En iyi telefon görüşme kayıt programı 2023 ✔️ Ücretsiz Kaydedici

Bazı durumlarda telefon görüşmelerini kayıt etmek gerekebiliyor. Bu işlem oldukça önemli olduğu için iyi programlar seçmek zorunda kalabiliyoruz. Bu yüzden en iyi telefon görüşme kayıt programı yani en iyi arama kaydedici uygulamalar seçerken oldukça dikkatli olmalıyız. Önemli telefon görüşmelerinin kayıtlarını güvenle almak için sizlere en iyi telefon görüşme kayıt programlarını listelediğimiz yazımıza başlayalım.

arama kaydetme uygulaması

İşle ilgili aramalardan sevdiklerimizle aramalara kadar, akıllı telefonlar artık kısa veya uzun görüşmelerimizi kaydetmemize izin veriyor. Ancak, tüm Android cihazlar bu işlevi barındırmıyor. Peki ya Android’de telefon görüşmesi nasıl kaydedilir?

En iyi Telefon Görüşme Kayıt Programı 2022

Yerleşik arama kaydetme yeteneklerini veya bir Android uygulamasını kullanmanın yanı sıra, aramayı bir hoparlöre koyarak ve başka bir akıllı telefonun ses kayıt uygulamasını kullanarak bir telefon görüşmesini de kaydedebilirsiniz. Ancak, bu telefon görüşmelerini ‘kaydetme’ yöntemi teknolojiden uzaktır ve gerçek bir çözüm değildir.

en iyi arama kaydedici uygulamaları ve programları
en iyi telefon görüşme kayıt programı

Mümkün olan en iyi yol, telefon görüşmelerini kaydetmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır; bu nedenle, telefon görüşmelerinin bir kopyasını (telefon görüşme kayıt programları kullanımıyla) saklamak için en iyi arama kaydedici uygulamalarını listeleyerek size yardımcı olmak için buradayız. Daha önce yazmış olduğumuz telefonla konuşurken ses kaydetme programları adlı içeriğimizi güncellediğimiz içeriğimiz buradan sonra başlamaktadır. 

2022 | Android İçin En İyi arama Kaydedici Uygulamaları & Programları:

2020 yılında güncellenen en iyi arama kaydedici uygulaması ve programları hakkında hazırladığımız bu listede bulunan programlar sayesinde telefon görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan bu programlar sayesinde sınırsız ve uzun bile olsalar telefon görüşmelerini kayıt altına alabilirsiniz. İşte en iyi arama kaydedici uygulamalar listesi:

  1. Google’ın kendi mobil Telefon Uygulaması
  2. Call Recorder – Cube ACR
  3. Call Recorder – ACR
  4. Automatic Call Recorder 
  5. Call Recorder Automatic
  6. All Call Recorder Lite 2020
  7. Blackox Call Recorder
  8. Auto Call Recorder 

Listeye geçmeden önce: Başkasının telefon konuşmalarını kaydetme içeriğimizi incelemek isterseniz bağlantıyı tıklayın ve içerik yeni sekmede açılsın. Daha sonra okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar 🙂

1. Google’ın kendi mobil telefon uygulaması

Google telefon uygulaması, artık yerleşik bir arama kaydedici özelliğine sahiptir. Uygulama, birkaç Android cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir ve bizi üçüncü taraf uygulamaları indirmekten kurtarır. Telefon görüşmelerini kaydetmek için Google tarafından sunulan bu özellik üçüncü taraf uygulamalara göre daha güvenli ve kararlı çalışmaktadır. 

Tek dezavantajı, özelliğin yalnızca bir kısım cihazda kullanılabiliyor olmasıdır. Bununla birlikte, 2020’nin sonuna kadar daha geniş bir sunum bekliyoruz. Uygulama, alıcıyı aramalarının kaydedileceği konusunda bilgilendiriyor. Bu, diğer kişiye haber vermeden aramaları kaydetmek isteyen kişiler için bir sorun olabilir.

