Ana sayfa Mobil Cihazlar Telefon görüşmelerinizi ücretsiz kaydedin ! | ANDROİD

Telefon görüşmelerinizi ücretsiz kaydedin ! | ANDROİD

1

Telefonla konuşurken ses kaydetme programı | Zaman zaman öyle konuşmalar yapıyoruz ki bunların bazılarını kayıt etmemiz gerekiyor. Verilen sözlerin ıspatı, ağızdan çıkanların hesabı ve unutmak istemediğimiz konuşmalar… Tüm bunları kayıt altına almak zaman zaman çok işimize yaramaktadır. Bu görüşmeleri kayıt edebileceğiniz harika bir uygulama mevcut.

Telefonla konuşurken ses kaydetme programı

Bu uygulamayı kullanarak telefonunuza gelen görüşmeleri kayıt edebileceğiniz gibi sizin yaptığınız aramaları da kayıt edebilirsiniz. Üstelik kayıt işlemini süresiz ve istediğiniz formatta gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kayıtlarınızı istediğiniz yerden istediğiniz şekilde tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Android üzerinden kullanabileceğiniz bu program ile artık  yapacağınız tüm görüşmelerin bir yedeği de sizde olacak. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Programı indirdikten sonra ekrandaki talimatları takip ederek ses kaydı işlemine başlayabilirsiniz.

Telefonla konuşurken ses kaydetme programı

Anlatımı yapmamamın sebebi sürekli güncellenen bu uygulamanın tarifini kısıtlamamak. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Google Play üzerinden tamamen güvenli bir şekilde programı indirip kullanabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz!

1 YORUM

  1. Arkadaşlar Merhaba,
    Bu lüzumsuz Google Play Stora bir ilke koymuş, aramalarda kimlik ve numara göstermiyor. Bu saçmalıktan nasıl kurtuluruz.
    Yardımcı olursanız memnun olurum.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!