2022'de Eğlenebileceğiniz En İyi 8 Ücretsiz Deepfake Uygulaması
En İyiler, IOS Uygulamaları, Mobil Cihazlar, Önerilen

En İyi 8 Ücretsiz Deepfake Uygulaması – Yüz Değiştirme Uygulamaları

İnternette eğlenmenin en iyi yollarından bazıları nelerdir? Uygulamaları kullanarak arkadaşlarınıza şaka mı yapıyorsunuz? Elbette, ama Deepfake uygulamalarını hiç duydunuz mu? Evet, hangisinin gerçek olduğunu belirleyememeniz için bir kişinin yüzünü kopyalayıp diğerine yapıştırabilen uygulamalardan bahsediyoruz. Deepfake uygulamalarıyla eğlenmek istiyorsanız, işte kontrol etmeniz gereken en iyi 10 deepfake uygulaması.

2022'de Eğlenebileceğiniz En İyi 8 Ücretsiz Deepfake Uygulaması
2022’de Eğlenebileceğiniz En İyi 8 Ücretsiz Deepfake Uygulaması

Başlamadan önce, bu makale yalnızca eğitim amaçlıdır. Okuyucularımızdan bu uygulamaları kullanırken dikkatli olmalarını ve bunları hastalar için kullanmamalarını rica ediyoruz.

2022 İçin En İyi Deepfake Uygulamaları

İşte 2022 için en iyi Deepfake uygulamalarından bazıları. Dikkat edin; bu liste en iyiden en kötüye ya da tam tersi olarak sıralanmıyor, tamamen rasgele biçimde listeledik.

1. Reface App

Reface App
Reface App

Reface, 100 milyondan fazla indirme ile Google Play Store’daki en popüler Deepfake uygulamalarından biridir. Çoğunlukla, uygulamanın kullanımı ücretsizdir, ancak ücretsiz sürümde çok sayıda reklam ve indirme sınırı vardır. Ayrıca reklamları kaldıran, sınırsız indirmeye ve daha hızlı yüz işlemeye izin veren premium sürümü de alabilirsiniz.

Yüzleri değiştirmek söz konusu olduğunda, iyi bir iş yapar. Ancak, videodaki karakter çok hareket ediyorsa uygulama yüzü sağlam tutmakta zorlanır. Genel olarak, eğlenmek için en iyi Deepfake uygulamalarından biridir. Uygulama hem Android hem de iOS’ta kullanılabilir.

İndir: Andoid, iOS

2. Wombo

Wombo
Wombo

En sevdiğin şarkıyı söylerken arkadaşının nasıl görüneceğini hiç merak ettin mi? Uygulama arkadaşınızı şarkı söylemeye ikna edemese de, resmini kullanabilir ve bir şarkı seçebilir sonunda göreceğiniz şey arkadaşınızın şarkıyı dudak senkronizasyonu yapmasıdır.

İndir: Andoid, iOS

3. FaceApp

FaceApp
FaceApp

Adından da anlaşılacağı gibi, FaceApp selfie’lerinize farklı özellikler ekleyebilir. Uygulama 2019’da viral oldu ve Google Play Store’da en çok hasılat yapan uygulamalar listesinin hemen başında yer aldı. Uygulama oldukça iyi çalışıyor ve birçok seçenek bulunuyor. Genel olarak, 2022 için en iyi Deepfake uygulamalarından biridir.

İndir: Andoid, iOS

4. Jiggy

Jiggy
Jiggy

Jigyy tam olarak bir Deepfake uygulaması değil, çünkü tek yaptığı yüzünüzü GIF’lerle değiştirmek, ancak yine de oldukça eğlenceli bir uygulama. Sohbetlerde göndermek için uygulamayı kullanarak çıkartmalar, GIF’ler ve kısa videolar oluşturabilirsiniz ve çoğu zaman oldukça iyi çalışır. Uygulama hem Android hem de iOS için kullanılabilir.