Artıları : Uygulama Google tarafından yapılmıştır ve Pixel serisine ve Android bir cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir.
Eksileri : Şu an itibariyle yalnızca bir avuç kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Google Play Store Puanı: 3.9
İndirme:
 Yüz milyondan fazla

 2. Call Recorder – Cube ACR

Call Recorder Cube ACR uygulaması, telefon görüşmelerini kaydetmek için en iyi uygulamalardan biri olmasını sağlayan, kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulama başlatıldığında, telefon görüşmesi kaydedicinin nasıl çalışacağı konusunda size bir fikir verecektir. Uygulama, devam eden bir çağrı sırasında ekrandaki uygulama widget’ına tıklamanız gereken düzenli gelen ve giden WhatsApp, Skype ve Viber çağrılarını otomatik olarak kaydedecektir.

Uygulamaya birkaç izin verdikten ve Cube Call Recorder uygulama konnektörünü açtıktan sonra aramaları kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Ne yazık ki, uygulamayı test ederken VoIP aramalarını (WhatsApp, Viber veya Skype) kaydetmek bizim açımızdan pek mümkün olmadı.

Artıları : Otomatik çağrı kaydetme kolaylığı
Eksileri : VoIP çağrılarının olmaması

Google Play Store Puanı: 4.2
İndirme:
 On milyondan fazla

3. Call Recorder – ACR

 En iyi arama kaydedici uygulamalarından biri olan ACR uygulaması başlangıçta arama kaydının ülkenizde yasal olduğunu onaylamanızı gerektirir. Uygulamanın telefon numaranıza ihtiyacı yoktur, bu nedenle Çağrı Kaydedici ACR uygulaması en iyi arama kaydedici uygulama listemizde yer almaktadır.

Uygulamayı kurduğunuzda, aramalar (gelen veya giden) otomatik olarak kaydedilecektir. Mevcut arama kayıtlarıyla daha fazla dinleyebilir, düzenleyebilir, paylaşabilir, numaraları düzenleyebilir veya daha fazla görev gerçekleştirebilirsiniz. Desteklenen Bulut depolama hizmetlerinde çağrıları yükleyebilir, notlar ekleyebilir veya kayıtları yedekleyebilirsiniz.

Artıları : Kullanım kolaylığı
Eksileri : Reklamlarla birlikte gelir

Google Play Store Değerlendirmesi: 3.7
İndirme:
 On milyondan fazla

4. Automatic Call Recorder

Otomatik arama Kaydedici uygulamasının basitliği, Android çağrı kayıt uygulaması listemizin bir parçası olmak için yeterince iyidir. Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken, uygulamaya ses ve çağrı erişimi sağlamak.Bu sayede telefon konuşmalarını en iyi şekilde kaydedebileceksiniz. Aramalar, gelen aramalar, giden aramalar, tüm aramalar veya önemli aramalar gibi farklı bölümlerde uygulamaya eklenecektir.

automatic-call-recorder-call-recording
Otomatik Çağrı Kaydedici

Ayrıca, arama kayıtlarını silebilir veya paylaşabilir ve arama kaydedici uygulamasından birkaç numarayı hariç tutma, uygulama için bir pin ayarlama ve kayıt sırasında gösterilecek uygulama simgesini seçme gibi birkaç ayar ekleyebilirsiniz.

Artıları : Eklenen ayar seçenekleri
Eksileri : Özellikle başlangıçta çok fazla reklam

Google Play Store Değerlendirmesi: 3.8
İndirme: Yüz milyondan fazla

5. Call Recorder Automatic

Diğer arama kayıt uygulamaları gibi, kayıt cihazı bir akıllı telefondaki depolamaya erişmek, aramaları kaydetmek, aramaları ve kişileri yönetmek için izin ister. Ayrıca, güvenlik nedeniyle arama kayıtlarının bölgenizde yasal olmasını sağlar bu nedenle sizlere söyleyebilirim ki en iyi arama kaydedici uygulamaları kategorisine girmeye hak kazanmış bir uygulamadır.

Uygulama, üç bölümün bulunduğu basit bir arayüze sahiptir: Gelen aramalar, Tüm aramalar ve Giden aramalar. Arama kayıtlarını silmenin yanı sıra, Premium’a yükseltme ve buluta yedekleme seçeneği gibi birkaç ayar daha alacaksınız.

Hatırlatmak gerekirse, aramalar yalnızca cihazın hoparlörü açıkken kaydedilebilir.

Artıları : Bulut depolamaya yedekleme
Eksileri : Çağrı kaydı için bir hoparlör ihtiyacı

Google Play Store Puanı: 4.0
İndirme:
 On milyondan fazla

6. All Call Recorder Lite 2022

Çağrı Kaydedici Lite 2020, hafif ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip bir arama kaydedici Android uygulamasıdır. Uygulama dört bölüme ayrılmıştır: tüm aramalar, giden aramalar, gelen aramalar ve acil aramalar.

