Ana sayfa Önerilen Enpara Nedir

Enpara Nedir [Yorumlar]

1

Enpara Nedir Yorumlar ve görüşler içeren bu yazıda Enpara.com’un ve Encard’ın ne olduğu, ne işe yaradığı ve gerekli olup olmadığı hakkında bilgi edinebilirsiniz…

Enpara Nedir?

Enpara.com tamamen internet üzerinden işleyen bir internet bankacılığıdır. QNB Finansbank bünyesinde barınan benim bildiğim Türkiye’nin ilk ve en iyi internet bankacılığıdır.

enpara nedir yorumlar

Enpara Ne işe Yarar?

Hesap kartı ve kredi kartı olarak iki tür Encard vardır. Eğer enpara üzerinden sadece hesap açmak ve ücretsiz bir banka hesabına sahip olmak isterseniz encard alırsınız. Encard ile internet alışverişleri yapabilir, faturalarınızı komisyon ödemeden yatırabilir, çeşitli hizmetlerden indirim kazanabilirsiniz. Ücretsiz olarak havale ve Eft gönderebilirsiniz ve istediğiniz bankadan hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Enpara kredi kartı ise bildiğiniz kredi kartları gibidir. Tek farkı kart ücreti almaz, verir. Evet yanlış okumadınız. Enpara kredi kartı gerçekten yıllık kart ücreti almak yerine size yılda 100 lira gibi bir ödeme yapıyor.

Enpara Nedir Yorumlar

Enpara Nedir Yorumlar

Enpara’nın ne kadar farklı bir bankacılık hizmeti olduğunu kullananlar gerçekten iyi bilirler. Parasını banka hesabında tutmak insanlardan, masrafsız ödeme alıp göndermek isteyen insanlara kadar geniş bir kitleye sahiptir. Faturalarınızı mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla takip edebilir ve ödeyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Enpara.com tüm bu servisleri yıllardır ücretsiz sunuyor. Ücretsiz kalacağı konusunda da bizlere garanti veriyor. Peki neden bu kadar cömertler?

Şüphelenmekte her ne kadar haklı olsanız da enpara.com sadece internet üzerinde var olan ve paranızı dijital ortamda kontrol eden bir yapı. Fiziksel şubeleri olmadığından hem memur çalıştırmamış oluyor hem de çeşitli masraflardan kaçınmış oluyor. Sizin paranızı kullanırken sizlere de böyle ücretsiz hizmet sunuyor. Alan razı satan razı diyebileceğimiz oldukça kullanışlı olan internet bankacılığı…

Enpara Nedir Yorumlar

Enpara.com kullanıp da daha memnun kalmayanı görmedim. internet üzerinden ücretsiz olarak başvuru yapıyorsunuz ve kartınız bir hafta içerisinde evinize kadar geliyor. Kartınız geldikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı aktif hale getiriyorsunuz. Sonra hesabınıza para yükleyip hesabınızdan para çekebiliyorsunuz.

Enpara ATM’si QNB ATM’leridir. QNB Finansbank atmleri ile tüm enpara işlemlerinizi ücretsiz olarak halledebilirsiniz. Enpara ayrıca ayda bir kere herhangi bir atm’den ücretsiz para çekip yatırmanıza izin vermektedir.

Ayın Enparalısı, enpara.com’un kullanıcılarının etkileşimini artırmak için uyguladığı bir stratejidir. Ayın enparalısı olmak için yapmanız gereken belli başlı görevler vardır. Bu görevleri yerine getirdiğinizde çeşitli haklar kazanırsınız.

Örneğin ayda 1 kere atm’den para yatırma, 1 kere fatura ödeme, 1 kere internetten alışveriş yapma 25 yaşından küçük olma gibi kriterlerin 5 tanesini yerine getirdiğinizde ayın enparalısı oluyorsunuz ve çeşitli platformlarda indirim kazanıyorsunuz. Spotify ve Netflix ile olan anlaşması sebebiyle iki hizmeti de %50 olarak kullanıyorum. Üstelik bu indirimlerden öğrencilik indirimleriniz etkilenmiyor. İki indirimi üst üste getirip spotify’ı ayda 4 liraya kullanabiliyorsunuz.

Eğer bir enparanız varsa ve bu hesabı kapatmak istiyorsanız lütfen Enpara hesabı iptal etme başlıklı yazımızı okuyun.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!