İndir: Andoid, iOS

5. Fakers.app

Fakers.app
Fakers.app

En popüler Deepfake video uygulamalarından biri olmasa da, Fakers.app Deepfake videoları oluşturmada iyi bir iş çıkarıyor. Ancak, çoğu ünlü yüzü için birçok uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekir. Bununla birlikte, TikTok benzeri arayüz sayesinde diğer insanların videolarını izleyebilirsiniz, ancak uygulamanın çok büyük bir kullanıcı tabanı yoktur, bu nedenle sonunda izlenecek videolarınız tükenecektir.

İndir: Andoid

6. FaceSwap

FaceSwap
FaceSwap

Açık kaynaklı uygulamaları seviyoruz ve FaceSwap da bunlardan biri. Uygulama, videolardaki insanların ve hayvanların yüzlerini zahmetsizce değiştirebilir ve oldukça iyi Deepfakes oluşturabilir. Açık kaynaklıdır, yani aynı kaynak kodu GitHub’da kullanılabilir, verileriniz ve gizliliğiniz hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Uygulama hem Windows hem de Linux’te kullanılabilir. FaceSwap ile ilgili tek sorun, güçlü bir GPU gerektiriyor olmasıdır. Yüzleri CPU çekirdekleri aracılığıyla işlemek son derece zaman alabilir ve FaceSwap’ı Reface Apps’in beğenilerinden ayıran şey hız ve kullanılabilirliktir. Ayrıca Deepfake bir video için çok çaba gerektirir, ancak öğrenmeye istekliyseniz, geliştiriciler aynı şeyi kullanmak için kapsamlı kılavuzlar hazırladılar.

İndir: Windows/Linux

7. Face Swap

Face Swap
Face Swap

‘FaceSwap’ ile karıştırılmamalıdır, Yüz Takası Android ve iOS için kullanılabilir ve görüntülerinizde hayvan yüzleriyle oynamak veya hatta aynı resimdeki iki kişinin yüzlerini değiştirmek istiyorsanız kullanmak için oldukça eğlenceli bir uygulama olabilir. Ayrıca, snapchat’in gerçek zamanlı olarak uygulanan filtrelerine benzeyen bir canlı kamera modu da vardır. Bunun dışında, Deepfake fotoğraflarını ve videolarını Face Swap’ta da düzenleyebilirsiniz.

İndir: Andoid, iOS

8. FaceMagic

FaceMagic
FaceMagic

FaceMagic ile ilgili en iyi şeylerden biri, çoğunlukla ücretsiz olması ve yüzlerde yaptığı işlemin çok tutarlı olmasıdır. Bu listedeki bazı uygulamaların aksine, bunları kullanmaya başlamak ve birçok uygulama içi satın alma işlemine sahip olmak için oturum açmanızı gerektiren FaceMagic, reklamlarla ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kapsamlı bir GIF ve video kütüphanesine sahiptir.

İndir: Andoid, iOS

Özetle

Yukarıda listelenen tüm uygulamalar size iyi hizmet edecektir, ancak Reface App, Wombo ve FaceMagic’i öneririz. Reface çünkü oldukça ikna edici Deepfake’ler yaratıyor, Wombo çünkü komik dudak senkronizasyonu Deepfake’leri yaratıyor ve FaceMagic çünkü çoğunlukla ücretsiz ve geniş bir GIF kütüphanesine sahip.

Önerilen İçerik: En İyi 10 Yüz Değiştirme Uygulaması

Kaçırdığımız ve 2022 için en iyi Deepfake uygulamaları listesinde olmayı hak eden iyi uygulamalar biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[4 kişinin oyu: 5]
Posted by
Teknoloji Editörü

Gündelik hayatında kitap okumayı, çimlere uzanmayı ve kahve içmeyi seven yazar, teknoloji hakkında araştırmayı ve yazmayı da ihmal etmiyor. Fırsat buldukça liste içerikleri üretmeye ve farklı teknoloji konularında bloglamaya bayılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.