En iyi arama kaydedici uygulamaları demişken bu uygulamadan bahsetmezsek olmaz, aramaları kaydetmek istemediğiniz numaraları hariç tutma, bir PIN kullanarak uygulamanın kilidini açma, paylaşım seçenekleri ve hatta reklamları kaldırma seçeneği gibi çeşitli ayar seçenekleriyle birlikte gelir. Ben kullanırken çalışmıyorum.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve arama kayıt işleminin çalışması için çok fazla kurulum gerektirmez bu sayede kullanım kolaylığı sağlar. Ancak, reklam içerir.

Artıları : PIN kurulumu
Eksileri : Reklamlar

Google Play Store Değerlendirmesi: 4.2
İndirme:
 Beş milyondan fazla

7. Blackox call recorder

Arama Kaydedici uygulaması başlatıldığında, bilmeniz gereken bir dizi uyarı alacaksınız: uygulamanın bazı taşıyıcılarda tek taraflı kaydı var, diğer ses kayıt uygulamalarıyla uyumsuzluğu, güç tasarrufu modu ve birkaç izni var. sürece başlamadan önce alır.

Uygulama bir kez açıldığında, tüm arama kayıtlarını görüntüler ve sol tarafta bir hamburger menüsüne sahiptir, burada çeşitli diğer seçenekler ve belirli arama kayıtlarını hızlı bir şekilde aramak için sağda bir arama logosu bulunur.

Ayarlar seçeneğinin altında birkaç ayar ve bunun için ödeme yapmanızı gerektiren Reklamları kaldır seçeneği vardır. Ayrıca, arama kayıtları süre, tarih, isim ve daha fazlasına göre sıralanabilir, bu da işleri kolaylaştırır.

Artıları : Kullanım kolaylığı

Eksileri : Tek taraflı kayıt

Google Play Store Değerlendirmesi: 4.2
İndirme:
 Beş milyondan fazla

8. Auto call recorder

En iyi arama kayıt uygulaması listemizin yedinci girişi olan Auto Recorder uygulaması önce gerekli izinleri ister ve ardından onu kullanmaya hazırdır. Çeşitli telefon kayıt uygulamalarına benzer şekilde, Otomatik Kaydedici, kaydedilen tüm aramaları listeleyen bir sayfaya sahiptir ve solda Tüm aramalar, Giden aramalar, Gelen aramalar ve Favori aramalar, Ayarlar ve daha fazlası gibi seçeneklere sahip bir menü bulunur.

Sağ tarafta, ihtiyacınız olan arama kayıtlarını arama yeteneği için arama simgesi bulunur ve ardından uygulamanın alt kısmında görüntülenen reklamlar vardır; bazen de açılırlar. Kullanım oldukça basittir. Ancak, daha az veya hiç reklam olmasın isterdim. Reklamsız bir deneyim için, sadece biraz para harcayarak Call Recorder Pro’ya geçebilirsiniz.

Artıları : Uygulama Kilidi seçeneği
Eksileri : Çok sayıda reklam

Google Play Store Puanı: 4.1
İndirme:
 Beş milyondan fazla

Yapılan veya alınan aramaları bekletmek isteyen biriyseniz, yukarıda bahsedilen listenin size bir şekilde yardımcı olacağını umuyoruz.

En iyi Telefon Görüşme Kayıt Programı 2022 Sonuç:

Hızlı bir hatırlatma olarak, Google Play Store’da çok sayıda Arama kaydedici uygulama seçeneği vardır. Derecelendirmelere, kişisel deneyime ve kullanıcı incelemelerine göre yukarıda bahsedilenleri seçtik. Bazı uygulamalar Arama kaydetme uygulaması listemizde olmasalar bile başkalarının keyifle kullandığı uygulamalar olabilir. Böyle programları biliyor iseniz lütfen aşağıdan yorum yapmayı ihmal etmeyin. Sonraki içeriklerimizde görüşmek üzere…

Photo of author

Mehmet Çoban

`TURKEY 🇹🇷 ▪︎`Edit ▪︎`Decup ▪︎`Photoshop ▪︎`Content Producer ▪︎`Social Media Management

Yorum yapın