en iyi yüz değiştirme uygulaması
En İyiler, Mobil Cihazlar, Önerilen

En iyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması ✔️ 2022

Yüzünüzü değiştiren uygulamalar ile vakit geçirmeyi seviyor musunuz? Sizin için en iyi yüz değiştirme uygulamaları adında bir liste oluşturduk. Bu liste içerisinde yaşlandırma uygulaması ve yüzünüzü bebek yüz yapma uygulamaları da yer alıyor. Her açıdan eğlenceli olan yüz değiştirme uygulamaları android ve ios için indirilebilir.

en iyi yüz değiştirme uygulaması
en iyi yüz değiştirme uygulaması

Yüz değiştirme artık tüm sosyal medya sitelerini meşgul eden büyük trendlerden biri. Dünya çapındaki internet kullanıcıları, bebekken yüzlerinin nasıl göründüğünü ve büyüdüklerinde (yaşlandıklarında) nasıl olacağını görmeye çılgınca bağımlıdır.

Telefonlarımızdaki kamera teknolojileri büyük ölçüde geliştiğinden bu tür yaşlandırma ve gençleştirme uygulamaları artık daha iyi çalışabiliyor. Artık tüketici uygulamalarının uçsuz bucaksız yenilikleri sayesinde yüz değiştirmeyi online olarak kullanabiliyoruz.

Bu yüz değiştirme uygulamaları, video ve fotoğraf işlemeyi bir sonraki seviyeye taşıyan, gelişmiş yapay zeka algoritmaları tarafından oluşturulmuştur.

Öyleyse, internette biraz daha eğlenebilmeniz için Android ve iOS için en inanılmaz ve en sevilen yüz değiştirme uygulamalarından bazılarını açıklayalım.

2022’de En İyi Yüz Değiştirme Uygulamaları

Yüzünüzün daha yaşlı ve daha genç halini hatta bebek halinizi gösteren yüz değiştirme uygulamalarının tam listesine bu kısımdan erişebilirsiniz:

1. Reface

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
Reface

Reface son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Yüz değiştirmek için yayınlanmış bu harika uygulama, yüzünüzü ünlülerle değiştirmenizi sağlar. Beğendiğiniz ve takip ettiğiniz bir ünlü ile yüzünüzü değiştirmek için bu yüz değiştirme uygulamasını kullanabilirsiniz.

Reface, bazı ikonik filmlerin bazı mükemmel kupürlerinden veya bölümlerinden oluşan iyi bir koleksiyona sahiptir ve yüzünüzü oradaki oyuncuların üzerine koyabilirsiniz. Ayrıca yüz değiştirme temalı çok sayıda popüler GIF ve meme koleksiyonuna sahiptir.

Reface’in en iyi yanı, medyayı telefonunuzun deposuna kaydetmenize izin vermesidir. Yüzünüzü değiştirdiğiniz videoları ya da resimleri kullanmak için her seferinde uygulamayı açmak zorunda kalmamanız size vakit kazandıracak bir özellik.

İndir – AndroidiOS

2. AgingBooth

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
AgingBooth

Yaşlandığınızda nasıl görüneceğinizi merak mı ediyorsunuz? O zaman AgingBooth sizin için ücretsiz en iyi yüz yaşlandırma değiştirme uygulamasıdır.

Size eğlenmek için çeşitli heyecan verici özellikler sunar. Esas olarak yüzünüzü çok daha eski haline dönüştürmekle ünlüdür. Ancak eski resimlerin çok sahte görüneceğini veya yüz değiştirme uygulamasının sonuç vermesinin çok zaman alacağını zannediyorsanız, yanılıyorsunuz.

AgingBooth, fotoğraflarınızı eskitme konusunda tatmin edici düzeyde iyidir. Ayrıca videodaki öncesi ve sonrası resimleri, telefonun hafızasına kaydetme seçeneği, yüz tanıma teknolojisi ile otomatik kırpma gibi harika özellikler sunuyor.

