faiz oranlarının beklendiği kadar iyi olmaması, bankacılık işlemlerinin diğerlerine nazaran daha dijital olması, güven konusunda şüphelerin olması gibi durumlarda enpara hesabı iptal etmek için girişimlerde bulunan kullanıcılar, enpara hesaplarını nasıl kapatacaklarını araştırmaktadırlar.

Enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma
Enpara hesabını iptal etme işlemi için pek fazla alternatif bulunmamaktadır. QNB Finansbank’ın yapmış olduğu resmi açıklamaya göre, Vadesiz TL hesapların dışındaki vadesiz yabancı para hesapları, mobil uygulama ve internet şubesini kullanarak kapatmak mümkün.
Vadeli hesapları da yine vadesiz yabancı para hesaplarında olduğu gibi internet şubesi ve mobil uygulama ile kapatmak mümkün.

Enpara hesabını nasıl iptal ederim? Nasıl Kapatırım?

1- Enpara hesabını iptal etmek için internet bankacılığı yada mobil uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapın.
2- Hesaplar sekmesi altından kapatmak istediğiniz hesaba giriş yapıp ilgili menü içerisinden Hesabı Kapat seçeneğini işaretleyip hesabınızı kapatın.

Vadeli hesaplar ve vadesiz yabancı para hesapları dışında en temel vadesiz TL hesabınızı kapatmak isterseniz, Enpara ile ilişkinizi tamamen kesmiş ve tüm hesaplarınızı sonlandırmış olacaksınız. Eğer enpara hesabınızı tamamen iptal etmek istiyorsanız bunu yapabileceğiniz tek kanal QNB Finansbank’ın Enpara Çözüm merkezini aramanız gerekiyor.

Enpara çözüm merkezine 0850 222 3663 nolu hattan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisine ” enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma” işlemini gerçekleştirmek istediğinizi ve enpara hesabınızı tamamen kapatmak istediğinizi belirttiğinizde, Enpara hesabınızı kapatabileceksiniz.

Enpara başvuru iptal etme işlemi için ise hemen yukarıda numarası bulunan enpara çözüm merkezini arayıp sorununuzu dile getirebilirsiniz. Enpara başvurunuzu da bu şekilde iptal edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!