Önerilen

Enpara Hesabı İptal Etme / Kapatma ✔️ 2022

Enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma işlemi için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Yazıyı dikkatle okuduktan sonra Enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma işlemi başarı ile gerçekleştirilecektir.

Enpara nedir?

QNB Finansbank’ın İnternet bankacılığı olan enpara.com, teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak Internet bankacılığının hizmeti veren bir bankacılık türüdür. Çeşitli işlemleri ücretsiz yapması, öğrenci indirimleri, dijital aboneliklerdeki indirimler ve diğer ayrıcalıkları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Vadesiz banka hesapları gün geçtikçe artış göstermekte. Günümüzde kullanımı en yaygın olan, fiziksel ortamlardan oldukça uzaklaştırılmış ve bizi bir ton kağıt işlerinden kurtarmakta olan enpara, hayatımızı birçok noktada oldukça kolaylaştıran, QNB Finansbank’ın ilk dijital bankacılık projelerinden birisidir.

Her ne kadar kullanışlı bir proje olmuş olsa da bazı durumlarda enpara hesabı iptal etmek gerekebiliyor. Enpara hesabını iptal etmenin çeşitli sebepleri vardır. Faiz oranlarının beklendiği kadar iyi olmaması, bankacılık işlemlerinin diğerlerine nazaran daha dijital olması, güven konusunda şüphelerin olması gibi durumlarda enpara hesabı iptal etmek için girişimlerde bulunan kullanıcılar, enpara hesaplarını nasıl kapatacaklarını araştırmaktadırlar.

Enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma

Enpara hesabını iptal etme işlemi için pek fazla alternatif bulunmamaktadır. QNB Finansbank’ın yapmış olduğu resmi açıklamaya göre, Vadesiz TL hesapların dışındaki vadesiz yabancı para hesapları, mobil uygulama ve internet şubesini kullanarak kapatmak mümkün.

Vadeli hesapları da yine vadesiz yabancı para hesaplarında olduğu gibi internet şubesi ve mobil uygulama ile kapatmak mümkün.

Enpara hesabını nasıl iptal ederim? Nasıl Kapatırım?

1- Enpara hesabını iptal etmek için internet bankacılığı yada mobil uygulama üzerinden hesabınıza giriş yapın.
2- Hesaplar sekmesi altından kapatmak istediğiniz hesaba giriş yapıp ilgili menü içerisinden Hesabı Kapat seçeneğini işaretleyip hesabınızı kapatın.

Vadeli hesaplar ve vadesiz yabancı para hesapları dışında en temel vadesiz TL hesabınızı kapatmak isterseniz, Enpara ile ilişkinizi tamamen kesmiş ve tüm hesaplarınızı sonlandırmış olacaksınız. Eğer enpara hesabınızı tamamen iptal etmek istiyorsanız bunu yapabileceğiniz tek kanal QNB Finansbank’ın Enpara Çözüm merkezini aramanız gerekiyor.

Enpara çözüm merkezine 0850 222 3663 nolu hattan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisine ” enpara hesabı iptal etme | Enpara hesap kapatma” işlemini gerçekleştirmek istediğinizi ve enpara hesabınızı tamamen kapatmak istediğinizi belirttiğinizde, Enpara hesabınızı kapatabileceksiniz.

Önerilen içerik: Enpara Nedir [Yorumlar] – Tamamen Ücretsiz Türkiye’de İlk İnternet Bankacılığı

Enpara başvuru iptal etme işlemi için ise hemen yukarıda numarası bulunan enpara çözüm merkezini arayıp sorununuzu dile getirebilirsiniz. Enpara başvurunuzu da bu şekilde iptal edebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[2 kişinin oyu: 5]
Posted by
Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

14 yanıtla Enpara Hesabı İptal Etme / Kapatma ✔️ 2022

 1. Kart basvurumu nasil iptalini saglarim bilgi lutfen. 23 gun oldu kart adrese teslim dediler aradigimda hizmetli yapabilecegimiz hic birsey yok diyor nasil bir sorumsuzluk

   1. Merhaba müşteri hizmetleri aradım ama .
    Farklı şeyler söylüyor lar.
    Vallahi sonunda bular hakinda yasal işlem başlatacak.
    İnsanları zora sürüklemek için elinden gelleni yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.