İndir – AndroidiOS

3. Cupace

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
Cupace

Cupace, mevcut fotoğraflarınız ve videolarınız için harika bir düzenleme uygulamasıdır. Görüntüleri sorunsuz bir şekilde keser ve istediğiniz resme yapıştırır. Böylece cansız nesneler veya hayvanlar üzerinde bile başka herhangi bir resme yüzünüzü ekleyebilirsiniz.

Bu ücretsiz yüz uygulaması, olağanüstü bir meme, çıkartma, emoji ve metin koleksiyonu sunar. Etkileyici büyüteç özelliği ile bir fotoğraftan yüzü son derece hassas bir şekilde kesebilirsiniz.

Tek bir resme birden fazla yüz de ekleyebilirsiniz. Cupace’ın sunduğu tüm kesme ve yapıştırma maceralarıyla eğlenceye hız kesmeden devam edin.

İndir – Android

4. FaceApp

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
FaceApp

FaceApp, zaten pek çoğumuzun bildiği ve yaygın olarak kullanılan yüz değiştirme uygulamalarından biri. Ancak, yaşlanma özelliğini eklediği an, takip eden hayran sayısı inanılmaz arttı! Ayrıca FaceApp, başka hiçbir uygulamanın sunmadığı tek bir uygulamada mükemmel öğelerden bazılarını sunduğu için her zaman listenin başında yer alan bir yüz değiştirme uygulamasıdır.

Önerilen İçerik: En İyi Spotify Alternatifi 10 Müzik Uygulaması

Moraliniz bozuksa, bu uygulama sizi neşelendirebilir. Sadece nötr bir fotoğrafınızı kullanın ve fotoğrafa farklı yüz ifadeleri verirken onu ne kadar sihirli bir şekilde dönüştürebileceğinizi görün. Resminize gülümseterek, güldürerek, benzersiz saç renkleri ekleyerek ve daha pek çok şey yaparak hayat veriyorsunuz.

Ancak, yüz uygulamasının ücretsiz sürümü sınırlı özelliklere sahiptir, yalnızca profesyonel sürüm için birçok güzel özellik vardır. Ama yine de, ücretsiz özellikler fazlasıyla yeterli.

İndir – AndroidiOS

5. MRRMRR

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
MRRMRR

Bir yazım hatası gibi görünen bir isme sahip olan bu yüz değiştirme uygulaması MRRMRR adı ile oldukça tanınan bir uygulama.

MRRMRR, çeşitli olağanüstü özelliklerden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Bu yüz değiştirme uygulaması ayrıca size dört kategori sunan birden fazla seçenek sunar – maskeler, emojiler, filtreler gibi.

Donald Trump’tan Kanye West’e kadar herkes olmanızı sağlar. Ayrıca, bu yüz değiştirme uygulamasında yüz algılama teknolojisi o kadar yenilikçi ki, çeşitli düzenlemeler ve yüz değiştirme yöntemleriyle yüz ayrıntılarınızı ve ifadelerinizi gerçek zamanlı olarak takip ediyor.

MRRMRR’nin bir başka harika özelliği de fotoğraflarınızı ve videolarınızı zahmetsizce kaydetmenize ve paylaşmanıza izin vermesidir.

İndir – iOS

6. Snapchat

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
Snapchat

En iyi yüz değiştirme uygulamalarını ararken Snapchat’in karşınıza çıkmaması ihtimali çok zayıf. Oldukça popüler olan SnapChat aslında iyi bir yüz değiştirici uygulamadır.

Ayrıca bu yüz değiştirme özelliğini geliştiren orijinal uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamanın harika sistemi sayesinde, gerçek zamanlı olarak selfie çekerken yüz değiştirme filtresini kullanabilirsiniz. Büyüteç gibi görünen bu filtreyi kullanmak için simgeyi arayın. Ekranın sol üst köşesindeki Snapchat profil resminizin yanına yerleştirecektir.

Snapchat, başka biriyle selfie çekerken yüzleri değiştirmenize olanak tanır. Ve bu uygulamanın özel gizlilik koruması asla hafife alınamaz.

İndir – Orijinal Site

7. B612

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
B612

B612, resimleriniz için en mükemmel düzenleme uygulamalarından biri olma konusunda muazzam bir popülerliğe sahiptir. Ancak şimdi, çevrimiçi yüz değiştirme işlemini daha eğlenceli ve daha erişilebilir hale getirdi.

Efektler bölümünde yüz değiştirme özelliğini bulabilirsiniz. Test sonuçları, B612’nin yüzünüzü değiştirecek en inanılmaz uygulamalardan biri olduğunu kanıtlıyor. Ne zaman arkadaşlarınızla birlikte olursanız olun, bir selfieye tıklayın ve tüm yüz değiştirme işlemlerini ne kadar zahmetsizce yaptığını görmek için bir özelliği seçin.

Yüz değiştirme zorunluluğu bulunmayan bu uygulamanın bir diğer önemli kısmı da, yüz ifadelerinizi ve özelliklerinizi kusursuz bir şekilde şekillendirmenize olanak tanıyan bir güzellik modu sunmasıdır.

İndir – AndroidiOS

8. FacePlay

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
FacePlay

Çevrimiçi olarak en gerçekçi yüz değiştirme uygulamasını arıyorsanız, FacePlay sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Uygulamaların çoğu, eğlenceyi teşvik etmek için yüz değiştirir özelliktedir. Böylece kişi farkı çok hızlı bir şekilde söyleyebilir. Öte yandan, FacePlay, yüzünüzü mükemmel bir şekilde bir başkasınınkiyle ayarlarken ve değiştirirken harikadır. Sınırlar bile harika bir şekilde kaplıdır. Bu yüzden birini kolayca şok edebilir.

FacePlay, üç günlük harika bir deneme politikasına izin verir, ardından ücretli sürümü satın almanız gerekir.

İndir – AndroidiOS

9. FaceMagic

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
FaceMagic

Videolarda yüz değiştirme, bariz nedenlerden dolayı bir tüketici uygulaması için oldukça zordur. Bu nedenle, yüz değiştirmesiz bir özellik kullanarak videolarınıza komik bir dokunuş katmak istiyorsanız, FaceMagic en iyi seçiminiz olacaktır.

Uygulamayı kullanmak için bir selfie yükleyebilir ve ekranda bulunan özellikleri sıra sıra test edebilirsiniz.

Ancak videolarda yüz değiştirme söz konusu olduğunda işinizi ne denli gördüğüne tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yüz değiştirme efektlerini de gösterir.

İndir – AndroidiOS

10. Jiggy

2022'de En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması
Jiggy

Yüzünüzü komik çıkartmalarda ve GIF’lerde görünce eğleniyor musunuz? O zaman Jiggy sizin için en iyi seçim olacak.

Yüzünüzü algılamak için önce selfienizi yüklemeniz gerekecek. Bundan sonra, yüzünüzü yerleştirmek için çeşitli GIF’ler ve çıkartmalar arasında gezinebilirsiniz.

Jiggy’nin kütüphanesi oldukça büyük, ama gerçekten daha fazlasını içerebilir. Daha kapsamlı bir veriye ve seçeneğe ihtiyacınız varsa, kendinize ücretli bir abonelik alabilirsiniz. Tüm stoklarına erişmenize ve son fotoğraflardan filigranı kaldırmanıza izin verecektir.

İndir – AndroidiOS

Yüzünüzün daha yaşlı, daha genç, bebeksi ya da çirkin görünmesini sağlayabileceğiniz en iyi yüz değiştirme uygulama ve programları için oluşturduğumuz bu listenin sonuna geldik. Sizin favori yüz değiştirme uygulamanız hangisi ise yorumlarda belirtebilirsiniz…

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[4 kişinin oyu: 5]
Posted by
Mücahit Koca

2016 yılından bu yana teknoloji hakkında içerikler üretiyorum. Teknoloji ile iç içe yaşayan biriyim. İnternet aleminde dolaşırken rast geldiğim bazı içerikleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.